Kožené zboží, Indie

Kožené zboží, Indie

Dodáváme z Indie kožené cestovní tašky, kožené tašky na notebooky, kožené kabelky, kožené šály, kožené peněženky / složky / pouzdra na karty. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
WE OFFER FROM INDIA
LEATHER TRAVEL BAGS
LEATHER LAPTOP BAGS
LEATHER BAGS
LEATHER SCARFS
LEATHER WALLETS/FOLDERS/CARDHOLDERS
CONTACT-SHUAIB KHAN-CHENNAI-INDIA
MAIL: skleathers1999@gmail.com
TEL: +919884366425
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 12:28

Platnost poptávky:
28.04.2014 11:39

Kontaktní osoba:
sh

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Tamilnadu,chennai,india

Obrázek:
Kožené zboží, Indie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nitě, vázací motouzy, ozdobné šňůry a borty, Praha 9 - nejširší výběr a dobré ceny!

Nitě, vázací motouzy, ozdobné šňůry a borty, Praha 9 - nejširší výběr a dobré ceny!

Nejširší výběr nití, ozdobných a kedrových šňůr, ale také bort nebo vázacích motouzů a zdrhovadel nabízí firma Eifler, spol. s r.o., kterou naleznete v Praze 9. Sortiment textilní a kovové galanterie je určen jak pro profesionální čalouníky a krejčí, tak i pro všechny kreativní a šikovné zákazníky. Díky tradici a mnohaletým zkušenostem může velkoobchodní firma Eifler, spol. s r.o. zákazníkům nabídnout prvotřídní kvalitu nití, šňůr a motouzů za dobré ceny.


Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 -  veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 - veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Společnost KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. rozšiřuje síť svých maloobchodních prodejen o novou adresu. Nově otevřenou prodejnu s otevírací dobou každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin naleznete na adrese Zenklova ulice 70 v Praze 8. Těšit se můžete na široký výběr patentek, zipů, špendlíků, pletacích přízí a pletacích jehlic, nášivek, knoflíků, nýtů, výplňového materiálu, bytového textilu nebo dekoračních látek. Potřebujete-li cokoliv z galanterie, neváhejte navštívit nově otevřenou prodejnu společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. na Praze 8.


Ručně šité sedlářské výrobky, kožená galanterie, postroje na koně, šermířské potřeby

Ručně šité sedlářské výrobky, kožená galanterie, postroje na koně, šermířské potřeby

Ideální dárek pro myslivce či pokrývače? Kožená brašna ruční výroby! Pavlína Moravcová – Sedlářství je menší firma sídlící v Jamné nad Orlicí, jejíž hlavní činnost spočívá v ručně šitých sedlářských výrobcích. Pro naše zákazníky vyrábíme produkty přímo na míru jejich potřebám. Ať už se jedná o sedla a volanty pro motoristy, bičíky či postroje na koně, pouzdra a brašny pro myslivce či potřeby pro šermíře, se vším si hravě poradíme. Disponujeme bohatým portfoliem služeb, jehož důležitou součástí je nejen výroba kožených bot, ale také kožená galanterie v podobě peněženek, pásků či kabelek. Udělejte radost originálním dárkem, který Vám bude šitý přímo na míru.


Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky s potiskem - kvalitní česká výroba

Plátěné, textilní tašky jsou praktické a v hojné míře používané pro reklamní účely. Vlastní stylovou textilní tašku s potiskem na zakázku můžete objednat u společnosti EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. Kroměříž. Pro střední i malé podniky, pro každého to, co si vybere. Výhodou je to, že vyrobíme tašky i v malém nákladu za příznivou cenu. Námi ušité a potištěné tašky jsou oblíbené. Šijeme je z poctivého materiálu. Potisk může být jednoduchý jednobarevný a nebo i plnobarevný jako fotka digitální technologií. U textilních tašek si můžete vybrat z celé řady barev. Máme šikovného výtvarníka, který přemaluje i motiv z Vaší fotografie do kontur. Tento obrázek tak můžeme přenést na tašku. Graficky ztvárníme příběh Vašeho regionu. Realizace je jednoduchá - pošlete nám fotografii a ostatní zařídíme my.


Módní vlny na pletení, pletací příze v mnoha barvách - prodej

Módní vlny na pletení, pletací příze v mnoha barvách - prodej

Rádi odpočíváte u pletení a chcete vždy udělat radost svým blízkým vlastnoručně upleteným svetrem, šálou, čepicí nebo ponožkami? Na vyžádání vám nabídneme velký výběr vln na pletení ze vzorníku, který je sestaven podle nejnovějších módních trendů. Také u nás máme vlnu, která je vhodná na výrobu dětských hraček. V naší galanterii v Šumperku také naleznete zajímavé doplňky jako jsou knoflíky, nášivky, krajky nebo zipy, které jistě oživý váš nově upletený výrobek. Buďte originální a vytvořte si svůj vlastní módní styl pleteného oblečení.


Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Jste-li povoláním čalouník a sháníte velkoobchodního prodejce potahových nebo dekoračních látek či jiné čalounické galanterie, poté se neváhejte obrátit na naši firmu! Nabízíme široký sortiment žakárových a listových žinilkových a plochých potahových, dekoračních a matracových tkanin včetně proševů, microfází, koženek a 3D tkanin. Kolekci máme doplněnou o belgické potahové pestře tkané žakárové prutové plyše a dvojplyše. Specializujeme se i na nehořlavé textilie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS, které jsou určeny pro veřejné prostory jako např.: divadla, kina, hotely, restaurace, penziony ad. Více informací naleznete na našich www.