Poptávám ocejchování měřidel

Poptávám ocejchování měřidel

Poptávám ocejchování prodejní váhy a dřevěného metru.
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 10:03

Platnost poptávky:
28.02.2014 09:02

Kontaktní osoba:
Pavel Karmasin, Křižanov

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Testovací zařízení pro tlakové zkoušky do 250 barů a 1000 barů pro různá zařízení

Testovací zařízení pro tlakové zkoušky do 250 barů a 1000 barů pro různá zařízení

Sháníte firmu, která by Vám pronajala profesionální zařízení k tlakovým zkouškám? Pak už nehledejte a obraťte se na firmu AQ Pumpy, s.r.o., která sídlí v Hranicích a poskytuje své služby po celé České republice. Firma AQ Pumpy, s.r.o. poskytuje dva typy zařízení, a to: - Testovací zařízení pro tlakové zkoušky do 250 bar - Testovací zařízení pro tlakové zkoušky do 1000 bar Testovací zařízení jsou vhodná pro: - odlitky - potrubní systémy - tlakové nádoby - výměníky - tlakové láhve - armatury - čerpadla - akumulační nádrže - parní turbíny a kotle - takové potrubní systémy - požární a protipožární nádoby a mnohé další. Testovací zařízení je potřeba vybrat dle výšky tlaku v daném zařízení. Testovací zařízení jsou vybavena kvalitním a spolehlivým elektromotorem a regulátorem tlaku, a navíc si je můžete pronajmout za velmi příznivé ceny. Pro více informací se neváhejte obrátit na společnost AQ Pumpy, s.r.o., která Vám ochotně zodpoví Vaše případné dotazy.


Senzory, snímače síly a kroutícího momentu

Senzory, snímače síly a kroutícího momentu

Naše firma EXACTEC Liberec se dlouhodobě specializuje na kooperativní roboty a automatizace včetně senzorů síly a kroutícího momentu. Kvalitní senzory OptoForce zaručují unikátní vlastnosti robotů UR a jsou naprosto vhodné pro téměř všechny robotické platformy. Snímače síly a kroutícího momentu spolehlivé měření síly a kroutícího momentu v 6 osách certifikace pro použití s UR roboty běžné aplikace se starají o řízení síly, detekce kolize použití s nástroji pro: broušení, leštění, odhrocování široké použití pro většinu robotických ramen


Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Centrální řídící a monitorovací systém budov - regulace

Inteligentní budova a jejich složitý centrální řídící a monitorovací systém vyžaduje odborníky na zpracování projektové dokumentace. Firma AZ elektroprojekce s.r.o. z Prahy nabízí tým vyškolených pracovníků, kteří se zabývají regulací a měřením centrálního řídícího a monitorovacího systému budov, zpracováním projektové dokumentace se zaměřením na plynulý chod systému vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení, zdravotechniky. Odborné služby regulace a měření centrálního řídícího a monitorovacího systému inteligentních budov poptávejte u firmy AZ elektroprojekce s.r.o.


Dohled nad měřidly energií, elektronické elektroměry, software

Dohled nad měřidly energií, elektronické elektroměry, software

Potřebujete sledovat a vědět, které odvětví ve Vašem výrobním závodě spotřebovává kolik energie? Naše společnost ZPA Smart Energy a.s., která sídlí v Trutnově, Vám nabízí unikátní řešení. Zajišťujeme vývoj a dodávku softwarového balíčku pro sledování, odečítání a kontrolu spotřeby z měřidel elektroměrů, vodoměrů, plynoměrů či měřidel tepla. Ke komplexnímu dohledu jsou zapotřebí podružná měřidla, odečtová centrála se systémem pro správu měřidel. Současně Vám vyrobíme a dodáme i elektronické elektroměry. Při využití našich služeb budete mít dohled nad efektivitou zdrojů s možností jejich zvýšení, zjistíte možné ztráty, a tak budete dlouhodobě snižovat náklady.


Výroba elektrotechniky a elektroinstalačního materiálu pro firmy a malé odběratele

Výroba elektrotechniky a elektroinstalačního materiálu pro firmy a malé odběratele

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Pracujeme v oboru vývoje řízení a regulace strojů a technologických celků pro textilní, automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl. Elektrotechnika a elektroinstalační materiál Dvůr Králové Náš sortiment je opravdu široký a naleznete u nás vše, co potřebujete. Specializujeme na výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků dle požadavků zákazníka. Vytvoříme a zajistíme návrh, projekci, výrobu ovládacích rozvaděčů.


Zkušební zařízení pro zkoušky cementu, betonu, kameniva - výroba, prodej

Zkušební zařízení pro zkoušky cementu, betonu, kameniva - výroba, prodej

Zařízení pro zkoušku cementu: - zhutňovací stolek - omílací buben - přístroj měření smrštění - míchačka na cementové směsi a malty. Zařízení pro zkoušku betonu: - vibrační pult TTT - vibrační vysokofrekvenční stolky - zařízení pro zkoušku vodotěsnosti betonu. Zařízení pro zkoušku kameniva: - vibrační posévačka kameniva - otlukový buben - třídiče kameniva - zařízení pro zkoušku objemové stálosti kameniva. Všechna naše zařízení odpovídají příslušným evropským normám.