Zakázková výroba alu dílů, Malajsie

Zakázková výroba alu dílů, Malajsie

Jsme výrobní společnost zabývající se protlačováním hliníku. Protlačujeme a zhotovujeme pro zákazníky různé tvary na zakázku. Hledáme výrobce, který potřebuje díly navržené na zakázku.

Původní znění:
Inquiry
we're a aluminium extrusion & manufacturing company. we extrude & fabricate to custom design for customers of all various design. Like to search for manufacturer who required custom design parts.
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2014 11:24

Platnost poptávky:
30.04.2014 10:23

Kontaktní osoba:
stuart ong

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
malaysia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Součástky jsou vyráběné lisováním za studena z ocelových, hliníkových a nerezových plechů. Plníme přání zákazníků a vyrábíme součástky ke karosérii, stahovací střeše auta, k sedacím elementům a nosným a výfukovým systémům. Pro perfektní kusy vlastníme několik různých druhů lisů hydraulických i mechanických, mycí linky, 3D měřící stroj a další.


Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Patříme mezi přední dodavatele automobilového průmyslu v České republice už od roku 1996. Zajišťujeme komplexní dodávky z jednoho místa a na to jsme náležitě hrdí. Automobilový průmysl rychle vzkvétá a naše společnost FOREZ s.r.o. je hrdým partnerem, který jde také tímto směrem. Možnosti v automobilovém průmyslu jsou nemalé a toho hodláme využít. Dále nabízíme svým studentům podporu v jejich cestě za zvoleným technickým povoláním a absolventům uplatnění se v zajímavém a dynamicky se rozvíjejícím oboru výroby automobilových komponentů.


Řezání laserem, technologie CNC řezání laserem, CNC stroje

Řezání laserem, technologie CNC řezání laserem, CNC stroje

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá a nabízí CNC řezání laserem v oblasti kovovýroby? Pak se obraťte na společnost SW-MOTECH z České republiky, která je profesionálem na řezání leaserem pomocí CNC strojů. Díky používaným špičkovým technologiím je naše společnost SW - MOTECH s.r.o. specialistou v oblasti kovovýroby. V současnosti máme k dispozici tyto technologie: -řezání laserem -CNC ohraňování -lisování -CNC ohýbání trubek do průměru 45 mm -svařování MIG/MAG/WIG, ruční i robotické -nýtování. Zpracovávanými materiály jsou ocel, nerez a hliník. Díky dlouholetým zkušenostem se naše výrobky vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také příznivou cenou. Významnou součástí naší produkce jsou dodávky dílů pro kolejová vozidla a letecký průmysl. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí Jsme výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme kompletní dodávky z jednoho místa. Nástrojárna FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí je schopna vyrobit rotační dílce a lisované výtažky. Provádíme i drobné montáže dílů. Lisovna kovů - zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované.


Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Hledáte profesionální kovovýrobu v okolí města Brna, firmu která se zabývá lisováním plechů a řezáním laserem, svařováním, ohraňováním, CNC řezáním? Pak se obraťte na odborníky. Veškerá kovovýroba, to je společnost SW – MOTECH. Společnost SW – MOTECH působí nejen v oblasti kovovýroby, ale také ve strojírenství. Na výrobu klademe vysoké technické nároky, snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi. Nabízíme: -CNC řezání laserem, 3D CNC řezání trubek, CNC ohraňování, CNC ohýbání trubek, širokopásové broušení, lisování, vrtání, svařování MIG, MAG, TIG, robotické a bodové svařování, povrchové úpravy práškovým lakováním. Zaměřujeme se na zpracování materiálů z oceli, nerezu i hliníku.


Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

Společnost S & Ř, CH KOVO s.r.o. Chrudim se zabývá mimo jiné i vysekáváním plechu na špičkovém děrovacím stroji Euromac MTX 1250/3000. Našimi pomocníky jsou vysekávačky Euromac a další nástroje, díky kterým vyrobíme různé tvary děr a rozmanité výrobky. Unikátní technologie k dosekání děr do vypálených dílců. Umíme si poradit s plechy do tloušťky 3 mm. Děrovací lis Euromac MTX 1250/3000 je určen pro vysekávání dílů z plechu. Je vybaven sadou nástrojů pro tloušťku plechů do 3 mm při pevnosti materiálu do 400 Mpa. Naše firma nemá problém se přizpůsobit jiným technickým požadavkům.