Poptávám plastová okna, vč. montáže

Poptávám plastová okna, vč. montáže

Výměna 3 ks oken za plastová - včetně žaluzií.
Termín - od poloviny února.
Lokalita - Rokycany
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2014 10:40

Platnost poptávky:
28.02.2014 10:38

Kontaktní osoba:
Hana Timková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rokycany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdvižně - posuvné exteriérové dveře - rozměrné prosklené plochy s tepelnou izolací

Zdvižně - posuvné exteriérové dveře - rozměrné prosklené plochy s tepelnou izolací

Zdvižně - posuvné dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. si oblíbíte především pro jejich dokonalou funkčnost, vynikající izolační vlastnosti a nosnost. Díky rozměrným proskleným dveřím se Váš domov nádherně prosvětlí a stane se tak mnohem prostornější. Celý systém je vhodný pro velmi rozměrné prvky a umožňuje použití izolačních skel velkých rozměrů a nosnosti při zachování plné funkčnosti a komfortní obsluhy. Vysoká těsnost a tepelná izolace dveří je zaručená díky vyspělému a ověřenému konstrukčnímu řešení. Dveře se dají snadno ovládat bez velkého úsilí. Ať už tedy potřebujete posuvné dveře na balkón, verandu či dvorek - přijďte si vybrat z široké nabídky barevných dekorů a opláštění lakovaných v odstínech RAL. Atraktivní přednosti zdvižně posuvných dveří: - přinášejí více denního světla - bezpečnostní skla a kování účinně ochrání váš domov - bezbarierový práh - pohodlný a praktický vstup na terasu - pohodlné ovládání bez námahy - výroba na míru - moderní design a skvělý vzhled - vynikající tepelná izolace - ochranu proti hluku - vysoká pevnost, nosnist a dlouhodobá funkčnost - vodotěsnost a izolace.


Obytné zimní zahrady v pohodlí vašeho domova

Obytné zimní zahrady v pohodlí vašeho domova

Firma K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují se zabývá vlastní výrobou oken, dveří a zimních zahrad včetně zajištění zákazníkům kompletní služby v regionu východních a středních Čech. Obytné zimní zahrady můžete využívat celoročně díky plastovým profilům TROCAL. Ty se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi (proti hluku, úniku tepla i vůči povětrnostním vlivům), dlouhou životností, tvarovou stálostí a dalšími. Zimní zahrady jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, nezvaným návštěvníkům a mechanickému poškození. Standardní výbavu zimní zahrady tvoří integrované žlaby pro sběr dešťové vody a svod. Pro radu nebo nákup neváhejte kontaktovat naše pracovníky.


Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Prodej i montáž předokeních rolet realizuje společnost BLABLA VRATA s.r.o. z Valašského Meziříčí dodávající předokení rolety značky Alukon, které se stanou oblíbeným doplňkem Vašeho domova spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů na vytápění i klimatizaci. Naše předokenní rolety mají oproti jiným tyto výhody: - zajištění soukromí - úspora energie - bezpečnost - zvuková ochrana - moderní vzhled fasády - provedení v barvách RAL, imitacích dřeva RENOLIT Neváhejte a obraťte se na společnost BLABLA VRATA s.r.o., se kterou se Vám investice do předokenních rolet jistě vyplatí.


Stínící technika - předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Stínící technika - předokenní žaluzie, screenové rolety, markýzy

Stínící technika je důležitá pro své praktické využití, zároveň ale plní také estetickou funkci. Záleží jen na Vašem vkusu, potřebách a možnostech, jaký systém zastínění zvolíte. Ve společnosti PERFECT DOOR Vám s výběrem vhodného zastínění rádi poradí. Vybrat si zde můžete předokenní žaluzie s lamelami ve tvaru písmene C, Z, S či Ω v různém barevném provedení. Další volbou mohou být předokenní rolety s plastovými nebo hliníkovými lamelami, které kromě zastínění také snižují hladinu venkovního hluku a mají vysoký termoregulační efekt. Pokud si vyberete screenové rolety, získáte navíc částečnou ochranu proti hmyzu a v případě použití látky typu blackout také velmi účinné zatemnění. A v neposlední řadě můžete pro zastínění zvolit také markýzu. Ať už tedy hledáte žaluzie, rolety či markýzy, neváhejte se obrátit na společnost PERFECT DOOR z Prahy, která Vám jistě najde řešení podle Vašich potřeb!


Dodávka a spolehlivá montáž plastových oken pro byt i novostavbu rodinného domu

Dodávka a spolehlivá montáž plastových oken pro byt i novostavbu rodinného domu

Spolehlivá plastová okna a dveře šetří Vaše náklady na bydlení, spoří energii a snižují tepelné ztráty bytu i rodinného domu. Společnost BOHEMIO CZ, s.r.o. nabízí pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Zabýváme se prodejem, dodávkou a profesionální montáží plastových oken a dveří z kvalitních profilových systémů, Okna dodáváme nejen v Třebíči, ale také ve Velkém Meziříčí, Jaroměřicích nad Rokytnou a po celé Vysočině. Vybrat si můžete z několika z několika typů. Bohemio Standard, Premium a Top Energy. Bohemio Standard: - pětikomorová verze plastového okna, která se hodí do novostavby, bytu i rodinného domu v rekonstrukci. Cenově dostupná a oblíbená varianta. Má univerzální použití a dobré izolační vlastnosti. Bohemio Premium: - šestikomorové plastové okno s elegantním designem, vynikajícími izolačními vlastnostmi a pevnou bytelnou konstrukcí. Vhodné jsou do rodinných domů. Bohemio Top Energy: - nejúspornější šestikomorové plastové okno vhodné pro nízkoenergetické, pasivní a rodinné domy. Technické poradenství, zaměření a cenovou nabídku poskytujeme zcela zdarma na místě realizace zakázky.


Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

V naší vzorkové prodejně v Prostějově vám vždy rádi poradíme a pomůžeme s výběrem těch pravých rolet nebo žaluzií, které budou kvalitní a vhodné do vašeho interiéru. Vyberte si z širokého sortimentu stínící techniky: - dekorativní stínící technika - vertikální žaluzie - horizontální rolety a žaluzie - římské rolety - japonské stěny - okenní, dveřní, rolovací sítě proti hmyzu - předokenní rolety a žaluzie a další. Pečlivě vybraná stínící technika je nejen estetickým doplňkem vašeho bydlení, ale také vám zajistí potřebný klid pro vaši relaxaci.