Záchytné bezpečnostné zariadenia - oceľové zvodidlá a spojovací materiál pre SC ŽSK

Záchytné bezpečnostné zariadenia - oceľové zvodidlá a spojovací materiál pre SC ŽSK

Oceľové zvodidlá a spojovací materiál:
1. Skrutka M16x30
2. Matica M16
3. Podložka D17, 5
4. Skrutka M12x30
5. Matica M12
6. Podložka D14
7. Podložka klinová
8. Spojka 133/3
9. Stĺpik zvodidlový UE 100/1900
10. Stĺpik na mostné zábradlie zvodidlo
11. Zvodidlová pásnica priama L=4250/4
12. Nábeh. prechodka 17, 3 %, P+Ľ
13. Nábeh. prechodka 8, 5 %, P+Ľ
Požiadavka je na dodávku príslušného zvodidlového systému s povrchovou úpravou zinkovaním pre vykonanie opráv poškodených častí pri dopravných nehodách a iných udalostiach. Na pozemných komunikaciách, kde verejný
obstarávateľ vykonáva údržbu je systém záchytných bezpečnostných zariadení vybudovaný na zvodidlovom systéme
NH4. Zvodidlový systém z hľadiska preukazovaných požadovaných vlastnosti pasívnej bezpečnosti musí byť
kompaktibilný so zvodidlovým systémom NH4, ktorý je skúšaný ako celok a nie je ho možné narušiť kompaktibilnými prvkami. Požiadavka vychádza zo snahy minimalizovať náklady spojené s údržbou zariadenia pri dopravných nehodách a tiež z potreby zachovať pri výmene poškodenej časti záchytného systému identické vlastnosti a kompaktibilitu systému osadeného pred pevnou prekážkou pri ceste.
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2014 13:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
42054575

Zadavatel ulice:
M.Rázusa 104

Zadavatel PSČ:
010 01

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928310-4
Bezpečnostné oplotenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přístřeší pro odpadové nádoby - výroba

Přístřeší pro odpadové nádoby - výroba

Přístřeší pro odpadové nádoby mají kovovou konstrukci žárově zinkovanou a výplně ze spárovkových panelů. Střecha je vyráběna z trapézového zinkovaného plechu. Rozměry přístřeší pro odpadové nádoby: - 200 x 150 cm (23.900Kč + DPH) - 200 x 300 cm (32.900Kč + DPH) - 200 x 450 cm (41.900Kč + DPH) - 200 x 600 cm (50.900Kč + DPH). Dodáváme i bez střech pro kontejnery na tříděný odpad. Přístřeší pro odpadové nádoby vám také přepravíme na místo určení a zajistíme jejich montáž nejen v Šumperku a Zábřehu, ale také po celé České republice.


Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Slyšeli jste už o sytému kanban? Hledáte firmu, která zajistí rychlý výrobní proces a přitom Vám dodá kvalitní díly? Pak se podívejte na firmu LAGUS s.r.o., která nově zavádí systém kanban, který urychluje výrobu a je optimálním řešením při výrobě spojovacího materiálu na výzvu. Systém kanban podporuje tzv. "výrobu na výzvu", čímž umožňuje redukovat zásoby. Výrobky ve skladu se tak rychle dostanou k odběrateli. Systém kanban v sobě nese spoustu dalších výhod jako: - rychlejší dodání - rychlá reekce na objednávku - výrobky jsou již zkontrolovány - kontrola kvality tedy odpadá - minimální náklady na dopravu - menší náklady na administrativu - bez skladových nákladů - jednoduší kontrola dodacích listů a faktůr Systém kanban od firmy LAGUS s.r.o. je optimální řešení, které Vám usnadní dodávku materiálu v rychlejší době a za menší náklady. Pro více informací neváhejte kontaktovat firmu emailem nebo navštívit webové stránky.


