Poptávám ND ke štěpkovači

Poptávám ND ke štěpkovači

Poptávám převodovku, na štěpkovač, vstupní otáčky seřiditelné od 700-1500 za minutu na druhé straně od 180-250 otáček za minutu, děkuji za radu a pomoc.
Bařina
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 07:22

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:20

Kontaktní osoba:
Otakar Bařina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna zahradních strojů - pronájem plotostřihu, vertikutátoru, bubnové sekačky, řetězové pily

Půjčovna zahradních strojů - pronájem plotostřihu, vertikutátoru, bubnové sekačky, řetězové pily

Pro krátkodobé použití nemusíte pořizovat vlastní zahradní techniku, v lokalitě Uherský Brod si můžete pronájem zahradních strojů domluvit ve firmě Agro-centrum. Jsme prodejci zahradní techniky, fungujeme také jako půjčovna a servis. Termín zapůjčení si můžete domluvit telefonicky, mailem i osobně na prodejně. Pronájem: - plotostřihu Husqvarna - odmechovače, vertikutátoru Husqvarna - bubnové sekačky Dakr - motorové řetězové pily Husqvarna - drtiče zahradního odpadu Laski.


Motorové pily pro zahradnictví, lesnictví a údržbu pozemků - prodej

Motorové pily pro zahradnictví, lesnictví a údržbu pozemků - prodej

Hledáte pomocníka pro údržbu zahrad a pro prořezávání stromů a keřů? Pak si pořiďte kvalitní motorové a benzínové pily značky STIHL, které přesně odpovídající Vašim potřebám. Prodáváme motorové pily STIHL, které jsou výkonné, snadno ovladatelné a vynikají dlouhou životností. Zastanou veškeré práce okolo domu, na farmách, ale hodí se i pro přípravu palivového dříví, prořezávání stromů a dřevnatých porostů. Všechny modely mají jednoduchý provoz a ergonomický tvar a pohodlně se s nimi pracuje. Vyznačují se lehkou hmotností, nižší spotřebou paliva a nízkými vibracemi. Poskytujeme také kvalitní a spolehlivý servis zahradní techniky od výrobce STIHL. Přijďte si k nám vybrat některý z modelů řetězových benzínových pil STIHL a nebudete litovat!


Prodej nákladní elektrické tříkolky ADVENTO - známá taky jako E-tříkolka.

Prodej nákladní elektrické tříkolky ADVENTO - známá taky jako E-tříkolka.

Uvažujete o koupi elektrické tříkolky? Určitě by jste neměli nechat bez povšimnutí tuto nákladní elektrickou tříkolku ADVENTO, kterou prodává firma GARDENTECH Jaroslav Toninger v Brně. E-tříkolku nabízí ve 3 barevných provedeních – zelená, žlutá a černá. Pracovní elektrická tříkolka Advento je uzpůsobená i pro nezpevněné povrchy, jako jsou polní i lesní cesty a mírně kopcovité terény. Popř. na práci v náročném terénu, lze si dokoupit redukci rychlosti - síla/rychlost, tzv. "GEAR", kdy žádný terén nebude překážkou. Velice dobře se s ní můžete pohybovat i po uzavřených prostorách jako jsou skladiště, skleníky. Její výhody mluví za vše: -je absolutně spolehlivá, nemá žádné potíže se startem, ani v zimě, ani v létě -palivem je elektrická energie dostupná v kterékoli zásuvce na 230V, doba nabití 4-8h. Dojezd 40km. -investiční náklady na pořízení tohoto elektrovozidla, v porovnání k nákladům na pořízení vozidla na spalovací motor, mohou být i méně než poloviční -náklady na pohon vozidla jsou násobně nižší -provoz je absolutně ekologický, bez hluku a bez emisí -už neřešíte další výdaje -výdaje na oleje, maziva, servisní prohlídky, atd. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách, kde naleznete i video z terénu či přímo na prodejně v Brně.


Prodej spolehlivé zahradní a komunální techniky Stiga, Echo, Honda, Vari

Prodej spolehlivé zahradní a komunální techniky Stiga, Echo, Honda, Vari

Hledáte pro práci na zahradě kvalitní zahradní techniku? Václav Fučík - Zahradní technika Jemnice prodává spolehlivou zahradní a komunální techniku renomovaných značek Stiga, Echo, Honda, Vari. Ta se vyznačuje vysokou kvalitou, uživatelským komfortem i moderním designem. Rádi u nás uvítáme zájemce z oblasti Jemnice, Dačice, Slavonice i z Telče. Prodáváme a profesionálně servisujeme zahradní a komunální techniku: - sekačky, vyžínače, motorové pily, plotostřihy, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, mulčovače, vysavače zahradního odpadu, riedery, štěpkovače a další techniku. Naše produkty uspokojí hobby zákazníky, ale i profesionální a komunální firmy.


Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Štípače a štípací automaty UNIFOREST ušetří Váš čas i energii

Máte před sebou hromadu nezpracovaného dřeva a potřebujete jej naštípat? Štípače a štípací automaty UNIFOREST na dřevo a dřevěnou kulatinu ušetří Váš čas, energii a práci budete mít bezpečně a velmi rychle hotovou. Dřevo je surovina k vytápění, která vytváří jedinečné teplo. Pokud používáte dřevo, vždy je potřeba řezat, štípat a podobně zpracovávat tuto surovinu. Firma B-AGRO má pro Vás dokonalé řešení v podobě štípacích automatů, které se stanou Vašimi nejlepšími pomocníky. Štípací automat vhodný na dřevo a dřevěnou kulatinu je stroj, který dokáže štípat polena a ušetří Vás od namáhavé práce. Především u polen do kterých už se ani nelze pustit sekerou jsou štípače vhodným řešením a uvědomíte si jejich spolehlivost a praktičnost. Firma představuje štípací stroje pro občasné použití na dřevo k zahradnímu grilu nebo masivní stroje pro náročné domácí využívání, kdy je potřeba štípat větší množství dřeva. TITAN 40/20 PREMIUM nebo TITAN 42/20 STANDARD jsou kompaktní a spolehlivé štípací automaty od firmy UNIFOREST. Navštivte náš web a dozvíte se o produktech více i po technické stránce.


Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Výroba, prodej i kvalitní a rychlé broušení řetězů motorových pil

Máte motorovou pilu a potřebovali byste na ní nabrousit řetěz? Není nic jednoduššího, než navštívit prodejnu ostravské firmy H-Fuchs Servis, s.r.o. a tam se o to už postarají. Zabýváme se prodejem elektrického nářadí i náhradních dílů, tedy i pilových řetězů. Pokud řetěz motorové pily vlastníte, jen je zapotřebí ho nabrousit, rádi si s tím poradíme. Poskytujeme broušení pilových řetězů rychle a na profesionální úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, naši pracovníci jsou Vám k dispozici!