Plechy, hřebíky, drát, Nigérie

Plechy, hřebíky, drát, Nigérie

Poptáváme automobilové nerezové plechy 4 x 8 stop, pokryvačské hřebíky, pletivový drát. Hledáme exportéry a výrobce.
Také můžeme propagovat nové výrobky, které zde nejsou uvedeny.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear Sir,

We would like you to publish our inquiries and need to tell you that we are looking for constancy Exporters and Manufactures, also willing to inform you that we are looking for business partner.

Note that we wants, Automotive Maintenance free Batteries, Stainless Steel Sheets 4ft x 8ft, