Poptávám zasklení skleníku

Poptávám zasklení skleníku

Potřebuji firmu na "zasklení" skleníku polykarbonátovými deskami, včetně montáže. Skleník stojí na zahradě ve Zlíně a má rozměry cca 5 x 3 m a má v současné době pouze železnou konstrukci, včetně střešní a je bez jakéhokoli přikrytí. Velikost polykarbonátových desek na boční strany skleníku je cca 1 x 1, 5 m. Rozměry jednotlivých desek, vč. fota skleníku upřesním. Děkuji za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 13:23

Platnost poptávky:
28.02.2014 13:12

Kontaktní osoba:
Ema Rabensová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s dlouhou životností

Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s dlouhou životností

Užívejte si svého bazénu i při nepřízni počasí, investujte do kvalitního zastřešení. Společnost CZ - Vöroka® nabízí zastřešovací systémy pro bazény zákazníkům z Prahy a okolí Středních Čech. Jedná se o velmi kvalitně zpracovaná bazénová zastřešení, která vynikají svou vysokou elegancí a dlouhou životností a minimálními požadavky na údržbu. Střední, nízká nebo vysoká výška a mnoho designových variant zastřešení od společnosti CZ - Vöroka® zaručí prostor pro odpočinek a pohyb u každého typu bazénu.


Výroba, montáž skleníků z lexanu, atypických rozměrů

Výroba, montáž skleníků z lexanu, atypických rozměrů

Firma Skleníky Bureš Kroměříž provádí montáže skleníků z lexanu. Je možný odběr skleníků standardních rozměrů 4x 2,5m i výroba atypických rozměrů dle Vašich požadavků. Zajistíme i montáže a výrobu světlíků, zimních zahrad, spojovacích materiálů pro montáž polykarbonátových desek LEXAN. Montáže a výroba: -kompletně smontované skleníky z lexanu o rozměrech 4x 2,5 m do 50kg, lze jej lehce přesouvat -zastřešení bazénů z hliníku a z polykarbonátu neboli lexanu -vchodové stříšky a přístřešky -zasklívání lodžií a balkónů -zastření pergol a zimních zahrad -kotvení je v ceně, kotvíme na beton i do země. Lexan neboli polykrarbonát je ideálním materiálem pro zastřešení skleníků, bazénů, přístřešků, pergol, zimních zahrad a lodžií. Má skvělé izolační a zateplující vlastnosti, má vysokou životnost a je odolný proti nárazu, povětrnostním vlivům a UV záření. Žádosti o cenovou nabídku si můžete domluvit na tel.: 606826822.


Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů

Firma K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují provádí zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů. Je to ideální řešení, jak si zvětšit váš prostor a ještě se zbavit negativních vlivů prostředí. Jistě oceníte, že díky zasklení lodžií zamezíte tepelným ztrátám, a že chytře ušetříte na energiích. Vybírat můžete z několika druhů a barev lodžií a vytvořit tak originální prvek šitý na míru přesně vašim potřebám i celé stavbě. Zasklívací systém lze použít pro: lodžie rovné lodžie rohové lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté


Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát výborně slouží jako prosvětlovací deska nebo protihluková stěna. Díky své nerozbitnosti se komůrkový polykarbonát perfektně osvědčil při zastřešení. Komůrkové polykarbonátové desky s 10 letou zárukou! Potřebujete zastřešit bazén nebo terasu? Máte hlučné sousedy a chcete mít trochu soukromí? Neváhejte a pořiďte si komůrkové polykarbonátové desky. Desky velice dobře odolávají povětrnostním vlivům, což je činí téměř bezúdržbové. Mají nízkou hmotnost a jsou téměř nerozbitné. Vynikající tepelně izolační vlastnosti oceníte při využití skleníku. Dobrá propustnost světla se perfektně hodí použít desky jako prosvětlovací pásy. Komůrkový polykarbonát má další příznivé vlastnosti. Zejména pak široký teplotní rozsah, příznivé požární vlastnosti nebo ohýbání za studena. Využití polykarbonátových desek od firmy KLAHOS: bazény terasy skleníky pergoly altány protihlukové stěny kryty strojů Velice dobře se polykarbonátové desky osvědčily v občanské i průmyslové výstavbě. Naše firma KLAHOS dodává a montuje komůrkové polykarbonátové desky. Jsme předními dodavateli polykarbonátových desek a panelů!


Recepční, barové pulty a další vybavení komerčních prostor ze skla

Recepční, barové pulty a další vybavení komerčních prostor ze skla

Netradiční designový prvek komerčních prostor může být recepční pult ze skla. Firma FRAJT Kroměříž dodává recepční a barové pulty z kaleného skla tl. 6-8mm s různými motivy. Dodáváme dekorativní části barových a recepčních pultů, skleněné zástěny a další nadstandardní vybavení interiérů s potiskem skla do administrativních budov, pro wellness centra, rehabilitace, masáže, fitness centra, hotely apod.. Klademe důraz na individuální řešení prostor - motivy můžete vybrat z naší databáze, dodat od svého architekta, nebo si nechat vytvořit individuální motiv naším grafikem.