Kožené zboží, Indie

Kožené zboží, Indie

Dodáváme z Indie kožené cestovní tašky, kožené tašky na notebooky, kožené kabelky, kožené šály, kožené peněženky / složky / pouzdra na karty. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
WE OFFER FROM INDIA
LEATHER TRAVEL BAGS
LEATHER LAPTOP BAGS
LEATHER BAGS
LEATHER SCARFS
LEATHER WALLETS/FOLDERS/CARDHOLDERS
CONTACT-SHUAIB KHAN-CHENNAI-INDIA
MAIL: skleathers1999@gmail.com
TEL: +919884366425
Poptávka byla vložena dne:
28.01.2014 12:28

Platnost poptávky:
28.04.2014 11:39

Kontaktní osoba:
sh

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Tamilnadu,chennai,india

Obrázek:
Kožené zboží, Indie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Čalounická galenterie, potahové a dekorační látky - velkoobchodní prodej

Jste-li povoláním čalouník a sháníte velkoobchodního prodejce potahových nebo dekoračních látek či jiné čalounické galanterie, poté se neváhejte obrátit na naši firmu! Nabízíme široký sortiment žakárových a listových žinilkových a plochých potahových, dekoračních a matracových tkanin včetně proševů, microfází, koženek a 3D tkanin. Kolekci máme doplněnou o belgické potahové pestře tkané žakárové prutové plyše a dvojplyše. Specializujeme se i na nehořlavé textilie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS, které jsou určeny pro veřejné prostory jako např.: divadla, kina, hotely, restaurace, penziony ad. Více informací naleznete na našich www.


Velkoobchodní prodej potahových látek a galantérních doplňků

Velkoobchodní prodej potahových látek a galantérních doplňků

Sháníte-li na Ostravsku velkoobchodního prodejce potahových látek a galanterie, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! U nás najdete široký sortiment zboží, vybírat můžete z: potahových, závěsových, žakárových,listových, žinilkových a plochých potahových látek, dekoračních a matracových tkanin, koženek, 3D tkanin, bytového textilu, ručníků, dek, ubrusů, nehořlavých plyšů, čalounické galanterie ad. Segment vlasových tkanin jsme doplnili o žakárové potahové plyše. Pro více informací nás neváhejte informovat!


Čalounické potřeby Praha – prodej látek, molitanů a nářadí

Čalounické potřeby Praha – prodej látek, molitanů a nářadí

U nás najdete látky – pravá kůže, koženky, gobelíny, plyše, žinylky, nářadí a nástroje – jehly, hřebíčky, sponkovačky, raznice, napínáky, kozinožky, popruhy, zipy, nitě, šňůry, borty, motouzy, kedr, lepenky, nekonečné zipy, výplně – molitany, repas, vata, vatelín, gumokokos, afrik, drť. Čalounické potřeby využijete například při čalounění automobilů, lodí, různých křesel, lůžek anebo dveří, při opravách nábytku anebo při šití záclon a závěsů. Dodání na dobírku je možné.


Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 -  veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Nově otevřená prodejna galanterie Praha 8 - veškeré potřeby pro domácí i profesionální šití

Společnost KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. rozšiřuje síť svých maloobchodních prodejen o novou adresu. Nově otevřenou prodejnu s otevírací dobou každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin naleznete na adrese Zenklova ulice 70 v Praze 8. Těšit se můžete na široký výběr patentek, zipů, špendlíků, pletacích přízí a pletacích jehlic, nášivek, knoflíků, nýtů, výplňového materiálu, bytového textilu nebo dekoračních látek. Potřebujete-li cokoliv z galanterie, neváhejte navštívit nově otevřenou prodejnu společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. na Praze 8.


Kvalitní potahové látky, které jsou odolné proti zašpinění a poškození

Kvalitní potahové látky, které jsou odolné proti zašpinění a poškození

Přemýšlíte, že by Vaše křeslo nebo sedací souprava potřebovali nový potah, ale nevíte, který si vybrat? A co takhle potahovou látku, která je odolná proti zašpinění a nebo látku, která je odolná proti poškození domácími mazlíčky? Tyto moderní a kvalitní potahové látky nyní můžete pořídit od jihlavské firmy BS-textil s.r.o., která je specialistou na potahové tkaniny. Potahová látka SERTA je kvalitní potahová látka, která je uzpůsobena pro majitele domácích mazlíčků a především koček. Látka má zvýšenou odolnost proti poškození drápky díky speciální vazební technice, která se skládá se syntetických texturovaných multifilů, frikční příze a netkané textilie s nanotechnologií. Potahová látka ESENZA je moderní potahová látka, která se skládá ze dvou vrstev: - 70% přírodní useň¨ - 30% broušený embasovaný PES úplet Tato potahová látka imituje kůži, je měkká, jemná a prodyšná. Plně se adaptuje na okolní teplotu a navíc je protialergení. Tato látka splňuje vysoké nároky na čalounický materiál. Pro více informací o potahových látkách SERTA a ESENZA a jejich cenách se obraťte na webové stránky firmy BS-textil s.r.o. nebo je kontaktuje pomocí emailu. S potahovými látky od firmy BS-textil s.r.o. se už nemusíte obávat pracného čistění skvrn a nečistot.


Nitě, vázací motouzy, ozdobné šňůry a borty, Praha 9 - nejširší výběr a dobré ceny!

Nitě, vázací motouzy, ozdobné šňůry a borty, Praha 9 - nejširší výběr a dobré ceny!

Nejširší výběr nití, ozdobných a kedrových šňůr, ale také bort nebo vázacích motouzů a zdrhovadel nabízí firma Eifler, spol. s r.o., kterou naleznete v Praze 9. Sortiment textilní a kovové galanterie je určen jak pro profesionální čalouníky a krejčí, tak i pro všechny kreativní a šikovné zákazníky. Díky tradici a mnohaletým zkušenostem může velkoobchodní firma Eifler, spol. s r.o. zákazníkům nabídnout prvotřídní kvalitu nití, šňůr a motouzů za dobré ceny.