Poptávám zasklení skleníku

Poptávám zasklení skleníku

Potřebuji firmu na "zasklení" skleníku polykarbonátovými deskami, včetně montáže. Skleník stojí na zahradě ve Zlíně a má rozměry cca 5 x 3 m a má v současné době pouze železnou konstrukci, včetně střešní a je bez jakéhokoli přikrytí. Velikost polykarbonátových desek na boční strany skleníku je cca 1 x 1, 5 m. Rozměry jednotlivých desek, vč. fota skleníku upřesním. Děkuji za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 13:23

Platnost poptávky:
28.02.2014 13:12

Kontaktní osoba:
Ema Rabensová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Antikorozní řešení chránící produktovody, vodovody a ropovody uložené v zemi i na povrchu? Chtějte špičkové výrobky té nejvyšší kvality, izolační systémy DENSO, které zakoupíte u MANIBS BRNO, spol. s r.o. Pásky jsou vyráběny z moderních polyetylenových materiálů a jsou neustále vyvíjeny a vylepšovány. Jedná se o tzv. samosrůstající pásky, které v oblasti přesahu vinutí vytvářejí povlak nepropouštějící vodní páry a elektrolyty. Zároveň je také poskytována ochrana proti mechanickému poškození. Antikorozní obalové systémy jsou vícesložková řešení, která je vhodné doplnit o základní nátěr či plnící hmoty. Pokud byste se rádi dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat.


Sklenářské práce - řezání, broušení, vrtání, pískování skla a výrobky ze skla na zakázku

Sklenářské práce - řezání, broušení, vrtání, pískování skla a výrobky ze skla na zakázku

Sklenářské práce v nejvyšší kvalitě provádí společnost Skloservis-Brod s.r.o. V oboru poskytujeme komplexní služby. Veškeré úpravy skla na přání zákazníka - řezání, broušení skla, vrtání otvorů u zrcadla, pískování motivů i zasklívání otvorů a výrobky ze skla na zakázku. Sklenářské práce v regionu Uherský Brod, Zlínský kraj: - řezání, vrtání, pískování, broušení skla - zasklívání otvorů dle požadavku zákazníka - dodáme na zakázku sprchový kout, koupelnovou zástěnu či skleněné obklady - skleněné výrobky do interiéru - dveře, příčky, markýzy - různé specifické výrobky - bezpečnostní, izolační, neprůstřelná, protipožární skla.


Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

KLAHOS spol.s r.o. Česká Třebová nabízí prodej kvalitních polykarbonátových desek. Kvalitní a odolné polykarbonátové desky naleznou perfektní využití při stavbě přístřešků, zastřešení bazénů nebo parkovacích míst. Polykarbonátové desky jsou velmi odolné proti silným nárazům. Neváhejte objednávat přes náš Eshop. Doprava po celé ČR. Eshop prodej: Komůrkový polykarbonát Plný polykarbonát Trapézový polykarbonát Zámkový polykarbonát


Skleněné obklady kuchyní a interiérů, Praha

Skleněné obklady kuchyní a interiérů, Praha

Sklo je jako obklad do kuchyně velmi praktické a zároveň elegantní a moderní řešení. Zvolit je možné jakékoliv barevné provedení dle vlastního přání a fantazie. Oceníte zejména jednoduchost a rychlost údržby skleněných obkladů kuchyňské linky oproti složitému ošetření spár mezi dlaždičkami a vysokou odolnost skleněných kuchyňských obkladů vůči rozbití a tepelným vlivům. Interiérové sklo najdete ale i na mnoha dalších místech. Firma ACERA realizuje kromě obkladů kuchyní a šaten také skleněné příčky a stěny, skleněné dveře, nábytek, stoly, zrcadla a zrcadlové stěny. Veškeré činnosti zajišťuje "na klíč" tj. včetně prací a dodávek zámečnických prací, truhlářských prací, dodávek hliníkových systémů. Realizovat je schopna také netradiční projekty na míru dle přání zákazníka. Pokud tedy máte zájem o skleněný obklad Vaší kuchyně nebo jiné interiérové sklo, kontaktujte firmu ACERA z Prahy!


Plexisklo - desky, prodej Praha - v celých deskách i jako přířezy

Plexisklo - desky, prodej Praha - v celých deskách i jako přířezy

Firma MOOS s.r.o. se sídlem v Praze nabízí prodej a následné opracování plexisklových desek. Plexisklo prodává firma MOOS s.r.o. jak v celých deskách, tak jako přířezy podle požadovaných rozměrů na míru, bez nutnosti odebrat zbytek. Plexisklo má díky svým optickým vlastnostem a schopnosti odolat povětrnostním vlivům velmi široké využití, je to materiál mnoha využití. Lze ho také dále upravit ohýbáním, leštěním hran a frézováním. Standardně se dodává plexisklo čiré nebo kouřové, na objednávku pak je možné i barevné. Ať už budete potřebovat plexisklo na zastřešení, zasklení, na stůl, na reklamní panel nebo displej, kontaktujte firmu MOOS s.r.o.


Plastové šachty na vrtané studny - lehčí a levnější varianta klasické betonové šachty

Plastové šachty na vrtané studny - lehčí a levnější varianta klasické betonové šachty

Sháníte šachtu na vrtanou studnu, ale nemůžete najít ideální variantu? Máme pro vás řešení! Zvolte moderní plastovou šachtu na vrtané studny od společnosti ITMS plast. Plastové šachty na vrtané studny slouží jako vodotěsný prostor pro instalaci vybavení vrtu a dalších přídavných technologií. Plastová šachta na vrtanou studnu je o hodně lehčí a také levnější než klasická betonová šachta. Lehčí váha plastové šachty zaručuje rychlou a snadnou montáž a také snadnější manipulaci na špatně dostupných místech. V našem sortimentu máme 3 typy šachet a to: šachty na samonosné vrtané studny, dvouplášťové vrtané studny a na vrtané studny k obetonování. Na vaše přání však můžeme vyrobit také šachtu dle vašich požadavků. Nebojte se inovací a pořiďte si moderní plastové šachty! Více informací naleznete na našich webových stránkách.