Pracovná zdravotná služba – nemedicínska oblasť

Pracovná zdravotná služba – nemedicínska oblasť

PZS v nemedicínskej oblasti v rozsahu zakotvenom v ustanoveniach § 26 ods. 1 zákona č. 124/2006 Z. z. v spojení s ustanoveniami vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 292/2008 Z. z. o podrobnostiach o rozsahu a náplní výkonu pracovnej zdravotnej služby, o zložení tímu odborníkov, ktorí ju vykonávajú a o požiadavkách na ich odbornú spôsobilosť a ostatných súvisiacich právnych predpisov a v spojení s ustanoveniami zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Veřejná zakázka vložena:
29.01.2014 10:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská pošta, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2014 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská pošta, a.s.

Zadavatel ulice:
Partizánska cesta 9

Zadavatel PSČ:
975 99

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71317200-5
Služby súvisiace s ochranou zdravia a bezpečnosťou pri práci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mentální koučink pro boj s nadváhou, poradenská a rekondiční činnost a vyšetření přístrojem Bodystat

Mentální koučink pro boj s nadváhou, poradenská a rekondiční činnost a vyšetření přístrojem Bodystat

Trápí Vás nadváha? Rádi by jste zhubli zdravě a natrvalo, bez jojo efektu? Slyšeli jste o přístroji Bodystat, který pomáhá určit ideální hmotnost a základní energetické hodnoty? Navštivte nestátní zdravotnické zařízení, poradenské a rekondiční centrum PROZIT MUDr. Šárky Andělové Csc. se sídlem v Ostravě, ale pomáháme s hubnutím i mimo Ostravu v rámci korespondenčního kurzu. Využít můžete naše kurzy: - skupinové - -individuální - individuální korespondenční – pro klienty mimo Ostravu Vyšetření: - Bodystat 500 – pro určení základní energetické potřeby a ideální hmotnosti - Bodystat 1500 Wellness – nejen vhodné při redukci váhy, ale i pro děti a sportovce pro celkovou analýzu těla. Využívá se pro zmonitorování zdravotního a kondičního profilu. Můžete využít i v rámci preventivních podnikových prohlídek. Zjištěné hodnoty při vyšetření Bodystatem: - množství svalstva - kostní hmoty - podíl tuku v těle - objem tělesné vody - metabolické vyšetření Současně obdržíte i zprávu o úrovni srdečního rizika.


Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Stává se Vám, že trpíte v oblasti konečníku nepříjemnou bolestí? Odhoďte stud a navštivte ON CLINIC, s.r.o. v Praze, kde se specializují na léčbu fissur neboli análních prasklin či trhlin. Tento problém zle vyřešit snadno, rychle a bezbolestně. Naši zkušení odborníci na základě konzultace vyberou co nejšetrnější způsob léčby, o kterém Vás podrobně informují a vysvětlí postup. Setkáte se s příjemným prostředím a diskrétním personálem. Netrapte se zbytečnou bolestí a žádejte léčbu fissur u ON CLINIC, s.r.o.


Interní a diabetologická ordinace Brno, diagnostika a léčba cukrovky

Interní a diabetologická ordinace Brno, diagnostika a léčba cukrovky

Jste unavení, hubnete, máte často žízeň a zvýšený krevní tlak? Tohle jsou prvotní projevy diabetu. Pokud máte takové příznaky je důležité se nechat včas vyšetři. MUDr. Eva Fenclová, sídlící v Brně – Židenicích, se specializuje na diagnostiku a léčbu pacientů s poruchami metabolismu sacharidů a krevních tuků. Provozujeme interní, diabetologickou a obezitologickou ambulanci a lipidovou poradnu, kde využíváme moderních metod a vybavení pro odhalení a léčbu chorob. Vyšetřujeme a léčíme pacienty s diabetem prvního i druhého typu či těhotenské cukrovky. Ke všem pacientů přistupujeme profesionálně a zcela individuálně.


Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově se zaměřuje na digitální mamografii, ale můžete zde také navštívit mamologickou poradnu. Provádí preventivní vyšetření prsou. Díky prevenci a včasného vyšetření stoupá počet vyléčených. Rakovina prsu je nejčastější rakovina u žen, proto neváhejte a navštivte ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Vyšetření diagnostickém centru: - počítačová CT tomografie - intervenční neuroradiologie pod CT navigací - ultrazvuková vyšetření - ozonotherapie - periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou - léčba ozonem - vyšetření na osteoporosu skeletu - mamografická vyšetření - mammologická poradna - diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod. Vyšetřujeme zde digitálním mamografem a ultrazvukovým přístrojem vysoké kvality.


Ordinace klinické psychologie a psychoterapie, profesionální dětský psycholog Praha

Ordinace klinické psychologie a psychoterapie, profesionální dětský psycholog Praha

Odbornou psychologickou pomoc poskytují ve zdravotnickém zařízení TERAPEUTIKA, s.r.o. v Praze. V naší ordinace klinické psychologie a psychoterapie zajišťujeme komplexní psychologickou péči různého typu. Pro naše klienty zřizujeme pravidelnou individuální, rodinnou i skupinou terapii, vždy dle jeho individuálních potřeb. Pomáháme s překonáním těžkých životních krizí s důrazem na pozitivní myšlení a cílem dosáhnout harmonického a spokojeného života. Jsme tady pro všechny, kteří trpí duševními problémy, nepohodou, nebo se dlouhodobě potýkají se vztahovými problémy. Disponujeme bohatými zkušenostmi na poli dětské psychoterapie, neuropsychologie, sexuologie i supervize. Využít našich služeb můžete i ve městech Čelákovice, Odolena Voda a Kralupy nad Vltavou.


Vojtova metoda pro dospělé – účinná léčba pohybového aparátu, fyzioterapie

Vojtova metoda pro dospělé – účinná léčba pohybového aparátu, fyzioterapie

Trápí vás bolesti pohybového aparátu ? Tak zkuste navštívit Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti, MUDr. František Golla z Opavy. Zde provádí speciální metody a léčebné postupy, jako je Vojtova metoda pro dospělé. Vojtova metoda pro dospělé je fyzioterapie, která je doporučována při neurologickém onemocnění, akutní a chronické bolesti zad a jiné ortopedické diagnóze. Základy této metody vychází z představy, že v každém jedinci existují základní pohybové vzory, které jsou geneticky dané. Při léčebném procesu dochází k aktivaci těchto pohybových vzorů, kdy fyzioterapeut působí manuálním tlakem přes zóny na povrchu těla v určeném směru a dané poloze pacienta. Díky této aktivaci je pacient opět schopen využívat dané pohybové vzory ve spontánním pohybu. Na terapii se lze objednat telefonicky, osobně či online přes rezervační systém na našich webových stránkách.