Ocelové sloupy, stožáry jižní Morava

Ocelové sloupy, stožáry jižní Morava

Hledáte firmu, která vyrábí a dodává ocelové sloupy a potřebujete dodat stožáry pro veřejné osvětlení? Společnost VYSTO Kobylí, s.r.o. se sídlem v Šakvicích na jižní Moravě vyrábí a dodává Ocelové sloupy. Vyrobené ocelové sloupy dodáváme pro veřejné osvětlení. Ocelové sloupy nabízíme jako: -osvětlovací ocelové sadové sloupy vetknuté: paticové, bezpaticové, bezpaticové jedenkrát osazené, bezpaticové dvakrát osazené -osvětlovací ocelové sadové sloupy bezpaticové přírubové: bezpaticové přírubové jedenkrát osazené, bezpaticové přírubové dvakrát osazené. -osvětlovací silniční ocelové sloupy: silniční sloupy bezpaticové, silniční sloupy paticové, silniční sloupy bezpaticové přírubové a silniční sloupy paticové přírubové. -osvětlovací ocelové sloupy sadové dekorativní: sadové sloupy DSV - výložníkový a sadové sloupy DSS - speciál. -osvětlovací ocelové sloupy pro přechody CH6: ocelové sloupy pro přechody chodců CHL, CHST, CHT, výložníky pro ocelové sloupy na přechody chodců typu CHSV. -ocelové sloupy vlajkové: sloupy vlajkové lankové (VLK), sloupy vlajkové s hrazdou (VLH). -osvětlovací ocelové sloupy kuželové: osvětlovací ocelové sloupy kuželové vetknuté a přírubové. -osvětlovací ocelové sloupy semaforové: osvětlovací ocelové sloupy pro zdvojený semafor 200 - typ L, pro dva semafory 200 - typ ST, pro dva semafory 300 - typ T. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo nás můžete osobně navštívit u nás na firmě v obci Šakvice, která se nachází na jižní Moravě. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Kotevní technika, spojovací materiál, kotvení, hřeby, vruty

Kotevní technika, spojovací materiál, kotvení, hřeby, vruty

Hledáte firmu z Brna, která dodává kotevní techniku a spojovací materiál? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Jakub Kokeš působí Brně, a je zaměřená na dodávky spojovacího a kotevního materiálu. V této oblasti máme dlouhodobé zkušenosti. Naše specializace je na dodávku kvalitní a spolehlivé kotevní techniky a spojovacího materiálu pro různé druhy kotvení. V našem sortimentu si vyberete navařovací i samolepící hřeby, vruty do dřeva, plastové teleskopy, šrouby do dřeva, betonu a další materiály. Prodáváme izolační i samosvorné podložky, trubkové, trhací nýty, talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané nebo průvlakové kotvy. Vypracujeme kotevní plán. S kvalitní kotevní technikou a spojovacím materiálem od nás, cokoliv dobře ukotvíte a upevníte! Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Nerezové, ocelové zábradlí, schodiště na zakázku, výplně, realizace, montáž, Brno

Nerezové, ocelové zábradlí, schodiště na zakázku, výplně, realizace, montáž, Brno

Pokud si chcete nechat vyrobit a namontovat nerezové zábradlí či schodiště, v tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost RS evostyl s.r.o., se sídlem Brně poskytuje kompletní služby týkající se zámečnictví a kovovýroby. Naše zaměření je také na výrobu a montáž zábradlí a schodiští na zakázku. Navrhneme projekt, dále zrealizujeme a provedeme montáž. Běžně zpracováváme nerez, ocel, hliník i mosaz. Poskytujeme také konzultace. Zábradlí – zajistíme povrchovou úpravu nerezového zábradlí, ocelového zábradlí. Madla - kov, dřevo. Prodáváme výplně- ocelové profily, lanka, sklo, perforovaný plech a další. Vyrábíme schodiště na míru. Schodiště jsou- přímé, lomené, točité, spirálové, vřetenové. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Prodej spojovacího materiálu kutilům a drobným živnostníkům

Šrouby Klocová Kolín prodej spojovacích materiálů Kdo hledá najde. Šrouby Klocová Kolín je spolehlivý dodavatel spojovacích materiálů. Obraťte se na nás a pořiďte si kvalitní vybavení do dílny či do firmy. Náš kotevní a spojovací sortiment obsahuje šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Zboží pravidelně inovujeme a dbáme na jeho prvotřídní kvalitu. Udělejte si čas a navštivte naši prodejnu v Kolíně a Kutné Hoře. Provozní doba Po-Pá 7:30 - 16:00