Poptávám žaluzie

Poptávám žaluzie

Poptávám žaluzie:
jedno okno 150*200
druhé okno 150*115 plus balkonové dveře 245*80
Montáž by byla na balkoně
zatím děkuji
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 07:40

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:38

Kontaktní osoba:
jan homolka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stínící technika - předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Stínící technika - předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Stínící technika je důležitá pro své praktické využití, zároveň ale plní také estetickou funkci. Záleží jen na Vašem vkusu, potřebách a možnostech, jaký systém zastínění zvolíte. Ve společnosti PERFECT DOOR Vám s výběrem vhodného zastínění rádi poradí. Vybrat si zde můžete předokenní žaluzie s lamelami ve tvaru písmene C, Z, S či Ω v různém barevném provedení. Další volbou mohou být předokenní rolety s plastovými nebo hliníkovými lamelami, které kromě zastínění také snižují hladinu venkovního hluku a mají vysoký termoregulační efekt. Pokud si vyberete screenové rolety, získáte navíc částečnou ochranu proti hmyzu a v případě použití látky typu blackout také velmi účinné zatemnění. A v neposlední řadě můžete pro zastínění zvolit také markýzu. Ať už tedy hledáte žaluzie, rolety či markýzy, neváhejte se obrátit na společnost PERFECT DOOR z Prahy, která Vám jistě najde řešení podle Vašich potřeb!


Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

V naší vzorkové prodejně v Prostějově vám vždy rádi poradíme a pomůžeme s výběrem těch pravých rolet nebo žaluzií, které budou kvalitní a vhodné do vašeho interiéru. Vyberte si z širokého sortimentu stínící techniky: - dekorativní stínící technika - vertikální žaluzie - horizontální rolety a žaluzie - římské rolety - japonské stěny - okenní, dveřní, rolovací sítě proti hmyzu - předokenní rolety a žaluzie a další. Pečlivě vybraná stínící technika je nejen estetickým doplňkem vašeho bydlení, ale také vám zajistí potřebný klid pro vaši relaxaci.


Výroba a prodej samonosné bioklimatické pergoly ARTOSI na míru pro každý domov

Výroba a prodej samonosné bioklimatické pergoly ARTOSI na míru pro každý domov

Poptáváte kvalitní stínící techniku ? Zcela jistě pro vás bude v této oblasti vynikajícím partnerem společnost ISOTRA a.s., jež vyrábí a dodává především žaluzie, pergoly, rolety, markýzy a jinou stínící techniku pro klienty z Opavy i Prahy. Jednou z atraktivních možností stínění je samonosná bioklimatická pergola ARTOSI, jež je dodávána na míru za velmi přijatelnou cenu, přičemž je vhodná pro každý domov. Pokud hledáte pergolu s inovativním vzhledem a vysokou přizpůsobivostí je pro vás ARTOSI jako stvořená. Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI : - je vyvinuta s důrazem na vysokou přesnost ( do 1 cm), kvalitu zpracování a možnosti dalších úprav, čímž můžete pergolu namontovat k domu, nechat ji stát samostatně či posunout její stojku do vzdálenosti 1 m od celé konstrukce - je uzpůsobena ke snadné a rychlé montáži - má základní rozměry výrobku o šíři 4 m a výšce 7 m - umožňuje integrací stínících prvků jako jsou venkovní žaluzie, screenové rolety či LED osvětlení Jednoznačnou předností pergoly je variace rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které : - jsou jednotlivě ovládány podle intenzity slunečního záření - umožňují větrat či přizpůsobit stín v libovolné části pergoly, přičemž máte k dispozici více než jedno nastavení střechy - jsou doplnitelné o další různé prvky stínící techniky Díky kompletnímu vzorníku RAL jsme schopni přizpůsobit barvy pergoly, jež vám budou opravdu ladit do nejmenšího detailu. Pergolu poskytujeme ve více variantách, přičemž mezi nejoblíbenější patří : - ARTOSI BASIC s rozměrem 3 x 3 m - ARTOSI LARGE s rozměrem 4 x 4 m - ARTOSI EXTRA s rozměrem 4 x 6 m Každou pergolu je možno instalovat samostatně či s ukotvením do zdi. Největší výhodou je vlastní výroba. Pergolu dokážeme vyhotovit za 4 týdny a expresně již za dva. O montáž se vám postará náš zkušený personál nebo si můžete vše sestrojit sami, pokud jste zdatný kutil. Chcete-li mít své pohodové místo, kde lze téměř celoročně trávit čas či vlastnit jedinečnou pergolu, která se vám jako jediná skutečně přizpůsobí, kontaktujte nás.


Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Prodej i montáž předokeních rolet realizuje společnost BLABLA VRATA s.r.o. z Valašského Meziříčí dodávající předokení rolety značky Alukon, které se stanou oblíbeným doplňkem Vašeho domova spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů na vytápění i klimatizaci. Naše předokenní rolety mají oproti jiným tyto výhody: - zajištění soukromí - úspora energie - bezpečnost - zvuková ochrana - moderní vzhled fasády - provedení v barvách RAL, imitacích dřeva RENOLIT Neváhejte a obraťte se na společnost BLABLA VRATA s.r.o., se kterou se Vám investice do předokenních rolet jistě vyplatí.


Žaluzie, japonská stěna, stínící technika - vnitřní a venkovní rolety

Žaluzie, japonská stěna, stínící technika - vnitřní a venkovní rolety

Chcete si zakoupit nové žaluzie a sháníte firmu, která se zabývá stínící technikou v Třebíči? Prodej a montáž stínící techniky, to a mnohem víc nabízí Okna&Company, s.r.o. Nabízíme nejen klasickou stínící techniku jakou jsou horizontální a vertikální žaluzie, markýzy či látkové rolety, ale i nejnovější stínící prvek - japonská stěna nebo plissé. Japonská stěna - ideální ke komplexnímu zastínění oken bez ohledu na jejich počet. Japonské stěny plní několik funkcí naráz - nahrazují interiérové žaluzie, rolety a těžké závěsy. Neváhejte a vyzkoušejte moderní doplněk pro Váš interiér. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Panelové posuvné stěny jsou nejen moderním a elegantním doplňkem interiérů, ale také slouží jako ochrana proti slunečním paprskům. U nás si vyberete široký výběr látek různých dekorů a materiálů. Jaké jsou výhody panelových posuvných stěn: - originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel - možnost elektrického ovládání - alternativa k roletám a žaluziím - vertikální stínění s největší variabilitou - víceúčelový stínící i dekorační produkt. Panelové posuvné stěny zajímavým způsobem oživí a dají novou tvář jakémukoli interiéru.