Záchytné bezpečnostné zariadenia - oceľové zvodidlá a spojovací materiál pre SC ŽSK

Záchytné bezpečnostné zariadenia - oceľové zvodidlá a spojovací materiál pre SC ŽSK

Oceľové zvodidlá a spojovací materiál:
1. Skrutka M16x30
2. Matica M16
3. Podložka D17, 5
4. Skrutka M12x30
5. Matica M12
6. Podložka D14
7. Podložka klinová
8. Spojka 133/3
9. Stĺpik zvodidlový UE 100/1900
10. Stĺpik na mostné zábradlie zvodidlo
11. Zvodidlová pásnica priama L=4250/4
12. Nábeh. prechodka 17, 3 %, P+Ľ
13. Nábeh. prechodka 8, 5 %, P+Ľ
Požiadavka je na dodávku príslušného zvodidlového systému s povrchovou úpravou zinkovaním pre vykonanie opráv poškodených častí pri dopravných nehodách a iných udalostiach. Na pozemných komunikaciách, kde verejný
obstarávateľ vykonáva údržbu je systém záchytných bezpečnostných zariadení vybudovaný na zvodidlovom systéme
NH4. Zvodidlový systém z hľadiska preukazovaných požadovaných vlastnosti pasívnej bezpečnosti musí byť
kompaktibilný so zvodidlovým systémom NH4, ktorý je skúšaný ako celok a nie je ho možné narušiť kompaktibilnými prvkami. Požiadavka vychádza zo snahy minimalizovať náklady spojené s údržbou zariadenia pri dopravných nehodách a tiež z potreby zachovať pri výmene poškodenej časti záchytného systému identické vlastnosti a kompaktibilitu systému osadeného pred pevnou prekážkou pri ceste.
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2014 13:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
42054575

Zadavatel ulice:
M.Rázusa 104

Zadavatel PSČ:
010 01

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928310-4
Bezpečnostné oplotenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotvící technika pro ploché střechy Hradec Králové

Kotvící technika pro ploché střechy Hradec Králové

Milan Lichtenberg - Prodej kotevní a upevňovací techniky Hradec Králové Zabýváme se prodejem kotvící a upevňovací techniky pro různé účely a práci zejména na plochých střechách. Zajišťujeme kotvení hydroizolací plochých střech a opláštění objektů. Kompletní služby naší firmy zahrnují technické poradenství, zpracování cenové nabídky, kotevní plány a dopravu. Prodej kotevní techniky zahrnuje: - nýty - hmoždinky - šrouby - teleskopy, termoizolační příchytky - vruty - hřeby do betonu - šrouby do betonu, porabetonu - podložky těsnící - terče patky, svorky - kotvy.


Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Hledáte firmu co se vyrobí bránu, ploty, markýzu, pergolu či městský mobiliář? Pak jste našli tu správnou firmu - RS evostyl s.r.o.. Ta Vám to nejen vyrobí a namontuje v rámci celé ČR, ona Vám provede i samotný návrh projektu podle Vašich představ. Materiály, které používá jsou nerezová ocel, ocel, hliník, litina a mosaz, ale sklo i dřevo. Kovovýroba: -brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář -schodiště točité - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové, venkovní, exteriérové, vnitřní, interiérové -zábradlí -bytové doplňky -výplně otvorů - všechny typy z oceli a systémových profilů -vstupní portály, výlohy, výkladce z oceli, skla, nerezové oceli -interiéry kovové v kombinaci ocel, sklo, dřevo, nerezová ocel, železo, litina, mosaz -atypická zakázková výroba -schody - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové -mříže -schody požární -prosklené stěny -kovový nábytek a mnoho dalšího. Stojíme si za svými přednostmi: Dbáme na kvalitu a jakost. Plníme dohodnuté termíny. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Každému zákazníkovi se věnujeme s maximálním nasazením a osobním přístupem. Poskytujeme nezávazné technické konzultace přímo na místě a díky tomu garantujeme vždy pevné ceny bez dalšího navýšení. Materiál a komponenty pro výrobu odebíráme pouze od renomovaných dodavatelů, s garancí kvality a bezproblémového používání. Naše výrobky dodáváme a montujeme po celé ČR. Těšíme na spolupráci s Vámi.


Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Šrouby Klocová Kolín prodej spojovacích materiálů Kdo hledá najde. Šrouby Klocová Kolín je spolehlivý dodavatel spojovacích materiálů. Obraťte se na nás a pořiďte si kvalitní vybavení do dílny či do firmy. Náš kotevní a spojovací sortiment obsahuje šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Zboží pravidelně inovujeme a dbáme na jeho prvotřídní kvalitu. Udělejte si čas a navštivte naši prodejnu v Kolíně a Kutné Hoře. Provozní doba Po-Pá 7:30 - 16:00


Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Hledáte řešení pro skladování na míru Vašim potřebám? Pak si nechte vyrobit skladovou plošinu na míru Vašemu konkrétního prostoru a zatížení. Systém od firmy Altic Point se dokáže rozměrově přizpůsobit prakticky jakémukoliv provozu a navíc je plně přestavitelný. Přístup na skladové plošiny je bezpečně zajištěn schodištěm se zábradlím. Materiál je možné dopravovat vysokozdvižnými vozíky nebo prostřednictvím vertikálních dopravníků či výtahů na předávací místa s paletovými branami. Pod montovanou ocelovou konstrukci se většinou instaluje osvětlení, a proto je i tento prostor možné plně využívat. Pokud tedy potřebujete variabilní řešení pro skladování, obraťte se na společnost Altic Point z Prahy a nechte si instalovat skladovou plošinu!


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky - pro stavební firmy i domácí kutily

Prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky - pro stavební firmy i domácí kutily

Sháníte kvalitní spojovací materiály? Ve specializované prodejně Zimmermann ve Slušovicích zakoupíte ucelený sortiment spojovacího materiálu a kotevní techniky pro stavební a výrobní firmy, řemeslníky a domácí kutily ze Zlína, Slušovic, Vizovic a Fryštáku. Navštivte náš kamenný obchod, kde máme skladem více jak 1000 položek spojovacího materiálu - šroubů, matic, podložek, hřebíků, kotev, nýtů, tmelů, třmenů, kotoučů, vrtáků, kolíků, závlaček, vrutů, závitových tyčí, pojistných kroužků, lana, kování a spousty ostatního spojovacího materiálu. Při odběru celých balení určitého druhu zboží jsou poskytovány slevy. Nakupujte u nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.