Sprchovací kabiny, tvrzené sklo, Čína

Sprchovací kabiny, tvrzené sklo, Čína

Firma Zhejiang Feiyue Sanitary Ware byla založena v roce 2010, je dceřinou společností FYHHF Holding. Specializujeme se na navrhování, výrobu, prodej a servis sprchových koutů, sprchovacích kabin, tvrzeného skla, matného skla, vrstveného skla, sítotiskového skla, malovaného skla, vzorovaného skla atd.
Naše sanitární zboží a tvrzené sklo se exportuje hlavně do Evropy, USA, Afriky, na Střední východ a do Ruska. Naše společnost je držitelem certifikátů CQC, ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 a naše výrobky mají značky CE a SEDEX-SGS. http://www.fybath.com
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
http://www.fybath.com

Původní znění:
Inquiry
Zhejiang Feiyue Sanitary Ware Co., Ltd. was established in 2010, which is one subsidiary of FYHHF Holding Ltd.We specialize in the design, manufacture, sale and service of shower enclosure, shower cabin, tempered glass, frosted glass, coated glass, silk screen glass, painted glass, patterned glass etc .
Our FYHHF sanitary ware and tempered glass are mainly exported to Europe, the US, Africa, the Middle East and Russia. For your assurance, our company passed the CQC, ISO 9001:2008 and ISO 14001:2004 certifications, and our products are with CE and SEDEX-SGS marks.
Contact us today to know more.
http://www.fybath.com
skype: amanda19860502
email: hty0502#gmail.com
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 14:56

Platnost poptávky:
03.05.2014 14:49

Kontaktní osoba:
Amanda Huang

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
China

Obrázek:
Sprchovací kabiny, tvrzené sklo, Čína

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Hledáte dodavatele sanitárních, WC příček pro obytné kontejnery? Společnost BÖHME CZ spol. s.r.o. ze Slušovic je výrobcem a dodavatelem sanitárních příček a WC kabin. Dodáváme hlavně výrobcům obytných, kancelářských modulů a buněk, kteří naše WC příčky používají jako standardní řešení sanitárních kontejnerů. Naše sanitární příčky a WC kabiny se hodí pro: - obytné a kancelářské kontejnery, stavební buňky - kanceláře, vrátnice, recepce, prodejní stánky, pokladny - sanitární a WC kontejnery - toalety, sprchy a umývárny na staveniště, veřejná prostranství, pohostinství, do výrobních hal, samostatně stojící toalety pro dospělé - kontejnerové sestavy, montované stavby, objektové stavby - kancelářské moduly, ubytovny, zázemí sportovišť, klubovny,… Výhodou příček je lehká a rychlá montáž, snadná údržba, dlouhá životnost a zachování hygienické čistoty.


Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé a skvělé řešení pro sociální zázemí budov je výstavba sanitárních a WC příček BL 13-3 HPL a BL 28. Specialista na výrobu a prodej kvalitních příček je firma BÖHME CZ spol. s. r.o. ze Slušovic. Sanitární příčky a WC příčky dodáváme výrobcům obytných kontejnerů, ale také do průmyslových objektů, škol, koupališť a dalších veřejných prostor. Sanitární příčky a kabiny typ BL13 a BL28: - příčky pro WC, pisoáry, sprchy, převlékací kabiny vyrábíme v bílé a šedé lichtgrau barvě. Velkou výhodou příček je lehká a rychlá montáž a snadná údržba. BL28 - deska je z dřevotřísky oboustranně laminovaná LTD 28 mm BL13 - stěny 13 mm vysokotlaký laminát HPL Sanitární příčky z HPL desek jsou skvělým řešením pro prostory s nadměrnou vlhkostí. Vyrábíme příčky z laminátu HPL do každého prostoru. Nabízíme je ve variantách dřevotříska, PUR a HPL. Firma BÖHME CZ je spolehlivý dodavatel sanitárních příček do obytných kontejnerů a průmyslových objektů.


Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů. AGIPP-ILLÍK s.r.o. provádí vývoz: - septiků - žump - odpadů - kuchyňských lapolů - průmyslových odpadových vod - výkalů - umělých hnojiv - znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz zajistíme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod. Firma AGIPP-ILLÍK provádí vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.


Mobilní WC - prodej i pronájem celá ČR - pro společenské akce, na stavby a pod.

Mobilní WC - prodej i pronájem celá ČR - pro společenské akce, na stavby a pod.

Součástí pronájmů mobilních WC je i pravidelný servis a doprava na místo určení a po ukončení akce doprava zpět. Mobilní WC nalezne svoje uplatnění jako součást vybavení staveniště ve stavebním průmyslu a dále také všude tam, kde není možnost připojení na kanalizační síť. Krátkodobý pronájem mobilních WC nejčastěji využijí pořadatelé koncertů, společenských, kulturních, sportovních i jiných události s velkou koncentrací návštěvníků, jako jsou festivaly, koncerty, sportovní utkání, atd.


Sprchové, pisoárové zástěny, WC boxy pro školky, aquaparky, veřejné a průmyslové objekty

Sprchové, pisoárové zástěny, WC boxy pro školky, aquaparky, veřejné a průmyslové objekty

Chcete nahradit vyzdívané WC přepážky? Jednoduše a rychle oddělíte toalety i sprchové kabiny ve veřejných budovách či průmyslových objektech pomocí příček od společnosti BÖHME CZ. Sprchové boxy, pisoárové zástěny, WC kabiny dodáváme pro průmyslové objekty, veřejné budovy, jesle, školky, školy, haly, koupaliště či aquaparky. Sanitární příčky zajišťují dostatek soukromí a také Vám ušetří prostory. Zástěny a boxy vyrábíme z kvalitních německých materiálů, z laminované dřevotřísky nebo HPL desky, ve spojení s rámovou konstrukcí z eloxovaného hliníku. Výhodou příček je lehká a rychlá montáž, výrazná úspora prostoru, velice snadná údržba a zachování hygienické čistoty. Snižte si náklady na rekonstrukce a zvolte si lehké montované příčky od firmy BÖHME CZ.


Mobilní toalety, WC, toitoika, pisoáry, karavany a přívěsy, Slaný

Mobilní toalety, WC, toitoika, pisoáry, karavany a přívěsy, Slaný

Pořádáte venkovní společenské akce? Při těchto událostech je zapotřebí mít zajištěno sociální a hygienické zázemí. To pro Vás zabezpečí naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o., která sídlí ve městě Slaný. Dodáváme mobilní toalety různých typů na festivaly, kulturní a sportovní akce, stavby, tábory, kempy. V našem nabízeném sortimentu naleznete buňky mobilního WC samostatného či s umyvadlem, pro handicapované, s přebalovacím pultem. Dále obstaráváme pisoáry, WC karavany a přívěsy. Myslete na životní prostředí a neznečišťujte jej fekáliemi. Z toitoiek likviduje odpadní vody odborným způsobem dle zákona.