Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Jsme největší světovou plně integrovanou společností zpracovávající přírodní kaučuk, sídlíme v Thajsku, podíl na trhu ve výši 9% celosvětové spotřeby.
Dodáváme široký sortiment výrobků z přírodního kaučuku, včetně technicky specifikované pryže, vroubkovaných listů uzeného kaučuku a koncentrovaného latexu, s celkovou kapacitou 1.200.000 tun ročně.
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce. http://sritranggroup.com/

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear whom it may concern:

This letter is written from Sri Trang Agro-Industry Public Company (STA). We are the world's largest fully integrated natrual rubber company based in Thailand, with a market share of 9% of global consumption.

Through your website, we have noticed that European Databank, further also as EDB, is a private information agency. Therefore, we wish to seek for new potential buyers or any business cooperation in EU area.

STA offers a wide variety of natural rubber products, including Technically Specified Rubber (TSR), Ribbed Smoked Sheets (RSS) and Concentrated Latex, with a total capacity of 1, 200, 000 tons per year.

We are looking forward to hearing from you, any further info you can let us know through the contact info below, or you can visit our offcial website: http://sritranggroup.com/.

Regards


Wei Li
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2014 10:03

Platnost poptávky:
04.05.2014 08:27

Kontaktní osoba:
Wei Li

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Thailand

Obrázek:
Výrobky z přírodního kaučuku, Thajsko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nekřehnoucí vzduchové hadice pro venkovní použití - odolné proti teplu, mrazu a UV záření

Nekřehnoucí vzduchové hadice pro venkovní použití - odolné proti teplu, mrazu a UV záření

Vzduchové hadice pro venkovní použití? Sáhněte po kvalitě hadic PUPA, které jsou k dostání u dodavatele pneumatických systémů, společnosti YETTY.EU z Jihlavy. Tyto speciální nekřehnoucí vzduchové hadice s kalibrovaným vnitřním a vnějším průměrem jsou vysoce odolné proti teplu, mrazu a UV záření. Díky vynikající flexibilitě se nemusíte obávat jejího poškození a následného rozlomení. Hadice lze používat při teplotách od -40° až po +100°C. Rádi byste bližší specifikaci? Navštivte naše webové stránky!


Lisování plastových dílů Kolín -  lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisování plastových dílů Kolín - lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisovna plastů Tespon s.r.o. se zabývá především lisováním plastových dílů z forem dodaných od zákazníka. Zabezpečíme Vám plný servis, nejprve konzultace dílu, poté zajištění vstřikovacích forem, a nakonec i samotnou výrobu. Lisování plastových dílů provádíme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech. Provádíme také sériové lisování dílů , dle přání zákazníka. Ušetříme Vám čas i peníze, ozvěte se nám.


Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Hledáte firmu, která Vám dodá v co nejkratším termínu všechno pro pohony a pneumatické rozvody? Navštivte firmu Transportní technika Tůma s.r.o. v Ostravě-Vítkovicích, která dodává klínové řemeny, poly V-řemena, variátorové, ploché řemeny, ozubená kola, kuželová soukolí, pružné spojky, procesní, dopravní pásy, nekonečné tkané pásy, řemeny, modulární pásy, elastomerové, síťové dopravní pásy, PTFE, dopravní, technologické ozubené řemeny a pásy, plastové dopravní řemeny, pásové dopravníky, ložiska (válivá, kluzná ložiska, upínací pouzdra, ložiskové jednotky, ložiskové domky), gufera, O-kroužky, těsnění pro hydrauliku a pneumatiku, trapézové šrouby a matice, hřídelové klouby, klobové hřídele, pojezdové kola, kladky, kluzné a technické plasty, pneumatické pohony, ventily, prýžové desky apod. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. je certifikovaný partner firmy FESTO, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a rovněž distributorem zahraničních firem Märtens a Movex. Veškeré součástky od jedné prověřené firmy, která vám v krátkých termínech dodá potřebný sortiment. My rozumíme technice, a dodáme Vám strojní komponenty a kvalitní součástky dle Vašeho zaměření.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Profilové těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy, hranoly

Naše firma Pavla Špendlíka vyrábí ve Zlíně celou rozměrovou řadu profilových těsnění (cca 170 typů) a pro uspokojení individuálních potřeb a požadavků zákazníka jsme schopni operativně vyrábět těsnění na míru. U nás naleznete těsnění pro trapézové plechy, dotěsňovací špalíky, těsnící pásy či hranoly. Z lehčeného polyethylenu (PE) vyrábíme - profilová těsnění pro trapézové plechy - vlnovky střešních krytin - dotěsňovací špalíky - těsnící pásy, hranoly Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 608476408 nebo emailové adrese p.spendlik@seznam.cz. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost!


Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

KLAHOS spol.s r.o. Česká Třebová nabízí prodej kvalitních polykarbonátových desek. Kvalitní a odolné polykarbonátové desky naleznou perfektní využití při stavbě přístřešků, zastřešení bazénů nebo parkovacích míst. Polykarbonátové desky jsou velmi odolné proti silným nárazům. Neváhejte objednávat přes náš Eshop. Doprava po celé ČR. Eshop prodej: Komůrkový polykarbonát Plný polykarbonát Trapézový polykarbonát Zámkový polykarbonát