Kožené pracovní rukavice, Pákistán

Kožené pracovní rukavice, Pákistán

Jsme jedním z předních výrobců a exportérů všech druhů
kožených pracovních rukavic z ovčí, kozí a hovězí kůže. Máme více než 25 let zkušeností v oboru rukavic a pravidelně exportujeme do zemí Evropy a Dálného východu. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci.
www.hmglove.com

Původní znění:
Inquiry
Inquiry
we are one of the leading manufacturer and exporter of all kinds
of leather working gloves in sheepskin, goatskin and cowhide
leather, having an experience of more than 25 years in gloves
industries and reqularly exporting to European and Far East
countries.
www.hmglove.com
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 08:06

Platnost poptávky:
29.04.2014 08:03

Kontaktní osoba:
H.M. Leather Products Co.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Sindh

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pánská montérková bunda MAX - šití pracovních oděvů na míru

Pánská montérková bunda MAX - šití pracovních oděvů na míru

OSAPO, s.r.o. Liberec, chráněná dílna Velkoobchodní i maloobchodní prodej – ochranné pracovní oděvy a pomůcky. Naše šicí dílna se specializuje na zakázkové šití pracovních oděvů. Montérkové bundy vyrábíme v různých barevných kombinacích. Pánská montérková bunda MAX disponuje: - 100% bavlna, 260 g/m2 - kapsička na rukávu bundy - zapínání na suchý zip u krku, bez vnějšího prošívání - odpínatelné rukávy - obě náprsní kapsy dělené - pružné náplety na rukávech - kontrastní černé klopy náprsních kapes


Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Téměř všichni zaměstnanci by měli používat osobní ochranné pracovní pomůcky. Pokud zaměstnáváte osoby různých profesí, je zapotřebí jim tyto pomůcky zajisti. S tím Vám pomůže naše společnost TERCIE handicap s.r.o., která sídlí v Táboře. Specializujeme se na šití a dodávku pracovních pomůcek a oděvů. Na zakázku potiskneme či vyšijeme logo firmy, nápis. Každý člověk je jinak vysoký, s jinými proporcemi, proto zhotovujeme šití na míru v nestandartních i v nadměrných velikostech. Nabízíme nadměrné velikosti bot, pracovních rukavic či oděvů jako jsou blůzy, thermo trika, kalhoty, mikiny, reflexní bundy a vesty.


Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Pracovní rukavice jsou nezbytností pro každého, kdo vykonává nějakou manuální činnost, protože ochrání před špínou, zraněním, tvorbou mozolů, oděrek a popálenin. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodných pracovních rukavic, obraťte se na naši společnost Hydrospor s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej veškerých pracovních ochranných oděvů i pomůcek a velmi rádi Vám budeme ve všem nápomocni. Z našeho širokého sortimentu si jistě vyberete ty nejvhodnější: - gumové - latexové - máčené - kožené - textilní - svářečské - kombinované - speciální. Chraňte důsledně své zdraví a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu!


Nová řada respirátorů od společnosti ZVG – nové barevné vyvedení balení

Nová řada respirátorů od společnosti ZVG – nové barevné vyvedení balení

Pracujete v prašném prostředí? Chcete chránit své dýchací cesty před škodlivými prachovými částicemi? V tomto případě Vám poskytne skvělé řešení výrobce ochranných pracovních obleků – společnost ZVG s.r.o. která sídlí v Dobšicích na Znojemsku. Při práci v prašném prostředí je dobré doplnit ochranné pracovní oblečení o ochranné respirátory. Námi produkované a prodávané respirátory zetMask® splňují veškeré přísné směrnice EU pro ochranu zdraví při práci. Firma ZVG nyní na trh přináší zcela novou produktovou řadu respirátorů v novém barevném provedení. Více informací k naleznete na našem webu.


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Pracovní ochranná obuv Hodonín, Jihomoravský kraj

Pracovní ochranná obuv Hodonín, Jihomoravský kraj

Myslete na bezpečnost svých zaměstnanců a pořiďte jim vysoce kvalitní ochrannou pracovní obuv! Naše společnost se zabývá vývojem, dovozem a distribucí pracovních pomůcek a ochranné obuvi. Mezi náš hlavní sortiment patří speciální kolekce pracovní a bezpečnostní obuvi a kvalitních pracovních rukavic. V sortimentu pracovní obuvi nabízíme: -kotníčková pracovní obuv -pracovní obuv polobotka -pracovní sandál -bezpečnostní sandál -poloholeňová pracovní obuv -polobotka farmářka. Tato obuv je charakterizována často celokoženým svrškem, textilií mesh, je olejivzdorná, anatomicky tvarovaná, antistatická a bez ocelové tužinky atd. Tuto naši obuv můžete nalézt pod názvy jako: Tallin, Riga, Minsk, Bern, Wienna, Brusel, Glasgow, Amsterdam ad. Pro více informací neváhejte a kontaktutje nás nebo navštivte naše webové stránky a vyberte si!