Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy

Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy

2.1.Predmetom zákazky s názvom: Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy je vyhotovenie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie na úrovni realizačného projektu (ďalej len "DSPRS") - jednostupňový projekt, zabezpečenie súvisiacej inžinierskej činnosti (ďalej len "IČ") (verejný obstarávateľ predpokladá, že na všetky stavebné úpravy bude postačovať ohlásenie stavby), realizácia stavebných úprav, záručný servis a revízie určených technických zariadení (ďalej len "UTZ") len v tých železničných staniciach (ďalej len "ŽST"), kde budú zabudované šikmé schodiskové plošiny a kde budú rekonštruované výťahy, a vyhotovenie dokumentácie skutočného realizovania stavby (ďalej len "DSRS").
2.2.Účelom stavebných úprav je vytvorenie podmienok pre dodávku tovaru "Zdvíhacie plošiny pre osoby s obmedzenou mobilitou na ich zdvihnutie z nástupišťa železničnej stanice do železničného vozňa", ktoré sú v rámci jedného projektu v 19 ŽST: Kúty, Bratislava hl. st., Leopoldov, Nitra, Šurany, Štúrovo, Banská Bystrica, Zvolen, Považská Bystrica, Žilina, Čadca, Kraľovany, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Štrba, Kysak, Prešov, Michalovce, Čierna nad Tisou.
Vo všetkých uvedených ŽST boli vykonané miestne šetrenia, na základe ktorých boli určené nevyhnutné stavebné úpravy a následne boli vypracované Investičné zadania (ďalej len "IZ"), ktoré budú slúžiť ako podklad pre vyhotovenie projektovej dokumentácie (ďalej len "PD").
V rámci stavebných úprav sa požaduje podľa spracovaných IZ pre jednotlivé ŽST rôzny rozsah stavebných úprav, ako napr.: vybudovanie prístupových ciest pre osoby s obmedzenou mobilitou, vybudovanie rámp, vybudovanie priechodov cez koľaje, vybudovanie plôch pre umiestnenie zdvíhacích plošín, zabudovanie šikmých schodiskových plošín, rekonštrukcia výťahov, vybudovanie alebo rekonštrukcia WC pre osoby s obmedzenou mobilitou (všetky WC opatriť Európskym novým systémom tzv. eurokľúčov), menšie úpravy a rekonštrukcie nástupíšť a informačný systém k nástupištiam a k WC pre osoby s obmedzenou mobilitou.
2.3.Stavebné úpravy sú členené na jednotlivé ŽST podľa územného členenia v rámci Oblastných riaditeľstiev (ďalej len "OR") ŽSR:
2.3.1.ŽST OR Trnava:
Kúty,
Bratislava hl. st.,
Leopoldov,
Nitra,
Šurany,
Štúrovo.
2.3.2.ŽST OR Zvolen:
Banská Bystrica,
Zvolen.
2.3.3.ŽST OR Žilina:
Považská Bystrica,
Žilina,
Čadca,
Kraľovany,
Ružomberok,
Liptovský Mikuláš.
2.3.4.ŽST OR Košice:
Štrba,
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 11:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2014 08:30

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Plníte si svůj sen a začínáte se stavbou rodinného domu? Hledáte stavební firmu, která by se postarala kompletně o vše? O projekt, položení základové desky, o hrubou stavbu i o dokončovací práce? Chcete si nechat postavit rodinný dům na klíč v okolí Frýdku-Místku a Ostravy? Pak rozhodně oslovte firmu Ing. Jindřicha Uheríka, který se zabývá právě stavbou i rekonstrukcemi rodinných domů. Působí v celém Moravskoslezském kraji. Služby: - kompletní projekční a přípravné práce pro projekty staveb - realizace dílčích částí staveb – hrubá stavba, střecha - stavby RD na klíč - návrh i realizace vybavení staveb – rozvody vody a dalších médií, systémy chlazení, vytápění a ohřevu vody, vzduchotechnika, topení, elektroinstalace a další - práce obkladačské, podlahářské i truhlářské - terénní a zemní úpravy, zpevnění plochy, zámkové dlažby - oplocení i okrasné zahrady - demolice - likvidace stavebního odpadu - stavba bazénu Máte-li již představu jak by Váš nový dům měl vypadat, obraťte se na nás a my Vám ho navrhneme i postavíme.


Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Projektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Veškeré projektové práce v oboru stavebnictví Vám zajistí energická společnost Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce. Navrhneme jakýkoli projekt, ať už se jedná o průmyslovou či občanskou stavbu. Provádíme veškeré činnosti související s procesem přípravy a realizace dané pozemní stavby. Vypracujeme Vám architektonickou studii a připravíme potřebnou projektovou dokumentaci pro hladký průběh stavby. Hravě si poradíme i s velmi náročnými projekty, jako jsou projekce logistických a obchodních center či administrativních budov. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní stavební inženýring včetně odborného poradenství ve městě Liberec.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Uvažujete o vlastním bydlení a chtěli byste si pořídit nízkoenergetický dům? Pak se obraťte na společnost PKD s.r.o., která navrhla svou vlastní řadu modulových rodinných domů. Naše modulové rodinné domy jsou navrženy pro potřeby dnešních domácností s využitím moderních stavebních materiálů. Navrhli jsme tři základní moduly rodinných domů podle velikostí, abychom vyhověli potřebám méně i vícečlenných rodin. Moduly jsou o rozměrech: 6×12 metrů, 12×12 metrů a 12×18 metrů. Vnitřní uspořádání domu i venkovní design navrhneme dle přání zákazníka. Umíme zajistit také zabudování svod dešťových vod pro další využití užitkové vody a střešní solární panely učiní rodinný dům z velké části energeticky nezávislým. Naše rodinné domy vynikají rychlou výstavbou oproti konvenčním domům a možností typizace, která neomezuje zákazníka ve specifických požadavcích. Nabízíme efektivní a rychlé zajištění bydlení za bezkonkurenční ceny.