Poptávám krejčovské práce

Poptávám krejčovské práce

Hledám šikovnou švadlenku, která umí kompletně vyměnit na tříčtvrteční čili delší zimní bundě vatelín nebo co se tam vlastně dává, zkrátka vystlání bundy to co tu bundu dělá teplou.
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 09:09

Platnost poptávky:
28.02.2014 09:02

Kontaktní osoba:
Jana Marini

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové strojové vyšívání na trička a mikiny

Zakázkové vyšívání různých velikostí a barev na trička a mikiny, provádí v okolí Vysočiny firma Aleš Chalupa z Třebíče. Pokud chcete vyšít logo nebo znak firmy či zájmového a sportovního klubu na mikinu či tričko, obraťte se právě na nás. Zde je několik málo důvodů, proč máte svěřit vyšití loga či obrázku na trička a mikiny do rukou firmy Aleš Chalupa: - vytváříme výšivky různých barev a velikostí - výšivku vytvoříme podle vaší předlohy či představ a přání - výšivky aplikujeme na textil vysoké kvality (Adler a Xfer), ovšem vyšijeme i Vámi dodaný textil - strojové výšivky mají dlouhou životnost a stálobarevnost - všechny výšivky připravujeme za pomoci profesionálního software


Obleky na míru, šití pánské konfekce dle Vaších potřeb

Obleky na míru, šití pánské konfekce dle Vaších potřeb

Obleky na míru šije společnost LIPTEX TRADING s.r.o. Pro muže vybrat kvalitní a dobře padnoucí oblek je hodně důležité. Obleky šité na míru dokonale sedí na každém moderním muži a podtrhne jeho osobnost. Šijeme pánské obleky na míru. Ušijeme oblek na zakázku za 3-4 týdny někdy i bez nutnosti vyzkoušení obleku. Obleky šijeme na míru dle nejnovějších moderních trendů a kvalitních materiálů pro volný čas, formální nošení, manažerské pozice i pro společenské události. Obleky dodáváme po celé České republice, vybrat si můžete i v našich smluvních salónech v Ostravě.


Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 4 – kalhoty, bundy, sukně

Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 4 – kalhoty, bundy, sukně

Rozbil se Vám zip na bundě, kalhotách nebo sukni? S jeho výměnou Vám pomůže Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o. na Praze 4, kde mino praní, čištění a žehlení prádla nabízí služby drobných oprav oděvů. Ať už se jedná o opravy po propálení nebo roztržení, výměny zipů nebo úpravu délek kalhot či jejich velikosti v pase, vždy se na nás můžete spolehnout. Šikovné švadleny Vám přišijí upadlý knoflík nebo ušijí péřové deky na míru. Přineste Vaše oděvy do prádelny v Čechtické - LaKlim, s.r.o., kde posoudíme jejich poškození a možnost opravy.


Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Strojové vyšívání pracovního oblečení, vyšívání na všechny textilní materiály

Chcete vyzdobit vaše uniformy či pracovní oděvy logem vaší firmy? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu Strojové vyšívání Alena Filipská, která působí v okresech Znojmo a Třebíč. Vyrobíme pro vás prvotřídní výšivky a nášivky na míru. Tyto výšivky jsou velmi odolné a vynikají dokonalým vzhledem i barevností po dlouhá léta. Vyšíváme na trika, mikiny, košile, čepice, vesty, ručníky, ubrusy, uniformy, rozešité díly, atd. Nášivky si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních. Na základě vašeho podkladu vám vypracujeme grafický návrh výšivky. Následně vám vypracujeme vzorek a zašleme přesnou kalkulaci ceny. Přijímáme jak malé, tak i velké zakázky, vyhotovujeme i objednávky na expresní strojní vyšívání s 30% příplatkem.


Kvalitní vyšívání na textilní výrobky - loga, jména, názvy

Kvalitní vyšívání na textilní výrobky - loga, jména, názvy

Chcete vybavit své zaměstnance tričky s logem firmy, či opatřit svému sportovnímu týmu textil se znakem Vašeho klubu? Pak se obraťte na firmu Strojové vyšívání od Aleny Filipské a budete spokojeni! Zabýváme se výrobou kvalitních strojových výšivek a nášivek přesně podle vašich představ. Výšivky vyrábíme formou strojového vyšívání na pracovní oděvy, firemní trika, košile, mikiny, bundy, čepice, uniformy, kšiltovky, ale i na ručníky, ubrusy, rozešité díly. Vyšijeme také logo či znak Vašeho sportovního týmu. Vaše logo, či motiv, který chcete vyšít, počet kusů a případně jiné požadavky nám zašlete a my Vám následně zašleme přesnou kalkulaci ceny. Vyhotovujeme od jednoho do tisíců kusů, tudíž se nemusíte limitovat počtem kusů. Vše rychle a maximálně jednoduše - stačí zvolit, co a na co se bude vyšívat, a odeslat objednávku - o zbytek už se postaráme my.


Výšivky na kšiltovky a čepice – zakázkové strojní vyšívání

Výšivky na kšiltovky a čepice – zakázkové strojní vyšívání

Udělejte své firmě skvělou reklamu díky luxusně vypadajícím, na zakázku vyrobeným výšivkám na textilu. Kvalitní výšivky na všechny druhy textilií, včetně kšiltovek a čepic pro Vás zajistí společnost Strojové vyšívání Aleš Chalupa z Třebíče, která se specializuje na zakázkové strojní vyšívání. Na základě Vámi dodaného grafického návrhu vyšijeme loga, znaky i obrázky o různých rozměrech a v různých barevných variantách. Vše vyřídíme k Vaší spokojenosti a přesně podle Vašich představ. Díky plastickému vzhledu vypadají výšivky fantasticky, jsou stálobarevné a vynikají svou životností. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.