Poptávám ND ke štěpkovači

Poptávám ND ke štěpkovači

Poptávám převodovku, na štěpkovač, vstupní otáčky seřiditelné od 700-1500 za minutu na druhé straně od 180-250 otáček za minutu, děkuji za radu a pomoc.
Bařina
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 07:22

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:20

Kontaktní osoba:
Otakar Bařina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Skvělými pomocníky při sečení vyššího travního porostu jsou bubnové sekačky na vysokou trávu, které naleznete v naší prodejně zahradní techniky Zahrada Vysočiny. Sekačky na vysokou trávu Vám usnadní práci při sečení vysoké trávy především u středně velkých či velkých ploch určených k sečení. Mnohé ze sekaček na vysokou trávu jsou navíc opatřeny pojezdem, který Vám usnadní sečení vysoké trávy ve svahovitém terénu. V naší prodejně naleznete především sekačky na vysokou trávu značky Vari, předního výrobce zahradní techniky.


Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Potřebujete v oblasti Ivančic sehnat někoho kdo prodává, opravuje a poskytuje servis na zahradní a lesní techniku značek Viking a Stihl? Pak se neváhejte zastavit za panem Milošem Hlaváčem, který se o vše postará! Zabýváme se prodejem, servisem, revizemi a drobnými opravami zahradní a lesní techniky od značek Stihl, Viking a B&S. V nabídce najdete sekačky na trávu, zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, ochranné pracovní pomůcky ad. U motorových pil Vám nabrousíme stávající řetězy a pokud bude potřeba není problém vyrobit nový. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Na prodejně Zahradní technika-Robert Bílka zakoupíte běžné náhradní díly na námi prodávanou zahradní techniku. Většinu dílů na zahradní sekačky, pily, travní traktory, motory BRIGGS&STRATTON objednáme na požádání. Prodejna Modrá u Uherského Hradiště funguje pro potřeby zákazníků z regionu Zlínský kraj. Pro správné objednání nahradních dílů je nutná správná identifikace stroje nebo motoru a popis objednávaného dílu, případně jeho fotografie. Identifikační údaje o stroji naleznete v záručním listu nebo na výrobním štítku stroje. Na prodej máme strunové hlavy, struny a nože ke křovinořezům, příslušenství OREGON, lišty a řetězy ke všem značkám řetězových pil, zapalovací svíčky BRISK, CHAMPION. Prodáváme i ochranné pomůcky - ochrané štíty, helmy, rukavice, návleky, oblečení DOLMAR, McCULLOCH, OREGON. Provádíme: - broušení a vyvažování nožů všech typů rotačních sekaček, traktorů a křovinořezů - broušení řetězů, výroba řetězů na míru dle vzoru, opravy řetězů.


Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Porouchala se Vám lesní či zahradní technika? Potřebujete provést jejich servis? Pak neváhejte a obraťte se na Agroservis Holý! Klademe velký důraz na kvalitní servis a služby svým zákazníkům! Prodáváme, opravujeme a provádíme servis řetězových benzínových i elektrických pil značek HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, vyžínačů týž značek, dále pak křovinořezy HUSQVARNA, McCULLOCH a HONDA a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku opravované techniky najdete na webových stránkách.


Zahradní technika Husqvarna, sekačky, křovinořezy prodej i servis

Zahradní technika Husqvarna, sekačky, křovinořezy prodej i servis

Sháníte-li v oblasti Moravského Krumlova prodejce kvalitní zahradní techniky Husquarna, sekaček na trávu, křovinořezů ad., pak se na nás neváhejte obrátit! Naše firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova, dodává veškerou zahradní techniku zn. Husquarna, ať už potřebujete kvalitní sekačku na trávu, křovinořez, pilu nebo výkonný zahradní traktor, to vše a mnohem víc u nás můžete zakoupit. Pokud chcete mít perfektně upravenou zahradu, pak neváhejte a kontaktuje nás telefonicky, emailem nebo navštivte naši provozovnu. Rádi Vám poradíme s výběrem. Více informací najdete na webových stránkách.


Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Máte před sebou hromadu nezpracovaného dřeva a potřebujete jej naštípat? Štípače a štípací automaty UNIFOREST na dřevo a dřevěnou kulatinu ušetří Váš čas, energii a práci budete mít bezpečně a velmi rychle hotovou. Dřevo je surovina k vytápění, která vytváří jedinečné teplo. Pokud používáte dřevo, vždy je potřeba řezat, štípat a podobně zpracovávat tuto surovinu. Firma B-AGRO má pro Vás dokonalé řešení v podobě štípacích automatů, které se stanou Vašimi nejlepšími pomocníky. Štípací automat vhodný na dřevo a dřevěnou kulatinu je stroj, který dokáže štípat polena a ušetří Vás od namáhavé práce. Především u polen do kterých už se ani nelze pustit sekerou jsou štípače vhodným řešením a uvědomíte si jejich spolehlivost a praktičnost. Firma představuje štípací stroje pro občasné použití na dřevo k zahradnímu grilu nebo masivní stroje pro náročné domácí využívání, kdy je potřeba štípat větší množství dřeva. TITAN 40/20 PREMIUM nebo TITAN 42/20 STANDARD jsou kompaktní a spolehlivé štípací automaty od firmy UNIFOREST. Navštivte náš web a dozvíte se o produktech více i po technické stránce.