Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Jsme největší světovou plně integrovanou společností zpracovávající přírodní kaučuk, sídlíme v Thajsku, podíl na trhu ve výši 9% celosvětové spotřeby.
Dodáváme široký sortiment výrobků z přírodního kaučuku, včetně technicky specifikované pryže, vroubkovaných listů uzeného kaučuku a koncentrovaného latexu, s celkovou kapacitou 1.200.000 tun ročně.
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce. http://sritranggroup.com/

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear whom it may concern:

This letter is written from Sri Trang Agro-Industry Public Company (STA). We are the world's largest fully integrated natrual rubber company based in Thailand, with a market share of 9% of global consumption.

Through your website, we have noticed that European Databank, further also as EDB, is a private information agency. Therefore, we wish to seek for new potential buyers or any business cooperation in EU area.

STA offers a wide variety of natural rubber products, including Technically Specified Rubber (TSR), Ribbed Smoked Sheets (RSS) and Concentrated Latex, with a total capacity of 1, 200, 000 tons per year.

We are looking forward to hearing from you, any further info you can let us know through the contact info below, or you can visit our offcial website: http://sritranggroup.com/.

Regards


Wei Li
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 10:03

Platnost poptávky:
04.05.2014 08:27

Kontaktní osoba:
Wei Li

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Thailand

Obrázek:
Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pogumování válců, kladek měkkou mechovou, pěnovou i nelepivou gumou

Pogumování válců, kladek měkkou mechovou, pěnovou i nelepivou gumou

Pogumování: - válců mikroporézní gumou s broušeným povrchem popř. s povrchovým textilem - technických válců gumovou směsí - kladek - kol - válečků expandovanou pryží v provedení BASIC, ELAST a ELAST SOFT - výrobky z technické pryže. Povrch pogumovaného válce je broušený, lze jej opatřit i textilní vrstvou.


Vstřikování a zpracování plastů, plastové díly, zpracování termoplastů

Vstřikování a zpracování plastů, plastové díly, zpracování termoplastů

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá vstřikováním a zpracováním plastů? Pak se obraťte na firmu INCOT v Podivíně, která nabízí kompletní služby v tomto oboru. Naše firma má dlouholeté zkušenost z oboru vstřikování plastů. Od všech našich zákazníků zrealizujeme požadavky na plastové díly. Ke každé zakázce máme individuální přístup, ale vždy klademe důraz na kvalitní, rychlé a flexibilní splnění požadavků zákazníka - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Pro naše zákazníky jsme spolehlivým partnerem ve zpracování termoplastů. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výroba plochých těsnění a výrobků na CNC řezacích strojích ATOM Červený Kostelec

Výroba plochých těsnění a výrobků na CNC řezacích strojích ATOM Červený Kostelec

TĚSNĚNÍ NÝVLT s r.o. Červený Kostelec Pro své zákazníky zajišťujeme výrobu plochých těsnění a výrobků na CNC řezacích strojích ATOM. Všechny naše stroje jsou schopny vyřezat těsnění bez nutnosti výroby nástroje, což výrazně urychluje výrobu dané zakázky. Jsou schopny vyřezat i velmi malé díly od jednoho kusu. Výroba, distribuce, prodej: - těsnění gumové, pryžové, přírubové - ploché, vysekávané těsnění - technická pryž tvarová - těsnící materiály - přírubová těsnění


Průmyslové hadice Hradec Králové - KONEKT-HADICE s.r.o.

Průmyslové hadice Hradec Králové - KONEKT-HADICE s.r.o.

Firma KONEKT-HADICE s.r.o. nabízí svým zákazníkům v okolí Hradce Králové velký výběr průmyslových hadic. Průmyslové hadice nabízíme v provedení z plastu nebo pryže pro odvětví průmyslu, stavebnictví a zemědělství. Průmyslové hadice od firmy KONEKT-HADICE s.r.o. Vám předvede vyškolený personál. Neváhejte nás kontaktovat. - výtlačné a sací hadice pro vodu - tlakové hadice pro vzduch - hadice pro horkou vodu a páru - výtlačné a sací hadice pro ropné produkty - hadice pro chemikálie až do maximálních koncentrací - ventilační a klimatizační hadice - průmyslové hadice pro dopravu sypkých látek a stavebních směsí atd.


Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Chcete pořizovat do firmy lamelové plastové clony či pruhové závěsy? Potom neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma PortaTherm s.r.o., prodává a vyrábí lamelové plastové clony. Jsou výhodné do zimního období, protože snižují tepelnou ztrátu, zamezí dokonale průvanu, dokáží snížit prašnost i hlučnost a zabrání vlétnutí ptáků. Doporučujeme také PVC protiprůvanové lamelové clony a závěsné clony do otvorů, průmyslových bran, nebo do dveří skladových prostorů, do hal, továren, obchodů, restaurací a jiných objektů. Často se lamelové clony používají v chladicích a mrazících boxech, závěsy do otvorů těchto boxů, závěsy na masové pulty, závěsy mezi vnitřní a venkovní bazén, menší závěsy pro osobní provoz. Více informací najdete na webových stránkách.


Odsávací hadice na abrazivní materiály a granuláty Plzeň – kvalitní a odolné

Odsávací hadice na abrazivní materiály a granuláty Plzeň – kvalitní a odolné

Společnosti Karel Adrián – HADICEADRI z Plzně nabízí kvalitní odsávací hadice na abrazivní materiály a granuláty s vysokou mechanickou odolností a použitím v potravinářství, farmacii, zemědělství a jiných odvětvích průmyslu. Příkladem je odsávací hadice FLEXADUR PU - 3H ABR, která umožňuje odsávat abrazivní matriály obsahující vlhkost a je tedy vhodná například pro dopravu NC granulátů a granulovaných krmiv v zemědělství. Precizní zpracování všech typů odsávacích hadic umožňuje jejich uzemnění proti statické elektřině, je na nich označen šipkou směr proudění vzduchu, mají vysokou mechanickou odolnost a jsou lehké a pružné, jsou průhledné pro možnost vizuální kontroly a použity jsou výhradně materiály, které splňují nejpřísnější požadavky podle účelu jejich využití v potravinářství nebo farmacii. Pokud máte zájem o více informací o typech a výhodách odsávacích hadic na abrazivní matriály, kontaktujte společnosti Karel Adrián – HADICEADRI.