Sháním automat na řezání skla

Sháním automat na řezání skla

Poptávám automat na řezání skla. Může být i použitý, ale zánovní.
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 11:58

Platnost poptávky:
28.02.2014 10:07

Kontaktní osoba:
Miloslava Skácelová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní vybavení pro průmyslové lakovny

Kompletní vybavení pro průmyslové lakovny

Sháníte vybavení pro průmyslovou lakovnu? Obraťte se na společnost ASTOM TRADE, s.r.o. z Brna, která dlouhodobě působí v oblasti strojírenského průmyslu. Zajistíme dodávku technologií pro nově vznikající lakovny i ekonomická řešení pro změnu a modernizaci stávajícího technologického zařízení. Samozřejmostí je poradenství, servis a dodávka náhradních dílů. Navrhujeme a dodáváme zařízení pro: - přípravu povrchu - práškové lakování - mokré lakování - dekoral systém a práškové barvy - příslušenství - ostatní stroje a zařízení Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Rozhodli jste se tepelné zpracování provádět pomocí žíhacích zdrojů? Neváhejte a obraťte se na nás, rádi vám dodáme kvalitní žíhací zařízení, které si oblíbíte pro snadnou přepravu, instalaci i velice jednoduchou obsluhu. Žíhací zdroje, které u nás lze zakoupit mají rozsah teplot od 0°C do 1200°C a různé rozměry a technické parametry, dle kterých si můžete vybrat přesně takový, který vám bude plně vyhovat: - RETEP 6S/48, - RETEP 6S/96, - RETEP 2S/6. Pro více informací prosím neváhejte navštívit naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy!


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Návrh, vývoj, výroba jednoúčelové stroje - montážní linky, polohovadla, kontrolní přípravky

Návrh, vývoj, výroba jednoúčelové stroje - montážní linky, polohovadla, kontrolní přípravky

Návrhem, vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a dále upínacích přípravků, lisovacích nástrojů se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Kontrolní přípravky: - jednoúčelové zařízení pro měření, zkoušení, kontrolu dílů. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.


Stroje pro tepelné tvarování, výrobu forem, ořezávání plastů a kompozitů

Stroje pro tepelné tvarování, výrobu forem, ořezávání plastů a kompozitů

Stroje pro tepelné tvarování, ořezávání plastů a kompozitů exkluzivně dodává společnost LJ-TECH MACHINES s.r.o. Stroje od společnosti LJ-TECH MACHINES s.r.o. vynikají vysokou kvalitou a přesností a díky rozsáhlému katalogu různých řešení splňují i ty nejnáročnější požadavky jednotlivých výrobců. - tepelně tvarovací lisy - BR5, BR5/S, BR5/CS, BR5 SPECIAL SPA, MASTERFORM - CNC ořez plastových a kompozitních materiálů - TMAXI, SINTEX, IDEA 150 PLASTIC, ATHENA, SINTESY, ARES, MX5, SPEED 6 WJ, POSEIDON - rozřezávání hotových dílců - SPEED 6 - CNC obráběcí centra - SINTEX, IDEA 150 PLASTIC, ATHENA, SINTESY, ARES, ANTARES, MX5, POSEIDON - CAD/CAM - TopSolid 7 Je-li pro Vás kvalita důležitá, udělejte první krok a kontaktujte nás na telefonním čísle 724212221 nebo nás navštivte na Smetanově ulici ve Zlíně. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Elektrické přímočaré leštění Praha – leštění forem a nástrojů

Pracujete ve Vaší výrobě s přístroji na leštění forem a nástrojů? Pak Vás jistě zaujme nabídka zařízení na elektrické přímočaré leštění, které dodává společnost NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy. Přístroje na elektrické přímočaré leštění dodáváme se zárukou odborného záručního i pozáručního servisu a široké nabídky spotřebního materiálu. Garantujeme jejich dlouhou životnost a snadnou ovladatelnost. Pokud Vás nabídka zaujala a máte k produktu dotazy, neváhejte se obrátit rovnou na zástupce společnosti NOVAPAX CZ s.r.o.