Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy

Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy

2.1.Predmetom zákazky s názvom: Projekt zabezpečenia prístupu osôb s obmedzenou mobilitou k službám osobnej železničnej dopravy je vyhotovenie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie na úrovni realizačného projektu (ďalej len "DSPRS") - jednostupňový projekt, zabezpečenie súvisiacej inžinierskej činnosti (ďalej len "IČ") (verejný obstarávateľ predpokladá, že na všetky stavebné úpravy bude postačovať ohlásenie stavby), realizácia stavebných úprav, záručný servis a revízie určených technických zariadení (ďalej len "UTZ") len v tých železničných staniciach (ďalej len "ŽST"), kde budú zabudované šikmé schodiskové plošiny a kde budú rekonštruované výťahy, a vyhotovenie dokumentácie skutočného realizovania stavby (ďalej len "DSRS").
2.2.Účelom stavebných úprav je vytvorenie podmienok pre dodávku tovaru "Zdvíhacie plošiny pre osoby s obmedzenou mobilitou na ich zdvihnutie z nástupišťa železničnej stanice do železničného vozňa", ktoré sú v rámci jedného projektu v 19 ŽST: Kúty, Bratislava hl. st., Leopoldov, Nitra, Šurany, Štúrovo, Banská Bystrica, Zvolen, Považská Bystrica, Žilina, Čadca, Kraľovany, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Štrba, Kysak, Prešov, Michalovce, Čierna nad Tisou.
Vo všetkých uvedených ŽST boli vykonané miestne šetrenia, na základe ktorých boli určené nevyhnutné stavebné úpravy a následne boli vypracované Investičné zadania (ďalej len "IZ"), ktoré budú slúžiť ako podklad pre vyhotovenie projektovej dokumentácie (ďalej len "PD").
V rámci stavebných úprav sa požaduje podľa spracovaných IZ pre jednotlivé ŽST rôzny rozsah stavebných úprav, ako napr.: vybudovanie prístupových ciest pre osoby s obmedzenou mobilitou, vybudovanie rámp, vybudovanie priechodov cez koľaje, vybudovanie plôch pre umiestnenie zdvíhacích plošín, zabudovanie šikmých schodiskových plošín, rekonštrukcia výťahov, vybudovanie alebo rekonštrukcia WC pre osoby s obmedzenou mobilitou (všetky WC opatriť Európskym novým systémom tzv. eurokľúčov), menšie úpravy a rekonštrukcie nástupíšť a informačný systém k nástupištiam a k WC pre osoby s obmedzenou mobilitou.
2.3.Stavebné úpravy sú členené na jednotlivé ŽST podľa územného členenia v rámci Oblastných riaditeľstiev (ďalej len "OR") ŽSR:
2.3.1.ŽST OR Trnava:
Kúty,
Bratislava hl. st.,
Leopoldov,
Nitra,
Šurany,
Štúrovo.
2.3.2.ŽST OR Zvolen:
Banská Bystrica,
Zvolen.
2.3.3.ŽST OR Žilina:
Považská Bystrica,
Žilina,
Čadca,
Kraľovany,
Ružomberok,
Liptovský Mikuláš.
2.3.4.ŽST OR Košice:
Štrba,
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 11:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2014 08:30

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Zadavatel IČ:
31364501

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

V naší projekční kanceláři nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení a poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od architektonického návrhu až po nákup zařízení a doporučení realizační firmy či kompletní dodávku interiéru na klíč. Pro celou Moravu, pro jednotlivce i firmy nabízíme tyto služby: - návrh interiérů, restyling, homestaging, redesign. Nabízíme rozšířené služby včetně případného návrhu změn dispozice, kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení, administrativy a občanské vybavenosti. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Ty jsou zárukou kvality a komplexnosti námi nabízených služeb. Vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.


Projekce a návrhy vytápění pro byty i rodinné domy Brno, Brno venkov.

Projekce a návrhy vytápění pro byty i rodinné domy Brno, Brno venkov.

