Ocelové a železné výrobky, Nigérie

Ocelové a železné výrobky, Nigérie

Jsme velkoobchodní importér v Nigérii, chceme zastupovat české firmy jak v uvedených položkách, tak i dalších položkách dostupných na vašem trhu.
Poptáváme hydroxid sodný perličky třídy 99% a různé ocelové a železné výrobky, tj. železné tyče, nerezové plechy třída 304 nemagnetické, rozměry 4 x 8 stop, 1 mm, 1, 02 mm, 1, 05 mm, 2 mm, pozinkované železné trubky, pozinkované pokrývačské hřebíky.
Poptáváme pneumatiky na nákladní i osobní auta.
Jsme také připraveni k dlouhodobému obchodování v těchto oblastech a máme zájem o zastupování a joint venture.

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir,

We are wholesalers Importer in Nigeria, we wants to represent Czech Company and other European Company,
both in our mentioned items and other items which the markets are available in our Country.

First we are interested in Caustic Soda Pearls 99% grade, and Iron Steel Products of various,
i.e. Iron Rods, Stainless Plates Grade 304 non Magnetic, 4ft x 8ft, Sizes 1mm, 1.02mm, 1.05mm, 2mm.

Galvanized Iron pipes, Trucks and Automotive Tyres, Galvanize Roofing Nails.

Also ready for long term business on those lines, and interested in Representing and Joint Ventures.

We hope to receive your prompt reply.

Yours Faithfully.

Messrs;- A.Aroyehun Development Industries Limited.,
A.Adetunji Alabi.
9, Isale Agbede Street., Near Onola Playing Ground.,
Lagos InslAnd.,
Lagos Nigeria.
Mobiles ;- 00234-803-414-4337, 805-616-2033.
A.Adetunji Alabi.
Managing Director.
Poptávka byla vložena dne:
03.02.2014 15:01

Platnost poptávky:
03.05.2014 14:48

Kontaktní osoba:
A.Adetunji Alabi

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Lagos State

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krátké dodací lhůty hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

Krátké dodací lhůty hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

JIRY spol. s r.o. Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové Velkoobchodní prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků přímo ve svém areálu. Dále lze využít dělení hutního materiálu na požadovanou velikost dle přání zákazníka. Při větším odběru jsou množstevní slevy. Zdarma zajišťujeme dopravu po regionu, po ČR za režijní ceny. Krátké dodací lhůty – do dvou dnů. Nabídka hutního materiálu: • Speciální uzavřené a otevřené profily • Topenářské trubky • Konstrukční, tažená a plochá ocel • Úhelníky • Ocelové plechy • Stavební profilová a betonářská ocel Cenou a kvalitou našeho materiálu jsme si získali dlouholeté odběratele z Chlumce nad Cidlinou, Hradce Králové a východních Čech.


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Ocelové svařované trubky se šroubovicovým svarem slouží pro rozvod a dopravu kapalných a plynných hořlavých médií (do pracovního tlaku 10 kPa), pro rozvody pitné a užitkové vody, stavby horkovodů. Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v ostravě - Karviná se zaměřuje na výrobu těchto trubek. Trubky dodáváme s přírodním (tzv. černým) povrchem anebo s protikorozní ochranou, polyetylénem nebo asfaltem. Na přání zákazníka může být izolace zesílená vláknito-cementovou maltou. Kvalitu každé trubky důkladně prověřujeme. Provádíme: - destruktivní zkoušení - zkoušky pevnosti v tahu, lámavosti svarového spoje a nárazové práce. - nedestruktivní zkoušení - ultrazvukovou kontrolu - kontrolu svaru RTG - zkoušení vodním tlakem - měření zbytkového magnetismu. Trubky jsou k odběrateli dodávány železničními vozy nebo na kamionech. Jsou vždy volně ložené, jednotlivé vrstvy jsou odděleny dřevěnými proklady a dřevěnými klíny jsou chráněny proti posunutí. Každá trubka má vyražen monogram výrobce a výrobní číslo. Dle dalších požadavků se razí také značka oceli nebo číslo tavby. Zároveň lze na požadavek provádět signování trubek na vnitřním povrchu, kde může být uvedeno: - průměr x stěna - délka trubky - číslo kontraktu (code). Má-li být Vaše objednávka vyřízena rychle a správně, musí obsahovat údaje, které představují technicky jednoznačné zadání a umožní vyvarovat se případných nedorozumění.


Prodej rozpouštědla Pardubice – prodej od předních světových výrobců chemikálií

Prodej rozpouštědla Pardubice – prodej od předních světových výrobců chemikálií

Chem Logistic, s.r.o. Pardubice Nabízíme sortiment chemikálií a rozpouštědel od předních světových výrobců. Jsme český partner pro komplexní dodávky chemikálií a služeb. Zajišťujeme dodávky širokého sortimentu technických i speciálních chemikálií v kvalitních vratných obalech. Individuální péče o každého našeho zákazníka je samozřejmostí. Kvalitní a rychlý logistický systém dodání rozpouštědel: Aceton, technický benzín, butanol, ethylacetát, lakový benzín, benzínový čistič, isopropylalkohol kosmetický, líh obecně denaturovaný, methylalkohol, butylacetát, ředidla, toluen petrochemický, trichlorethylen, styren monomer a mnoho dalších.


Profesionální truckwasch a carwash prostředky pro mytí vozidel v mycích linkách

Profesionální truckwasch a carwash prostředky pro mytí vozidel v mycích linkách

Velmi účinné čistící a mycí prostředky pro mytí osobních, nákladních aut či dodávek dodává společnost ZVG CZ s.r.o. která sídlí v Dobšicích na Znojemsku. Veškeré naše čistící prostředky jsou vhodné jak do automatických mycích linek, tak i pro manuální čistění. Naše produkty navíc vynikají i skvělými čístícími účinky a velice rychlým nástupem jejich účinku. Společnost ZVG CZ s.r.o. v rámci truckwasch a carwasch prostředku vyrábí: - Prostředek pro předmytí CW Power Wasch Premium – skvělé odmašťovací schopnosti - Autošampon CW Wash & Wax Foam - vysoce pěnivý, vynikající čistící vlastnosti - Autovosk Rinse Wax - k podpoře procesu sušení - CW Čistič kol Ultra ZZ


Nové technologie pro zpracování nerezové oceli – dělící a převíjecí linka

Nové technologie pro zpracování nerezové oceli – dělící a převíjecí linka

Nové technologie pro zpracování oceli, které využívá společnost ITALINOX s.r.o., vedou především k udržení kvality, zajištění rychlosti zpracování zakázek a k maximálním úsporám pro zákazníka v důsledku minimalizace nerezového odpadu. Tyto moderní technologie representují výkonné dělící a převíjecí linky pro dělení svitků a jejich úpravu na požadované rozměry plechů, dále pak kartáčovací a brousící linky pro suché broušení a kartáčování nerezových materiálů a následné polepení ochrannou folií. Pokud Vás zajímá více informací k technologii zpracování nerezové oceli, navštivte webové stránky společnosti ITALINOX s.r.o.


Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

Firma LEGOS s.r.o. Kolín nabízí ucelený okapový systém Legos včetně žlabů, svodů a příslušenství. Systém je vyroben z velmi kvalitního ocelového pozinkovaného plechu s oboustranným potahem 50/50 µ. Mezi jeho přednosti patří: vysoká mechanická pevnost dlouhá životnost vysoká antikorozní odolnost minimální nároky na údržbu Barevné provedení okapového systému Legos - hnědá, bílá, šedá, cihlová a černá.