Sháním příslušenství k digestoři

Sháním příslušenství k digestoři

Poptávám flexibilní rouru k odtahu od digetoře průměr 120 délka 300cm
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 11:36

Platnost poptávky:
28.02.2014 07:40

Kontaktní osoba:
Miroslav Hamouz

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Sokolov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava pračky, myčky - záruční i pozáruční opravy

Oprava pračky, myčky - záruční i pozáruční opravy

Hledáte kvalitního a rychlého opraváře domácích spotřebičů? Už jste našli. Firmu PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Provádí záruční i pozáruční opravy a to myčky značek Whirlpool, Indesit, LG, Beko, Hotpoint-Ariston, automatické pračky a sušičky značky Whirlpool, Bauknecht, Indesit, Hotpoint, Beko, LG, dále pak trouby, sporáky a mikrovlnné trouby od výrobců značky Whirlpool, Indesit, Beko, ledničky, mrazničky značky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, LG a Beko. Servisní středisko máme v Brně,ale působíme po celém jihomoravském kraji. Od 1.2. 2018 společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o., Václavská 1, Brno - 603 05 ukončila přijímání zakázek u spotřebičů zn. FAGOR na před záruční, záruční opravy a opravy výrobků v prodloužené záruce FAGOR 50 měsíců. Se svými požadavky na opravu výrobků se prosím obracejte na tel. č. +420 844 115 116 , v ostatních záležitostech na společnost EUSDE s.r.o. v likvidaci, Čestlice č. p. 198, 251 01 Čestlice, IČO: 61459003.


Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

Firma LEGOS s.r.o. Kolín nabízí ucelený okapový systém Legos včetně žlabů, svodů a příslušenství. Systém je vyroben z velmi kvalitního ocelového pozinkovaného plechu s oboustranným potahem 50/50 µ. Mezi jeho přednosti patří: vysoká mechanická pevnost dlouhá životnost vysoká antikorozní odolnost minimální nároky na údržbu Barevné provedení okapového systému Legos - hnědá, bílá, šedá, cihlová a černá.


Odolné schůdky a pracovní plošiny – poctivá výroba na zakázku

Odolné schůdky a pracovní plošiny – poctivá výroba na zakázku

Naše česká firma Tauchman SWS s.r.o. Semily se zabývá ryze kvalitní specifickou výrobou konstrukcí včetně pracovních plošin a schůdků. Navštivte náš e-shop a můžete vybírat. Ke všem našim výrobkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Schůdky a pracovní plošiny nacházejí široké uplatnění při montážních a úklidových pracích, ve skladech při manipulaci se zbožím a materiálem, jako přístupy ke strojům a výrobním linkám. Přednosti schůdků a pracovních plošin: bezúdržbovost vysoká odolnost proti působení vlivů prostředí nízká hmotnost snadná manipulace


Železářství - prodej, velkoobchod spojovacího materiálu, vruty, šrouby, matice

Železářství - prodej, velkoobchod spojovacího materiálu, vruty, šrouby, matice

Ucelený sortiment spojovacího materiálu a železářského zboží najdete na prodejně firmy Fastek ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Železářství provozujeme více než 20 let. Maloobchod využívají zákazníci z regionu Zlínský kraj. Velkoobchod zajišťuje distribuci zboží firmám po celé ČR. Našimi zákazníky jsou firmy z oboru stavebnictví, strojírenství a elektrotechnického průmyslu. Dodáváme standardní i speciální spojovací materiál. Sortiment železářství: - matice - podložky - metrické šrouby - šrouby do plechu - univerzální vruty - vruty do dřeva - nábytkářský program - okenářský program - sádrokartonový program - nýtovací a utahovací nářadí - trhací nýty, závlačky, kolíky - upevňovací a kotevní technika - nářadí, příslušenství.


Pračky, myčky, kompletní servis všech značek, prodej náhradních dílů spotřebičů

Pračky, myčky, kompletní servis všech značek, prodej náhradních dílů spotřebičů

Jste z Brna a okolí a pokazila se Vám pračka nebo myčka? Hledáte firmu, která se postará o opravu? Potom neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma působí v této oblasti již dlouhodobě a našim zákazníkům poskytujeme kvalitní nadstandardní služby. Provedeme opravu záruční, pozáruční, prodej náhradních dílů domácích spotřebičů značek WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, BAUKNECHT, AEG, Electrolux, Zanussi, ARISTON, INDESIT, HOT-POINT, SHOLTES, FAGOR, EDESA, DE-DIETRICH, Brandt, ETA, LG, Goddes , Beko, SAMSUNG, HAIER, DAEWOO, SENCOR, PHILCO, Bravo, Rems. Opravíme Vám domácí spotřebiče - myčky, pračky, klimatizace. Neváhejte a navštivte také náš e-shop. Více informací na webových stránkách.


Upevňovací technika a spojovací prvky pro montážní, instalatérské, stavební práce

Upevňovací technika a spojovací prvky pro montážní, instalatérské, stavební práce

Potřebujete kvalitní upevňovací techniku? Navštivte e-shop shop.reca.cz, kde naleznete vše od DIN, normovaných dílů, nýtování, instalatérských a montážních systémů až po řadu šroubů. Na naši upevňovací techniku je spolehnutí! Jsme dodavatelem montážního materiálu s širokým sortimentem výrobků. Na našem e-shopu naleznete mnoho druhů šroubů, jako jsou šrouby se šestihrannou hlavou, hrubé šrouby, šrouby s vnitřním šestihranem, závitové tyče, stavěcí závrtné a samozávrtné šrouby. Dále matice, vruty, podložky, hmoždinky, nýty či lanovou techniku. Ve společnosti RECA naleznete kompetentního spolehlivého partnera.