Dopravní hřiště, Hradec Králové, zhotovení zázemí

Dopravní hřiště, Hradec Králové, zhotovení zázemí

Předmětem veřejné zakázky, která bude zadána formou otevřeného podlimitního řízení, bude zhotovení zázemí dopravního hřiště dle dokumentace provedení stavby zpracované Atelierem Architektury Ing. arch. Jan Mádlík, Hradec Králové. Součástí veřejné zakázky bude zhotovení budovy zázemí, její napojení na inženýrské sítě (přípojka nn elektro, vodovodní přípojka, přípojka telekomunikačního kabelu) dále přeložka horkovodu a vybudování kamerového systému a osazení plochy dopravního hřiště vnějšími herními prvky a mobiliářem.
Veřejná zakázka vložena:
29.01.2014 10:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Hradec Králové

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
24.02.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Hradec Králové

Zadavatel IČ:
00268810

Zadavatel ulice:
Československé armády 408/51

Zadavatel PSČ:
502 00

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211300-2
Výstavba domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Montáž elektronické přístupové systémy - hotelové kartové, čipové systémy pro firmy, bytové domy

Montáž elektronické přístupové systémy - hotelové kartové, čipové systémy pro firmy, bytové domy

Elektronické přístupové systémy umožňují kontrolu vstupu osob do budov, zpřehlední docházku zaměstnanců a usnadňují např. pohyb osob v hotelu. Spolehlivé kartové a čipové přístupové systémy Vám dodá a namontuje firma Moučka-SYMO s.r.o., která působí hlavně v regionu Zlín, Rožnov pod Radhoštěm. Hotelové kartové systémy: - s použitím identifikačních čipových karet - vhodné do pokojů v hotelu či penzionu, do kanceláří administrativních budov. Čipové systémy: - na bázi bezkontaktních čipů - vhodné pro firmy k evidenci docházky, pro bytové domy ke kontrole vstupu osob.


Volejbalové míče eshop -  Gala, Molten, za výhodné ceny

Volejbalové míče eshop - Gala, Molten, za výhodné ceny

V našem eshopu https://www.sportovni-pomucky.cz, nejdete ucelený sortiment volejbalových míčů GALA a MOLTEN. Na výběr jsou míče pro profesionální hru, které splňují všechny požadavky pro soutěže řízené svazem. Dále míče pro běžný trénink a školy, které jsou většinou rozlišeny váhově a věkovou kategorií. Dle potřeby můžete vybírat i další vybavení pro volejbal, jako je oblečení a jiné doplňky. Pokud si nevíte rady se správným výběrem, rádi pomůžeme na našem on-line chatu, který je součástí eshopu. Těšíme se na váš nákup!


Poplachový zabezpečovací a tísňový systém Praha  - PZTS, EZS

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém Praha - PZTS, EZS

Vlastníte rodinný dům, byt či firemní a průmyslové budovy? V dnešní době je již velmi vhodné si nechat zabezpečit budovy či místnosti poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systém - PZTS, EZS. Tato zabezpečení Vám instaluje profesionální společnost AKI PRO spol s.r.o., která sídlí v Praze. Zabezpečovačka s alarmem Vás tak bude chránit a opticky či akusticky informovat o vniknutí nezvaných hostů do objektu a vnějšího prostoru. Dále zajišťujeme montáž detektorů a tlačítek tísně, které rozpoznají vznikající ohrožení a přivolají kvalifikovanou pomoc či ji sami spustíte díky tlačítku. Soustavu značkových zabezpečení montujeme dle norem, požadavků pojišťoven a Vašich potřeb.


Městský mobiliář - výroba čekáren a autobusových zastávek

Městský mobiliář - výroba čekáren a autobusových zastávek

Jsme ryze česká firma, které není lhostejný každodenní život našich spoluobčanů. Zpříjemňujeme jim estetický zážitek i u takových banálních činností, jako je čekání na autobus. Designujeme a následně realizujeme stavbu autobusových čekáren. Vyrábíme celkem sedm rozměrových modifikací s ocelovými sloupy a kvalitní povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Dokonce i střechy zastávek vyrábíme v několika barevných provedeních. Pokrývacím materiálem je šindel s palubkovým obkladem z podhledu. Naše čekárny jsou odolné proti nepříznivému počasí – dešti, větru, atd. A v bezpečí jsou také cestující, obvodové stěny vyplňujeme buď polykarbonátovými výplněmi, dřevěnými spárovkovými panely, nebo nově vyrábíme obvodové stěny i ze skla. Součástí zastávkového setu je i cedule s názvem vaší obce, města nebo zastávky. Usnadňujeme každodenní život i obyvatelům konkrétního města či vesnice. Vyrábíme totiž jednotný městský mobiliář, který obec zvelebuje. Dodáváme proto: - lavičky (oboustranné i jednostranné) - stoly - koše - přístřeší pro odpadové nádoby - stojany a zábrany Staráme se ale taky o informovanost občanů konkrétní obce, proto vyrábíme informační plochy a vitríny. Turisti zase určitě ocení naše směrníky a ukazatele. Naše výrobky se vám můžou zdát jako maličkosti, ale usnadňují a zkrášlují váš každodenní život.


CNC výroba dřevěných konstrukcí Náchod

CNC výroba dřevěných konstrukcí Náchod

IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod Jsme firma specializující se na projekci a výrobu dřevěných konstrukcí. Díky CNC obráběcí lince na opracování dřevěných hranolů TECHNO PF jsme schopni vyrobit vše dle požadavků zákazníka. Dřevostavby 2 by 4 Roubenky tradiční Roubenky z BLOCKHOUSE (profily s perem a drážkou) Zahradní stavby (altány, zastřešení bazénů, zahradní domky, pergoly, stání pro auta) hrubé schody a zahradní nábytek Zimní zahrady Speciální konstrukce