Kompostárna Vysoké Mýto - stavební část

Kompostárna Vysoké Mýto - stavební část

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce - realizace nové městské kompostárny, která doplní integrovaný systém nakládání s odpady zavedený ve městě Vysoké Mýto. Stavební akce zahrnuje vybudování kompostovací vodohospodářsky zabezpečené plochy s mycím místem a sběrnou jímkou, přístupovou a obslužnou komunikaci, mostní váhu, vrátnici a parkoviště - vše v rámci oploceného areálu v místě bývalého vojenského skladiště. Součástí stavby jsou přípojky vody a elektrické energie, a to vše v souladu se zadávací dokumentací.
Veřejná zakázka vložena:
29.01.2014 10:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Město Vysoké Mýto

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Vysoké Mýto

Zadavatel IČ:
00279773

Zadavatel ulice:
B. Smetany 92

Zadavatel PSČ:
566 32

Zadavatel obec:
Vysoké Mýto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dlaždické a asfaltérské práce Praha - kompletní realizace

Dlaždické a asfaltérské práce Praha - kompletní realizace

Dnes a denně se budují nové silnice a opravují poškozené komunikace. Naše společnost DAP. a.s., sídlící v Praze, se zaměřuje na realizaci těchto prací. Naší specializací jsou dlaždické a asfaltérské práce na území Prahy a v blízkém okolí. Zajišťujeme kompletní výstavby a rekonstrukce vozovek jako opravy výtluků, pokládky souvislých ploch z asfaltové směsi a obalovaných drtí, hutnění asfaltových vrstev, stabilizaci podkladu. V oblasti dlaždické činnosti provádíme vybudování a opravy chodníků, pěších zón, parkovišť, místních cest a prostranstvích. Disponujeme řadou technického vybavení, díky kterému provádíme práci rychle a precizně.


Vodoinstalatérské a kanalizační práce

Vodoinstalatérské a kanalizační práce

Jste ze Znojemska a potřebujete zajistit vodoinstalatérské či kanalizační práce? Pak se obraťte na společnost FATO Hlaváč, s.r.o. z Moravského Krumlova. Veškeré práce zajistíme levně, kvalitně a rychle. Aby byli naši zákazníci spokojení, snažíme se poskytovat co nejširší portfolio služeb. Provádíme: - realizace vodoinstalací a kanalizací v průmyslových objektech, rodinných domech, bytech - opravy a rekonstrukce vodoinstalací a odpadů - pracujeme s PPR, AL-PEX, měď, KG, HT - výměny vodovodních i kanalizačních stupaček - montáže a napojení vodoměrů na vodovodní instalace - zkouška těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace - tlakové čištění kanalizace - montáž van, sprchových koutů, WC - obkladačské práce - poradenství - rozpočty Pro více informací nás neváhejte oslovit!


Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Pokud potřebujete zajistit kompletní vodoinstalatérské, topenářské nebo plynařské práce, pak se obraťte na společnost VESAS s.r.o, která pro Vás vše zařídí! Kromě stavební činnosti se zabýváme také veškerými instalatérskými pracemi. Pomůžeme Vám při realizaci ústředního, elektrického a podlahového vytápění. Zajistíme vám také montáž tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, biomasu i plyn. Poskytujeme také vodoinstalatérské práce včetně zajištění rozvodů vody a kanalizace. Instalujeme domovní rozvody vody, napojení na uliční vodovodní řád. Zajišťujeme realizaci, ale i opravy a rekonstrukce vnitřní i venkovní kanalizace a odpadů. Využít můžete také plynařských a topenářských prácí, včetně revizí plynu. Dodáme a vyměníme topná tělesa, zajistíme servis bojlerů, kotlů a akumulačních nádob. Máme více jak 25 let zkušeností, proto zaručujeme maximální kvalitu odvedené práce.


Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Inteligentní budova a jejich složitý centrální řídící a monitorovací systém vyžaduje odborníky na zpracování projektové dokumentace. Firma AZ elektroprojekce s.r.o. z Prahy nabízí tým vyškolených pracovníků, kteří se zabývají regulací a měřením centrálního řídícího a monitorovacího systému budov, zpracováním projektové dokumentace se zaměřením na plynulý chod systému vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení, zdravotechniky. Odborné služby regulace a měření centrálního řídícího a monitorovacího systému inteligentních budov poptávejte u firmy AZ elektroprojekce s.r.o.


Zpracování projektové dokumentace Praha – slaboproud, silnoproud

Zpracování projektové dokumentace Praha – slaboproud, silnoproud

Před zahájení stavby, rekonstrukce nebo modernizace žádného objektu se neobejdete bez řádně a odborně zpracované projektové dokumentace slaboproudu a silnoproudu. Pokud i Vy hledáte firmu, které tuto činnost svěříte, neváhejte se obrátit na společnost AZ elektroprojekce s.r.o. z Prahy. V oblasti zpracování projektových dokumentací silnoproudu a slaboproudu máme letité zkušenosti, naši odborníci připravují dokumentace pro stavební povolení, výběrová řízení na zhotovitele, pro provedení stavby nebo dokumentace zhodnocení skutečného stavu včetně návrhu rekonstrukce. Veškeré technické dotazy Vám ochotně zodpoví ve společnosti AZ elektroprojekce s.r.o.


Trafostanice, elektromontážní práce na klíč|Brno

Trafostanice, elektromontážní práce na klíč|Brno

Pokud potřebujete společnost z Brna zabývající se dodávkou trafostanic na klíč, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost S.G. CZ, spol. s r.o., se zaměřuje také na dodávku kioskové trafostanice na klíč. Kioskové trafostanice, patří mezi velice moderní typ trafostanic, jsou ideální pro napájení do výrobních závodů, do průmyslových zón, fotovoltaických, větrných a malých vodních elektráren, bioplynových stanic a další. Co se týče výhod trafostanic, jsou variabilní, výhodou je rychlá výstavba a nízké provozní náklady, jsou bezpečné, lze je stavět i v zimním období. Dále zajišťujeme realizaci VN přípojek včetně dodávky realizační projektové dokumentace. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.