Hledáte firmu pro Vaše vytápění? Firmy Ing. Miloš Bartušek provádí kompletní služby- projekce, návrhy vytápění, topenářské práce. Montáž topení v plastech, mědi a oceli. Určitě oceníte, že topení dodané naší firmou funguje ihned po spuštění a není třeba jej nadále pracně vyregulovávat. Jaké typy topení děláme? Podlahové vytápění REHAU, GABOTHERM a TOP THERM se zárukou 10 let. Ústřední vytápění Brno. Radiátory i rozvody. Kotle pro topení: -stacionární, závěsné -plynové, elektro, na pevná paliva. Vlastníme certifikáty pro odbornou montáž solárních panelů od firem Geminox, Baxi, CosmoSOL a TopSolar. Výměnu klasického kotle za úsporný kondenzační provedeme za jeden den a to včetně vyvložkování komína, zednického zapravení zdí, spuštění kotle a nastavení regulace. Neváhejte nás kontaktovat.


Statika, diagnostika, průzkum staveb a konstrukcí, stavební laboratoř

Statika, diagnostika, průzkum staveb a konstrukcí, stavební laboratoř

Vlastníte či plánujete koupit starší stavbu? V tento okamžik je vhodné, někdy i nutné, zjistit si stav daného objektu. S tímto odborným posudkem Vám pomůže naše společnost Kancelář stavebního inženýrství s.r.o., která se nachází v obci Dalovice v okrese Karlovy Vary. Specializujeme se na činnosti v oblasti statiky, diagnostiky stavebních konstrukcí ze dřeva, železobetonu, cihel a oceli, technického průzkumu rodinných domů, kostelů, hal, mostů, opěrných zdí či komínů. Součástí naší práce je i laboratorní destruktivní a nedestruktivní zkoušky materiálu. K daným stavbám vypracováváme odporný znalecký posudek a projekty s rozpočty.


Projekční práce kotelen, výměníkových stanic i solárních systémů - návrh strojní části

Projekční práce kotelen, výměníkových stanic i solárních systémů - návrh strojní části

V rámci své činnosti poskytuje firma DK projekt, s.r.o. projektování a návrhy strojních částí u zdrojů vytápění jako jsou plynové kotelny, výměníkové stanice, tepelná čerpadla a solární systémy. Vypracujeme dokumentaci pro územní rozhodnutí, zpracujeme projekt, vybereme dodavatele a kompletně zajistíme realizaci. Realizujeme rozvody vody, kanalizace a plynu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Přenechejte své starosti nám - profesionálně zpracujeme projekt celého Vašeho vytápění!


Dlaždické a asfaltérské práce Praha - kompletní realizace

Dlaždické a asfaltérské práce Praha - kompletní realizace

Dnes a denně se budují nové silnice a opravují poškozené komunikace. Naše společnost DAP. a.s., sídlící v Praze, se zaměřuje na realizaci těchto prací. Naší specializací jsou dlaždické a asfaltérské práce na území Prahy a v blízkém okolí. Zajišťujeme kompletní výstavby a rekonstrukce vozovek jako opravy výtluků, pokládky souvislých ploch z asfaltové směsi a obalovaných drtí, hutnění asfaltových vrstev, stabilizaci podkladu. V oblasti dlaždické činnosti provádíme vybudování a opravy chodníků, pěších zón, parkovišť, místních cest a prostranstvích. Disponujeme řadou technického vybavení, díky kterému provádíme práci rychle a precizně.


Projektování speciálních staveb pro potravinářský průmysl

Projektování speciálních staveb pro potravinářský průmysl

Speciální projekty pro potravinářský průmysl zpracuje s ohledem na potřeby jednotlivých divizí společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Zkušenosti s projektováním staveb potravinářských závodů, skladů a logistických center včetně speciálních technologií zaručují zachování specifik a požadavků jak v oblasti masného a drůbežářského průmyslu, zpracování ryb, výroba trvanlivých hotových pokrmů, pekařských směsí a kvasů nebo výrobny jogurtů. Máte.li zájem o naše služby projektování staveb nebo rekonstrukcí pro oblast potravinářského průmyslu, neváhejte kontaktovat společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy.