Zastávka čp. 1135 - vybavení interiéru

Zastávka čp. 1135 - vybavení interiéru

Předmětem soutěže je kompletní dodávka a montáž výrobků a věcí (mobiliáře) pro vybavení interiéru kulturního zařízení města Loun.
Dodávka bude realizována dle projektové dokumentace. Součástí dodávky bude výroba, dodávka a montáž vestavných prvků (např. bary, zrcadla, pulty, věšáky, osvětlení), dodávka prvků mobiliáře (např. stoly, židle, koupelnové doplňky, opona, dekorace) a úprava povrchů.
Veřejná zakázka vložena:
30.01.2014 10:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Louny

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Louny

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Louny

Zadavatel IČ:
00265209

Zadavatel ulice:
Mírové náměstí 35

Zadavatel PSČ:
440 01

Zadavatel obec:
Louny

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Nábytek do dětského pokoje – funkční, moderní a kvalitní nábytek za skvělé ceny

Zařizujete dětský pokojíček? Je pro Vás důležité, aby se v něm Vaše dítě cítilo pohodlně a spokojeně? Požadujete pouze to nejlepší! Přijďte se podívat do vzorkové prodejny společnosti Nábytek Brno, která se nachází v Brně-Chrlicích, nebo navštivte e-shop www.brno-nabytek.cz. U náš naleznete širokou škálu nábytku pro kompletní zařízení dětských pokojů pro všechny věkové kategorie. Dodáváme: - sektorový nábytek - komplety - psací stoly - židle, křesla, sedací vaky - postele - noční stolky - matrace - rošty Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Velkou výhodou vestavěných skříní je individuální provedení podle potřeb a dispozic prostoru v interiéru. Nechte si vyrobit kvalitní nábytek na míru od firmy LAMÉ z Břeclavi, která poskytuje svým zákazníkům truhlářské práce na míru a provádí zakázkovou výrobu nábytku. Zakázková výroba nábytku: - vestavěné skříně na míru do každého interiéru s širokou nabídkou materiálového provedení a designu vašeho interiéru - šatní skříně - komody - a další nábytek a vybavení na míru do bytu či domu. Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, aby byl úložný prostor ve Vašem bytě co nejlépe vyřešen. Naše výroba se vyznačuje velmi vysokou náročností na kvalitu nábytku, přesnost a pečlivost.


Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Kolekce Melpot – modulární nábytková souprava

Nedělejte kompromis při výběru sedací soupravy. Kolekce Melpot od Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek splní Vaše představy do posledního detailu. Modulární nábytek s možností zaměnitelnosti jednotlivých dílů v široké škále látek, barev nebo v kožené variantě v sobě kombinuje pohovku v klasickém i rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, poličky, taburet i knihovnu. Uzpůsobte sedací soupravu prostoru Vašeho obývacího pokoje a navrhněte originální řešení na míru podle Vašich představ. Navštivte Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek.


Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Máme důmyslný a efektivní způsob, jak archivovat Vaše dokumenty. Otočné archivační skříně na šanony Vám umožní přehledně uchovat Vaše spisy. U společnosti KOVO PRAKTIK s. r. o. si můžete vybírat z několika barev a dřevěných odstínů. Archivační otočné skříně na šanony mají tyto vlastnosti a výhody: - otáčivá konstrukce - police přizpůsobené přesně na výšku šanonů - ušetří až 44% prostoru ve srovnání s policovými skříněmi nebo regály - otočné skříně vyrábíme v 2 - 6 policovém provedení - ke skříním lze připevnit i kolečka s brzdou - přidávání pater dle Vaši potřeby až do výše 6 pater - umožňují pohyb s otočným regálem v kanceláři nebo skladu - patra se otáčejí najednou. - lze vytvořit až šestipatrovou archivační otočnou skříň - do patra umístíte až 24 šanonů Díky otočnému mechanismu lze uspořádat až 144 pořadačů jen na polovině čtverečního metru. Velmi lehké otáčení archivační skříně umožňují ložiska umístěná přímo na otočném kříži, který je vybaven stavěcími šrouby.


Povrchová úprava dřevěných výrobků od lakování přes broušení a moření

Povrchová úprava dřevěných výrobků od lakování přes broušení a moření

Pro renomované designerské firmy a různé výrobce vyrábí a prodává firma DIKADESIGN, s.r.o. ze Znojma dřevěné polotovary a hotové výrobky jako jsou schodiště, svítidla, nábytek, designové doplňky, hračky, reklamní předměty, dřevěné kulatiny, kuželky a sortiment pro dřevěné podlahy. Součástí samotné výroby jsou i povrchové úpravy, které jsou navrhnuty tak, aby bylo použito co nejvíce přírodních olejů a vodou ředitelných barev i mořidel. A jaké jsou povrchové úpravy ? - moření, při kterém dbáme na tradiční vzhled s důrazem na moderní odstíny - zakuřování probíhá moderními a ekologickými metodami pro originální vzhled - při olejování používáme zdravotně nezávadné přírodní oleje a olejovosky - broušení povrchu probíhá s ohledem na specifikaci každého produktu podle potřebné jemnosti Všechny tyto úpravy probíhají s maximálním důrazem na detail a kvalitu tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.


Zakázková výroba luxusních kuchyní a kuchyňských linek na míru

Zakázková výroba luxusních kuchyní a kuchyňských linek na míru

Uvažujete o nové kuchyňské lince? Hledáte truhlářskou dílnu, ve které Vám vyrobí kuchyni z masivu nebo snadno udržovatelných materiálů? Toužíte po moderně vypadají a designové kuchyni? Vaše sny o dokonalé kuchyni Vám splní truhlářská dílna Pavel Hilscher, která se zabývá výrobou luxusnách kuchyňských linek na míru. Firma Pavel Hilscher je výrobcem originálních, designových a zároveň praktických kuchyňských linek. Našim zákazníkům zajišťujeme a poskytujeme: - efektivní a praktické rozdělení kuchyní do pracovních zón při tvorbě návrhu - poradenství s rozmístěním spotřebičů - pomoc s výběrem vhodných materiálů - vytvoření návrhu, realizace a montáž kuchyně - kvalitní materiály a doplňky od rakouských a německých značek - záruční a pozáruční servis