Poptáváme kovové bedny MARS

Poptáváme kovové bedny MARS

Dobrý den, poptáváme kovové bedny MARS, 120x80x60

cca 20-30 ks
Poptávka byla vložena dne:
22.01.2014 12:01

Platnost poptávky:
22.02.2014 11:19

Kontaktní osoba:
Milan Loun

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Logistika - přepravní bedny, boxy, vozíky, koše, přepravky a palety - dodávka, prodej

Logistika - přepravní bedny, boxy, vozíky, koše, přepravky a palety - dodávka, prodej

Je logistika vaše oblast a hledáte v Brně firmu, která se zabývá půjčováním beden, boxů nebo přepravek? Přemýšlíte o koupi boxů, vozíků, košů či palet? Ať už se jedná o balení, skladování, přepravu, organizaci či ochranu, u naší společnosti ZARGES Brno naleznete vždy vhodné řešení - nabízíme jak přepravní boxy a bedny, tak i palety či koše, kufry a vozíky. To vše ve velmi dobré kvalitě, jelikož jde o produkty prověřené, kvalitní a spolehlivé. Sídlíme v Brně a zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem a půjčováním logistických doplňků, od boxů až po palety. Vámi zakoupené zboží vám rádi dodáme na místo určení. Veškeré produkty z naší nabídky splňují normy a bezpečnostní předpisy, standard kvality je certifikován podle normy DN ISO 9001/EN 29001.


Výroba a prodej sudů Ústí nad Labem – bezpečná doprava a skladování

Výroba a prodej sudů Ústí nad Labem – bezpečná doprava a skladování

Bezpečnou přepravu a skladování produktů výroby mnoha odvětví průmyslu od petrochemického po potravinářský zajistí sudy, které vyrábí a prodává společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem. Při výrobě sudů jsou dodrženy veškeré předpisy, sudy splňují s rezervou i ty nejpřísnější normy a jsou před uvedením do prodeje řádně kontrolovány. V nabídce naleznete konické nebo válcové sudy s odnímatelným víkem, ISO sudy s odnímatelným víkem, sudy pro asfalty a živice nebo sudy se šroubovými uzávěry. Veškeré podrobnosti o výrobě sudů a jejich technické specifikace sudů naleznete na stránkách společnosti společnost Greif Czech Republic a.s.


Výroba kovových palet na míru, ocelové kontejnery na plynové lahve

Výroba kovových palet na míru, ocelové kontejnery na plynové lahve

ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným se specializuje na výrobu kovových palet na míru. Všechny produkty jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a jsou dodávány nejen po celé České republice, ale také do zahraničí. Výroba kovových palet na míru: - kontejnery ABA jsou určeny nejen pro uskladnění a manipulaci plynových lahví, ale také naleznou i jiné využití - všechny díly ocelových kontejnerů jsou žárově zinkovány. Rozměry lze upravit dle individuálního požadavku zákazníka - na míru. Možnost provedení také v nerezové oceli. Vybrat si můžete z těchto druhů palet, které se vyrábí pro konkrétní zákazníky: - ocelové kontejnery ABA - Primagas kontejner ABA - kontejner ABA Viking - Gasvagon ABA typ A, typ B. Všechny již vyrobené kovové palety naleznete na webových stránkách. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.


Boxy, bedny, přepravky, kufry, euroboxy, přepravní boxy - prodej, dodávka, půjčovna

Boxy, bedny, přepravky, kufry, euroboxy, přepravní boxy - prodej, dodávka, půjčovna

Hledáte-li firmu, která se zabývá půjčováním beden, boxů nebo přepravek, neváhejte a obraťte se na nás, na společnost Zarges CZ, s.r.o., která působí v Brně a zabývá se velkoobchodním i maloobchodním prodejem a půjčováním logistických doplňků, což jsou bedny, boxy a přepravky. Naše zboží splňuje normy a bezpečnostní předpisy, standard kvality je certifikován. Vámi zakoupené zboží, Vám dodáme na místo určení. Velký výběr logistických doplňků -etážové vozíky, HI-TECH kontejnery, Medical systems – ZARGES, modulové a přepravní systémy ZARGES, přepravky K270, transportní přepravka K250, K251, robustní kufry ZARGES Alu-Case, přepravní bedny a vozíky, podvozek W 150 - díky němu se stávají, přepravky, bedny a koše ZARGES mobilními, euroboxy - univerzální bedna, eurobox na nářadí, box na nářadí, bedny na kusové zboží a jiné.


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Miroslav Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Miroslav Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.


Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové KEG sudy jsou určeny k plnění a sterilnímu skladování nápojů a jsou dodávány ve všech běžných velikostech a objemech od 10, 15, 20, 25, 30, 40 a 50 litrů. Kromě nabídky nových sudů nabízíme také kompletně odborně repasované nerezové KEG sudy, které jsou od nových k nerozeznání a jejich pořizovací cena je mnohem výhodnější s garancí používání na mnoho dalších let. Proces repase zahrnuje vyčištění, vyrovnání prohybů, leštění, výměnu horního i spodního těsnění u fittingu, odstranění původního loga a označení novým logem. Pokud máte zájem o nové či repasované nerezové KEG sudy, obraťte se na firmu KSO AST GmbH. Anna Petrová - kancelář Praha.