Kožené pracovní rukavice, Pákistán

Kožené pracovní rukavice, Pákistán

Jsme jedním z předních výrobců a exportérů všech druhů
kožených pracovních rukavic z ovčí, kozí a hovězí kůže. Máme více než 25 let zkušeností v oboru rukavic a pravidelně exportujeme do zemí Evropy a Dálného východu. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci.
www.hmglove.com

Původní znění:
Inquiry
Inquiry
we are one of the leading manufacturer and exporter of all kinds
of leather working gloves in sheepskin, goatskin and cowhide
leather, having an experience of more than 25 years in gloves
industries and reqularly exporting to European and Far East
countries.
www.hmglove.com
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 08:06

Platnost poptávky:
29.04.2014 08:03

Kontaktní osoba:
H.M. Leather Products Co.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Sindh

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Nadměrné velikosti ochranných pracovních pomůcek prodej Tábor

Téměř všichni zaměstnanci by měli používat osobní ochranné pracovní pomůcky. Pokud zaměstnáváte osoby různých profesí, je zapotřebí jim tyto pomůcky zajisti. S tím Vám pomůže naše společnost TERCIE handicap s.r.o., která sídlí v Táboře. Specializujeme se na šití a dodávku pracovních pomůcek a oděvů. Na zakázku potiskneme či vyšijeme logo firmy, nápis. Každý člověk je jinak vysoký, s jinými proporcemi, proto zhotovujeme šití na míru v nestandartních i v nadměrných velikostech. Nabízíme nadměrné velikosti bot, pracovních rukavic či oděvů jako jsou blůzy, thermo trika, kalhoty, mikiny, reflexní bundy a vesty.


Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Hledáte dodavatele kvalitních ochranných pracovních pomůcek a oděvů? Snižte riziko zranění a zajistěte osobní bezpečnost Vašich zaměstnanců s ochrannými pracovními pomůckami, které zakoupíte v e-shopu společnosti reca spol. s r.o. U nás naleznete prostředky pro ochranu hlavy, očí, sluchu, dechu, rukou, kolen, pracovní a bezpečnostní obuv i oděvy. Kvalitní kosmetiku pro ochranu a čištění pokožky, sady jistících bezpečnostní postrojů, které zamezí nepříjemným pádům z výšky, i lékárničky a kufříky první pomoci. Navštivte náš internetový obchod, kde můžete nakupovat pohodlně z Vaší kanceláře či domova.


Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Firma Reklamní potisk s.r.o. se mimo prodej doplňků s potiskem zabývá i prodejem pracovního oblečení. Na stránkách našeho e-shopu můžete v rámci širokého sortimentu pracovních oděvů najít ten pravý kousek pro Vás! Kromě klasického pracovního oblečení si mohou naši zákazníci vybírat i z široké škály reflexních oděvů v různých barevných provedeních. Reklamní potisk s.r.o. Vám navíc zajistí i tisk firemního loga na Vámi zvolený produkt. Sortiment pracovních oděvů zahrnuje: - klasické pracovní oděvy – bundy, vesty, kalhoty - reflexní pracovní oděvy a doplňky – bundy, vesty, mikiny, trička, kšiltovky, - čepice, šátky, vaky a další - pracovní oděvy s reflexními prvky – kalhoty, polokošile


Šití pracovních oděvů na zakázku

Šití pracovních oděvů na zakázku

Společnost OSAPO, s.r.o. Liberec je specialistou ve svém oboru šití pracovních oděvů na zakázku v rozmanité škále barev a materiálů. Našim zákazníkům vyhovíme i v případě atypických požadavků na provedení a úpravy. Samozřejmostí je i šití oděvů v nekonfekčních velikostech s vlastním zaměřením, s možností zkoušky před dokončením. Šicí dílna Liberec vám ušije pracovní oděvy už od jednoho kusu, zvlášť ho zabalí a označí velikostí případně i jménem.


Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Potřebujete oblečení do práce? Tak neváhejte a zavítejte do specializované prodejny naší společnosti Ladislava Dubnického, která se nachází v Sokolově. Specializujeme se výrobu a prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek. U nás seženete montérky, kombinézy, kalhoty, kraťasy, bundy, vesty, trička, košile, mikiny či čepice. U nás si vyberou lidé různých profesí jako lékař, kuchař, číšník i dělník. Prodáváme také pracovní obuv, holínky, pracovní rukavice, brýle, helmy a jiné chrániče hlavy, sluchu, očí. Na přání zákazníka zhotovíme i potisky na oděvy například s logem firmy či jménem.


Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Při výběru pracovní obuvi musíte vždy dbát na to v jakém prostředí se pohybujete. Kvalitní, pohodlnou a bezpečnou obuv vhodnou pro jakékoliv prostředí si vyberete v eshopu firmy PALIČKA: - kotníčková, zateplená, pryžová - polobotky, sandály - Prestige. Díky pracovní obuvi od firmy PALIČKA bude váš pohyb na pracovišti bezpečnější a příjemnější.