Areál technické služby Třeboň

Areál technické služby Třeboň

Předmětem této veřejné zakázky je výstavba nové haly se zpevněnou plochou a inženýrskými sítěmi. Vzhledem k finanční náročnosti bude realizace sběrného dvora a navazujícího areálu technických služeb rozdělena do tří stavebních etap. Veřejná zakázka se vztahuje k 1 etapě výstavby plánovaného areálu Technických služeb Třeboň a navazuje na výstavbu části A – sběrný dvůr a dále předmětem veřejné zakázky je oprava stávajícího objektu svobodárny na Správní budovu, která bude sloužit pro sběrný dvůr i Technické služby města Třeboň. Objekt bude po dokončení využit jako technické zázemí pro sběrný dvůr. V podkroví bude půda. Před objektem bude provedeno parkoviště a vysazeny nové stromy.
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 10:43

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Třeboň

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jindřichův Hradec

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Třeboň

Zadavatel IČ:
00247618

Zadavatel ulice:
Palackého nám. 46

Zadavatel PSČ:
379 01

Zadavatel obec:
Třeboň

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213250-0
Stavební práce na průmyslových budovách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové stožáry, výroba ocelových stožárů a sloupů k  veřejné světelné signalizaci

Ocelové stožáry, výroba ocelových stožárů a sloupů k veřejné světelné signalizaci

Sháníte-li firmu, která se zabývá výrobou ocelových stožárů a sloupů pro světelnou signalizaci či k veřejnému osvětlení? Pak se obraťte na jihomoravskou společnost Vysto Kobylí s.r.o,, kde vyrábí Ocelové stožáry a dodávku kompletního materiálů pro veřejné osvětlení. Nabízíme ocelové stožáry: -Osvětlovací sadové stožáry vetknuté -Osvětlovací sadové stožáry bezpaticové přírubové -Osvětlovací silniční stožáry -Osvětlovací silniční stožáry -Osvětlovací sadové dekorativní stožáry -Osvětlovací stožáry pro přechody CH6 -Stožáry vlajkové -Osvětlovací stožáry kuželové -Osvětlovací stožáry semaforové. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Zakázková zámečnická výroba-ocelové, kovové skříně, schodiště, zábradlí

Zakázková zámečnická výroba-ocelové, kovové skříně, schodiště, zábradlí

K činnostem společnosti Montema z regionu Zlín patří i zakázková zámečnická výroba. Přijímáme zakázky na zámečnické výrobky po celé ČR. Vyrábíme kovové skříně, schodiště i zábradlí a drobné kovové konstrukce a prvky. Stavebně zámečnická výroba: -venkovní ocelové schodiště v provedení rovné i točité včetně nosné konstrukce, plošiny a zábradlí -samostatná ocelová zábradlí různých tvarů -venkovní ocelové regály -kovové skříně pro různé použití -atypické kovové konstrukce a prvky.


Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Výroba a montáž brány, plotu, markýzy, pergoly i městský mobiliář

Hledáte firmu co se vyrobí bránu, ploty, markýzu, pergolu či městský mobiliář? Pak jste našli tu správnou firmu - RS evostyl s.r.o.. Ta Vám to nejen vyrobí a namontuje v rámci celé ČR, ona Vám provede i samotný návrh projektu podle Vašich představ. Materiály, které používá jsou nerezová ocel, ocel, hliník, litina a mosaz, ale sklo i dřevo. Kovovýroba: -brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář -schodiště točité - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové, venkovní, exteriérové, vnitřní, interiérové -zábradlí -bytové doplňky -výplně otvorů - všechny typy z oceli a systémových profilů -vstupní portály, výlohy, výkladce z oceli, skla, nerezové oceli -interiéry kovové v kombinaci ocel, sklo, dřevo, nerezová ocel, železo, litina, mosaz -atypická zakázková výroba -schody - kovové, ocelové, nerezové, skleněné, točité, spirálové, přímé, lomené, vřetenové -mříže -schody požární -prosklené stěny -kovový nábytek a mnoho dalšího. Stojíme si za svými přednostmi: Dbáme na kvalitu a jakost. Plníme dohodnuté termíny. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Každému zákazníkovi se věnujeme s maximálním nasazením a osobním přístupem. Poskytujeme nezávazné technické konzultace přímo na místě a díky tomu garantujeme vždy pevné ceny bez dalšího navýšení. Materiál a komponenty pro výrobu odebíráme pouze od renomovaných dodavatelů, s garancí kvality a bezproblémového používání. Naše výrobky dodáváme a montujeme po celé ČR. Těšíme na spolupráci s Vámi.


Podzemní garáže, nízká cena, okamžité použití, dlouhá životnost, Praha

Podzemní garáže, nízká cena, okamžité použití, dlouhá životnost, Praha

Potřebujete snadno, rychle a za nízkou cenu postavit garáž pro parkování aut či uskladnění věcí? Nejlepším řešením je tedy objednat si monolitickou garáž od společnosti Eurogaráže s.r.o., která sídlí v Praze. Železobetonový prefabrikát je vhodný pro nadzemní či podzemní využití. Garáž Vám dovezeme na místo určení a usadíme na základy. Můžete si vybrat z více typů a rozměrů jako samostatná či dvoj garáž, ve svahu, patrová či průjezdná. Odolná konstrukce se může vybavit okny, ventilací i elektroinstalací a poté je možno využívat i jako zahradní domek, stánek či dílnu. Tyto garáže mají spoustu pozitiv jako úspora času a peněz, snadná montáž, dlouhá životnost a okamžité použití.


Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Skladové plošiny a montované ocelové konstrukce dodává Altic Point, Praha

Hledáte řešení pro skladování na míru Vašim potřebám? Pak si nechte vyrobit skladovou plošinu na míru Vašemu konkrétního prostoru a zatížení. Systém od firmy Altic Point se dokáže rozměrově přizpůsobit prakticky jakémukoliv provozu a navíc je plně přestavitelný. Přístup na skladové plošiny je bezpečně zajištěn schodištěm se zábradlím. Materiál je možné dopravovat vysokozdvižnými vozíky nebo prostřednictvím vertikálních dopravníků či výtahů na předávací místa s paletovými branami. Pod montovanou ocelovou konstrukci se většinou instaluje osvětlení, a proto je i tento prostor možné plně využívat. Pokud tedy potřebujete variabilní řešení pro skladování, obraťte se na společnost Altic Point z Prahy a nechte si instalovat skladovou plošinu!


Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Montáž, dodávka - ocelové konstrukce, montáže hal, opláštění budov

Pokud sháníte firmu, provádějící montáže ocelových konstrukcí, hal nebo opláštění budov, pak neváhejte a vyzkoušejte naši firmu St mont z Dačic. Naší specializací je montáž a dodávka ocelových konstrukcí, provádíme opláštění sendvičovými panely nebo trapézovými plechy. Dodáme skládané střešní pláště. Opláštění sendvičovými panely je velice výhodné pro rychlou montáž a nízké požadavky na údržbu. Zajišťujeme dodávku kvalitních materiálů od známých dodavatelů. Pro zákazníky provádíme zpracování nabídky zdarma. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.