Poptávám výrobu autoklíče

Poptávám výrobu autoklíče

Dobrý den, poptávám zhotovení náhradního klíče zapalování Škoda Felicia r.v. 2001. Štítek od klíče nemám, klíč ano.
Poptávka byla vložena dne:
31.01.2014 07:31

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:21

Kontaktní osoba:
Stanislav Staněk

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Nouzové otevírání bytů i aut a další služby zámečníka v Ostravě nabízí Karel Bartoš. Jen málo situací je tak nepříjemných, jako když si ve spěchu zabouchnete doma klíče a nemáte poblíž nikoho, kdo by měl náhradní, v horším případě když si klíč zalomíte v zámku. A o nic milejší to není ani v případě, že se vám to stejné stane v autě. V takové situaci pomůže jedině zámečník - naše zámečnická firma Karla Bartoše je vám k dispozici ve kteroukoliv dobu. Na nás se můžete spolehnout - máme dvacetiletou zkušenost v oboru a potřebné profesionální nářadí a nástroje. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevřeme váš byt, dům, garáž, kancelář či prodejnu, a problém nejsou ani dveře s vícebodovými zámky či zalomený klíč. Nouzové otevírání bytů a nouzové otevírání aut provádíme bez poškození dveří a vozíme s sebou zámky, vložky a jiný materiál, abychom je mohli v případě potřeby vyměnit. Specializujeme se na dveře bezpečnostní, plastové a eurodveře s vícebodovými zámky. Nouzové otevírání aut zařídíme u všech značek a typů. Nouzové otevírání bytů a aut však zdaleka není to jediné, co vám můžeme nabídnout - pomůžeme i v případě, že potřebujete provést nové montáže vložek, zámků, přídavných zámků či kování, a opravíme zámky po vloupání nebo mechanickém poškození a zabezpečíme váš domov. V nabídce máme vlastní bezpečnostní vložky. Náš zámečník vždy přijede označeným vozem, aby bylo na první pohled jasné, že se jedná o nouzové otevírání bytů, nikoli o vloupání.


Výroba klíčů, autoklíčů s immobilizérem, motoklíčů, čipování autoklíčů

Výroba klíčů, autoklíčů s immobilizérem, motoklíčů, čipování autoklíčů

Firma Moučka-SYMO s.r.o. vyřeší situaci při ztrátě klíče od domu, bytu či auta. Vyrábíme nové klíče, autoklíče a provádíme čipování autoklíčů. Výroba klíčů je zaměřena na běžné autoklíče i s immobilizérem, motoklíče a nové i náhradní klíče od domu, bytu, schránky apod. Máme dvě provozovny: - Zlín, Okružní 4699 - Rožnov pod Radhoštěm, Palackého 174 - okres Vsetín. Výroba autoklíčů: - klíče s immobilizérem - čipové autoklíče - motoklíče - programování transpondéru, klíče dálkového ovládání - výměna obalů. Výroba klíčů: - tvarové, dozické - cylindrické FAB, BKS, Winkhaus - bezpečnostní EVVA, GUARD, CES - systém generálního klíče ABUS, GEGE - schránkové, trezorové.


Otevírání bytů a automobilů | Ostrava

Otevírání bytů a automobilů | Ostrava

Otevírání bytů a automobilů nonstop v Ostravě provádí zámečnická firma Karla Bartoše. Používáme profesionální nářadí a nástroje. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevřeme byt, dům, garáž, kancelář, prodejnu, dveře s vícebodovými zámky, vytáhneme zalomený klíč. Máme 20-letou zkušenost v zámečnickém oboru. Otevíráme bez poškození dveří. V případě poruch s sebou vozíme zámky, vložky a jiný materiál. Specializujeme se na dveře bezpečnostní (SHERLOCK, NEXT, FESTA atd.), dveře plastové a eurodveře s vícebodovými zámky. Otevíráme zámky všech značek automobilů. Rovněž provádíme montáže vložek, zámků, přídavných zámků, kování. Opravíme zámky po vloupání nebo mechanickém poškození a zabezpečíme kvalitně váš domov. Nabízíme vlastní profil bezpečnostní vložky. Na místo přijedeme označeným vozem. Výrábíme, prodáváme, montujeme a opravujeme zámky, klíče, cylindrické vložky i autoklíče. Najdete nás v Ostravě-Zábřehu na ulici Jandova.


Otevírání automobilů, opravy autozámků Ostrava

Otevírání automobilů, opravy autozámků Ostrava

Zabouchli jste si klič ve svém automobilu v Ostravě a okolí? Neváhejte kontaktovat firmu Karla Bartoše v Ostravě na tel. 602794979. Našim cílem je v co nejkratší době pomoci klientovi v nouzi. Otevíráme bez poškození automobily všech typu, včetně luxusních zahraničních značek. Zároveň otevřeme nákladní automobily, autobusy, motocykly. Provádíme opravy autozámků. Jsme schopni autozámek či motozámek vyměnit, přestavět na jiný klíč nebo vyrobit klíč nový. Jsme vybaveni speciálními nástroji i znalostmi, získanými u nás i v zahraničí. Máme rovněž dlouholetou praxi a zkušenosti.


Nouzové otevírání dveří, bytů, aut a opravy zámků

Nouzové otevírání dveří, bytů, aut a opravy zámků

Při ztrátě klíčů od bytu a zabouchlých dveřích je potřeba zavolat odborníka na nouzové otevírání dveří, bytů, aut. V regionu Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín volejte tel.:737604028 - firmu Moučka-SYMO s.r.o. Otevřeme zabouchnuté i zamknuté dveře, otevíráme byty, auta a provádíme opravy zámků poškozených při vloupání. Přijedeme rychle, neváhejte se na nás obrátit. Dodáme i nové zámky, vložky a kování, montujeme bezpečnostní dveře, zámky, zavírače.


Výměna, přestavba, oprava vložek pro bytové, panelové domy - zachování původního klíče

Výměna, přestavba, oprava vložek pro bytové, panelové domy - zachování původního klíče

Přestala vám fungovat vložka, ke které máte spoustu klíčů a nevíte co s tím? Máme pro vás jednoduché řešení, vložku jen opravíme, přestavíme a vy tak nemusíte řešit koupi nových klíčů. Vložku můžeme dle vašich původních klíčů vyrobit úplně novou, pokud je problém s její opravou či přestavbou. Výměna, přestavba i oprava vložek je vhodná pro: - bytové domy, - paneláky, - školy, - úřady, - sportoviště, aj. Zvolte si pohodlnou cestu, jak vyřešit problémy s vložkou v domě, kontaktujte nás! Rádi vám také zodpovíme vaše dotazy a vymyslíme vhodné řešení, které pro vás bude tím nejlepším.