Sháním automat na řezání skla

Sháním automat na řezání skla

Poptávám automat na řezání skla. Může být i použitý, ale zánovní.
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 11:58

Platnost poptávky:
28.02.2014 10:07

Kontaktní osoba:
Miloslava Skácelová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Chcete si pořídit kvalitní sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot? Firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku je specialistou na výrobu průmyslových odmašťovacích a čistících systémů. Vybrat si můžete z těchto sběračů olejů dle vaší potřeby: PSO průtočný separátor oleje (slouží ke kontinuálnímu odloučení oleje z odmašťovacích lázní). DIK diskový sběrač oleje nebo PAL pásový sběrač oleje (oba slouží pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot z hladiny řezných a odmašťovacích kapalin). Veškeré zařízení dodává nejen pro celou Českou republiku, ale také na Slovensko a do zahraničí.


Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Rádi byste vyměnily zastaralý technologický park průmyslové lakovny? Pak je pro Vás tou pravou volbou společnost ASTOM TRADE, která se specializuje na dodávky systémů předúprav a technologií pro aplikaci práškových a mokrých nátěrových hmot. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení pro Váš provoz, tak aby splňoval Vaše požadavky s ohledem na Vaše možnosti. Nalezneme ekonomická řešení pro změnu či modernizaci stávajícího technologického parku. Dodáváme technologie pro práškové i mokré lakování, tryskací zařízení, aplikační techniku, systém dekorování kovových předmětů, práškové barvy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Systémy pro lepení a tmelení - manuální, automatické i robotizované aplikační systémy Liberec

Systémy pro lepení a tmelení - manuální, automatické i robotizované aplikační systémy Liberec

Media CZ s.r.o. Liberec Výhradním distributorem firmy GRACO je naše společnost Media CZ s.r.o. Liberec. Nabízíme kvalitní sortiment systémů pro nanášení lepidel a tmelů. Výhradně se specializujeme na nanášení manuální, automatické i na robotizované aplikační systémy. Systémy pro lepení a tmelení Liberec Therm-O-Flow je řešení pro všechny Vaše tavicí aplikace Graco Precission Swirl pro přesné dávkování tmelů a lepidel Graco PrecisionFlo XL a LT systémy pro automobilové a průmyslové aplikace Graco PD44 pro dávkování malého množství materiálu Pro více informací nás kontaktujete nebo se u nás zastavte osobně. Vše Vám rádi vysvětlíme a poradíme. Sídlíme přímo v Liberci.


Popisovače bužírek Ústí nad Orlicí - dovoz a servis japonských popisovačů

Popisovače bužírek Ústí nad Orlicí - dovoz a servis japonských popisovačů

JCEE, s. r. o.Lanškroun, Ústí nad Orlicí Na profesionálním trhu je k dostání velký pomocník pro přehledně značené vodiče, kabely, či profesionálně vytvořené štítky. Naše firma JCEE, s. r. o.Lanškroun, Ústí nad Orlicí je nepostradatelným dodavatelem popisovačů bužírek, které splňují ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Díky speciálně navržené bužírce a kvalitnímu thermaforovanýmu tisku je výsledek trvanlivého rázu. Nabízíme kompaktní, kvalitní a cenově dostupné stroje pro všechny, kteří požadují profesionálně označené elektroinstalace.


Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Zařizujete provoz pro povrchové úpravy? Rádi byste kvalitní vybavení a moderní technologie? Dodávky technologií provozů pro povrchové úpravy zajišťuje společnost ASTOM TRADE s.r.o. Zabýváme se komplexním řešením předpovrchových a povrchových úprav, jejich návrhy, výrobou, dodávkami, montáží, poradenstvím i servisem. V našem portfoliu naleznete: - tryskací zařízení a mobilní tryskací jednotky - mokré a práškové lakovny, lakovací stěny a boxy - čerpadla - trysky - sušící, polymerizační, statické pece - odmašťovací, mycí a vícestupňové boxy - color centra Pro více informací navštivte náš web.