Praha - rekonstrukce památníku odboje při VHÚ, Vítkov - PD

Praha - rekonstrukce památníku odboje při VHÚ, Vítkov - PD

1. etapa díla:
a) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby a její kompletní projednání za účelem schválení PD a zabezpečení vydání stavebního povolení, zabezpečení vydání stavebního povolení, v rámci "Zásad organizace výstavby" stanovení podmínek pro provádění stavby z hlediska bezpečnosti a ochrany zdraví při práci;
b) architektonické řešení stálé muzejní expozice;
c) plán bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi;
d) soupis všech prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr a stanovení celkových nákladů stavby;
2. etapa díla: výkon funkce autorského dozoru v rozsahu přílohy č. 11 sazebníku UNIKA v platném znění;
3. etapa díla: výkon činnosti koordinátora BOZP.
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2014 07:19

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.03.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71000000-8
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Veškeré projektové práce v oboru stavebnictví Vám zajistí energická společnost Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce. Navrhneme jakýkoli projekt, ať už se jedná o průmyslovou či občanskou stavbu. Provádíme veškeré činnosti související s procesem přípravy a realizace dané pozemní stavby. Vypracujeme Vám architektonickou studii a připravíme potřebnou projektovou dokumentaci pro hladký průběh stavby. Hravě si poradíme i s velmi náročnými projekty, jako jsou projekce logistických a obchodních center či administrativních budov. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní stavební inženýring včetně odborného poradenství ve městě Liberec.


Architektonický ateliér Tábor, projektování staveb, návrhy a design interiérů a exteriérů

Architektonický ateliér Tábor, projektování staveb, návrhy a design interiérů a exteriérů

Zpracování projektové dokumentace u rodinných domů i jiných objektů Vám zprostředkuje společnost Atelier architektury Šimeček s.r.o. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní architektonické a designérské služby, které provádíme v našem architektonickém ateliéru ve městě Tábor. Součástí našich služeb je projektování staveb, u kterých zařídíme veškerou projektovou dokumentaci, stavební povolení i nutný technický a stavební dozor. Aktivně se pohybujeme na poli bytového designu, kdy Vám ochotně navrhneme a zrealizujeme úpravy interiérů i exteriérů. Návrhy dodáváme ve 3D kvalitě s možností větších zahradních úprav staveb i rozsáhlejších budov.


Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Uvažujete o vlastním bydlení a chtěli byste si pořídit nízkoenergetický dům? Pak se obraťte na společnost PKD s.r.o., která navrhla svou vlastní řadu modulových rodinných domů. Naše modulové rodinné domy jsou navrženy pro potřeby dnešních domácností s využitím moderních stavebních materiálů. Navrhli jsme tři základní moduly rodinných domů podle velikostí, abychom vyhověli potřebám méně i vícečlenných rodin. Moduly jsou o rozměrech: 6×12 metrů, 12×12 metrů a 12×18 metrů. Vnitřní uspořádání domu i venkovní design navrhneme dle přání zákazníka. Umíme zajistit také zabudování svod dešťových vod pro další využití užitkové vody a střešní solární panely učiní rodinný dům z velké části energeticky nezávislým. Naše rodinné domy vynikají rychlou výstavbou oproti konvenčním domům a možností typizace, která neomezuje zákazníka ve specifických požadavcích. Nabízíme efektivní a rychlé zajištění bydlení za bezkonkurenční ceny.


Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Chcete aby interiér vašeho bytu či rodinného domu vypadal atraktivně a moderně? Pak neváhejte a oslovte truhlářskou dílnu Woodtech Jiřího Májka, kterou naleznete na Kulkově 8 v Brně. Jsme profesionálové, kteří vědí, že základem každého interiéru je vhodně zvolená dispozice a neotřelý design. Vyrobíme nábytek, který dokonale padne do interiéru i vašeho vkusu. Na míru vyrobíme moderní a funkční kuchyňskou linku, nábytek do obývacího pokoje, předsíně, ložnice či koupelny. Vytvoříme moderní a harmonické bydlení, kde bude vše sladěné do nejmenšího detailu a dokonalé. Očekávejte od nás profesionalitu, vstřícnost, 100% servis a nadšení pro věc. Plnit vaše představy a sny je pro nás výzvou.


Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Plníte si svůj sen a začínáte se stavbou rodinného domu? Hledáte stavební firmu, která by se postarala kompletně o vše? O projekt, položení základové desky, o hrubou stavbu i o dokončovací práce? Chcete si nechat postavit rodinný dům na klíč v okolí Frýdku-Místku a Ostravy? Pak rozhodně oslovte firmu Ing. Jindřicha Uheríka, který se zabývá právě stavbou i rekonstrukcemi rodinných domů. Působí v celém Moravskoslezském kraji. Služby: - kompletní projekční a přípravné práce pro projekty staveb - realizace dílčích částí staveb – hrubá stavba, střecha - stavby RD na klíč - návrh i realizace vybavení staveb – rozvody vody a dalších médií, systémy chlazení, vytápění a ohřevu vody, vzduchotechnika, topení, elektroinstalace a další - práce obkladačské, podlahářské i truhlářské - terénní a zemní úpravy, zpevnění plochy, zámkové dlažby - oplocení i okrasné zahrady - demolice - likvidace stavebního odpadu - stavba bazénu Máte-li již představu jak by Váš nový dům měl vypadat, obraťte se na nás a my Vám ho navrhneme i postavíme.


Architektonická kancelář, projekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb

Architektonická kancelář, projekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb

Kompletní projekční služby Vám zprostředkuje architektonická kancelář Jiří Král K ARCHITEKT z obce Machov v okresu Náchod. Zabýváme se primárně návrhy a projekty staveb pro individuální bydlení i komerční účely. Našim klientům poskytujeme konzultace v oblasti výběru pozemku pro danou stavbu, pomáháme s přípravou podkladů pro průzkumy a vypracováváme studie interiérů i celých objektů. Máme bohaté zkušenosti na poli urbanistických i občanských staveb, rodinných domů, projekcí interiérů bytů a dalších drobných architektonických projektů. V případě zájmu Vám ochotně poradíme s výběrem stavební firmy včetně zajištění technického dozoru na stavbě.