Zakázková výroba alu dílů, Malajsie

Zakázková výroba alu dílů, Malajsie

Jsme výrobní společnost zabývající se protlačováním hliníku. Protlačujeme a zhotovujeme pro zákazníky různé tvary na zakázku. Hledáme výrobce, který potřebuje díly navržené na zakázku.

Původní znění:
Inquiry
we're a aluminium extrusion & manufacturing company. we extrude & fabricate to custom design for customers of all various design. Like to search for manufacturer who required custom design parts.
Poptávka byla vložena dne:
30.01.2014 11:24

Platnost poptávky:
30.04.2014 10:23

Kontaktní osoba:
stuart ong

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
malaysia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí Jsme výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme kompletní dodávky z jednoho místa. Nástrojárna FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí je schopna vyrobit rotační dílce a lisované výtažky. Provádíme i drobné montáže dílů. Lisovna kovů - zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované.


Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Hledáte profesionální kovovýrobu v okolí města Brna, firmu která se zabývá lisováním plechů a řezáním laserem, svařováním, ohraňováním, CNC řezáním? Pak se obraťte na odborníky. Veškerá kovovýroba, to je společnost SW – MOTECH. Společnost SW – MOTECH působí nejen v oblasti kovovýroby, ale také ve strojírenství. Na výrobu klademe vysoké technické nároky, snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi. Nabízíme: -CNC řezání laserem, 3D CNC řezání trubek, CNC ohraňování, CNC ohýbání trubek, širokopásové broušení, lisování, vrtání, svařování MIG, MAG, TIG, robotické a bodové svařování, povrchové úpravy práškovým lakováním. Zaměřujeme se na zpracování materiálů z oceli, nerezu i hliníku.


Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

Děrovací lis Euromac MTX pro vysekávání dílů z plechu

Společnost S & Ř, CH KOVO s.r.o. Chrudim se zabývá mimo jiné i vysekáváním plechu na špičkovém děrovacím stroji Euromac MTX 1250/3000. Našimi pomocníky jsou vysekávačky Euromac a další nástroje, díky kterým vyrobíme různé tvary děr a rozmanité výrobky. Unikátní technologie k dosekání děr do vypálených dílců. Umíme si poradit s plechy do tloušťky 3 mm. Děrovací lis Euromac MTX 1250/3000 je určen pro vysekávání dílů z plechu. Je vybaven sadou nástrojů pro tloušťku plechů do 3 mm při pevnosti materiálu do 400 Mpa. Naše firma nemá problém se přizpůsobit jiným technickým požadavkům.


Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Patříme mezi přední dodavatele automobilového průmyslu v České republice už od roku 1996. Zajišťujeme komplexní dodávky z jednoho místa a na to jsme náležitě hrdí. Automobilový průmysl rychle vzkvétá a naše společnost FOREZ s.r.o. je hrdým partnerem, který jde také tímto směrem. Možnosti v automobilovém průmyslu jsou nemalé a toho hodláme využít. Dále nabízíme svým studentům podporu v jejich cestě za zvoleným technickým povoláním a absolventům uplatnění se v zajímavém a dynamicky se rozvíjejícím oboru výroby automobilových komponentů.


Řezání laserem, technologie CNC řezání laserem, CNC stroje

Řezání laserem, technologie CNC řezání laserem, CNC stroje

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá a nabízí CNC řezání laserem v oblasti kovovýroby? Pak se obraťte na společnost SW-MOTECH z České republiky, která je profesionálem na řezání leaserem pomocí CNC strojů. Díky používaným špičkovým technologiím je naše společnost SW - MOTECH s.r.o. specialistou v oblasti kovovýroby. V současnosti máme k dispozici tyto technologie: -řezání laserem -CNC ohraňování -lisování -CNC ohýbání trubek do průměru 45 mm -svařování MIG/MAG/WIG, ruční i robotické -nýtování. Zpracovávanými materiály jsou ocel, nerez a hliník. Díky dlouholetým zkušenostem se naše výrobky vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také příznivou cenou. Významnou součástí naší produkce jsou dodávky dílů pro kolejová vozidla a letecký průmysl. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba vstřikovacích forem lisování plastů Kolín Poděbrady Nymburk

Výroba vstřikovacích forem lisování plastů Kolín Poděbrady Nymburk

Lisovna plastů Tespon s.r.o. provádí lisování plastových dílů, vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie a sériové lisování dílů. Naše formy a výrobky jsou vhodné automobilovém i elektrotechnickém průmyslu. Zhotovíme Vám kvalitní, technicky náročné vstřikovací formy s klínovým rozjížděním nebo šroubovým vytáčením tvárníků, i jednoduché formy nebo vložky do univerzálních rámů a samostatně upínatelné.