Ocelové a železné výrobky, Nigérie

Ocelové a železné výrobky, Nigérie

Jsme velkoobchodní importér v Nigérii, chceme zastupovat české firmy jak v uvedených položkách, tak i dalších položkách dostupných na vašem trhu.
Poptáváme hydroxid sodný perličky třídy 99% a různé ocelové a železné výrobky, tj. železné tyče, nerezové plechy třída 304 nemagnetické, rozměry 4 x 8 stop, 1 mm, 1, 02 mm, 1, 05 mm, 2 mm, pozinkované železné trubky, pozinkované pokrývačské hřebíky.
Poptáváme pneumatiky na nákladní i osobní auta.
Jsme také připraveni k dlouhodobému obchodování v těchto oblastech a máme zájem o zastupování a joint venture.

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir,

We are wholesalers Importer in Nigeria, we wants to represent Czech Company and other European Company,
both in our mentioned items and other items which the markets are available in our Country.

First we are interested in Caustic Soda Pearls 99% grade, and Iron Steel Products of various,
i.e. Iron Rods, Stainless Plates Grade 304 non Magnetic, 4ft x 8ft, Sizes 1mm, 1.02mm, 1.05mm, 2mm.

Galvanized Iron pipes, Trucks and Automotive Tyres, Galvanize Roofing Nails.

Also ready for long term business on those lines, and interested in Representing and Joint Ventures.

We hope to receive your prompt reply.

Yours Faithfully.

Messrs;- A.Aroyehun Development Industries Limited.,
A.Adetunji Alabi.
9, Isale Agbede Street., Near Onola Playing Ground.,
Lagos InslAnd.,
Lagos Nigeria.
Mobiles ;- 00234-803-414-4337, 805-616-2033.
A.Adetunji Alabi.
Managing Director.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 15:01

Platnost poptávky:
03.05.2014 14:48

Kontaktní osoba:
A.Adetunji Alabi

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Lagos State

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Potřebujete odvést hutní materiál po Brně a okolí? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás, neváhejte a kontaktujte firmu Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Nabízíme dopravu a rozvoz u nás zakoupeného hutního materiálu dle dohody s klientem. Materiál do hmotnosti 5t Vám odvezeme na Vámi určené místo a složíme Vám jej hydraulickým ramenem. Prodáváme velké množství nejen hutních materiálů, ale také nářadí a nástroje různých značek a druhů. Sortiment hutního materiálu s přepočtovými koeficienty najdete na našich webových stránkách. Železářství Skořepka - zboží pro kutily i profesionály. Nakládku objemnějšího zboží provádíme v prostorách venkovní haly. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Jste vlastníkem nákladního vozu či vlastní rovnou celý vozový park nákladních vozidel a potřebujete sehnat rychle a levně náhradní použitá kola či disky pro nákladní vůz? V tomto případě se obraťte na soukromou zemědělskou firmu Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči. Zde najdete speciální použité pneumatiky či disky za příznivé ceny, které hledáte. Soukromá zemědělská firma Ing. Josef Kamaryt z Telče prodává: - Použité pneumatiky pro nákladní vozy od prověřených výrobců - Použité disky pro nákladní vozy - Pneumatiky s dobrou přilnavostí pro bezpečnou a ekonomickou jízdu - Pneumatiky a disky za příznivé ceny


Prodej pneumatik pro motocykly od ověřených značek Michelin a  Dunlop

Prodej pneumatik pro motocykly od ověřených značek Michelin a Dunlop

Hledáte-li firmu, která poskytuje kompletní péči v oblasti motosportu, bude jí zcela jistě firma Ladislava Milostného z Třebíče. Kromě prodeje moto prostředků zajišťujeme i jejich diagnostiku a kompletní servis včetně možnosti přezutí pneu. Nedílnou součástí pneuservisu je samozřejmě dostupnost pneu, které u nás naleznete také. V našem sortimentu objevíte kvalitní pneumatiky pro motocykly jen od známých, ověřených značek jako je Michelin, Dunlop a Bridgestone, jež se vyznačují zvýšenou bezpečností i dlouholetou tradicí výroby. Protože vše poskytujeme za velmi příznivé ceny, věříme, že si u nás vybere opravdu každý. Neváhejte a navštivte nás.


Profesionální truckwasch a carwash prostředky pro mytí vozidel v mycích linkách

Profesionální truckwasch a carwash prostředky pro mytí vozidel v mycích linkách

Velmi účinné čistící a mycí prostředky pro mytí osobních, nákladních aut či dodávek dodává společnost ZVG CZ s.r.o. která sídlí v Dobšicích na Znojemsku. Veškeré naše čistící prostředky jsou vhodné jak do automatických mycích linek, tak i pro manuální čistění. Naše produkty navíc vynikají i skvělými čístícími účinky a velice rychlým nástupem jejich účinku. Společnost ZVG CZ s.r.o. v rámci truckwasch a carwasch prostředku vyrábí: - Prostředek pro předmytí CW Power Wasch Premium – skvělé odmašťovací schopnosti - Autošampon CW Wash & Wax Foam - vysoce pěnivý, vynikající čistící vlastnosti - Autovosk Rinse Wax - k podpoře procesu sušení - CW Čistič kol Ultra ZZ


Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Neexistuje lepší způsob armování, neboli vyztužení betonových podlah a dalších nosných i nenosných součástí staveb než pomocí sítí do betonu. Svařované kari sítě do betonu nakupujte za super ceny u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí nejen v okrese Opava, ale také v Krnově, Oticích i Ostravě. Svařované KARI sítě jsou vyráběny z žebírkového rovnaného drátu, můžete je najít také pod pojmem žebírkové pletivo, rošty do betonu, svařované výztužné sítě, síta do betonu či armovací sítě. Spojením kari sítě s betonem vznikne velice pevná stavební konstrukce - železobeton. Jejich využití je ovšem mnohem širší: - do betonářských výrobků - průmyslové podlahy - pro betonářské účely - při výstavbě inženýrských sítí - v zemědělství - v zahrádkářství - v chovatelství, - na silničních stavbách - ochranné kryty - šablony pro podlahové vytápění - oplocení silnic a dálnic. Armováni betonu je velice důležité. Beton samotný dokáže přenášet jen malé tahové síly, kari sítě jsou proto nezbytným prvkem betonových konstrukcí. Tahové síly jsou potom přenášeny pomocí ocelových výztuží, které tvoří právě tyto kari sítě.


Profesionální výroba a prodej trapézových plechů za nízkou pořizovací cenu

Profesionální výroba a prodej trapézových plechů za nízkou pořizovací cenu

Trapézové plechy mají široké využití ve stavebnictví a strojírenství, o dodávku plechů v rámci České republiky se postará společnost Trapézy Soukup s.r.o. Zlín., která se zabývá výrobou trapézových plechů. Prodej u nás za opravdu nízkou pořizovací cenu ! Trapézové plechy vynikají hned několika vlastnostmi: - malá hmotnost - nízká pořizovací cena - jednotný vzhled střechy a pláště - široká škála povrchů a barev - dlouholetá životnost Díky skvělým vlastnostem trapézových plechů a faktu, že je možné jejich vyrobení na míru potřeb každého zákazníka, lze trapézy použít jako: - střešní krytinu - fasádní obklady - konstrukční profily - interiérové obklady, podhledy - ploty - dělící příčky Obraťte se na profesionály v oboru a nechce si s výběrem a nákupem poradit ve společnosti Trapézy Soukup s.r.o.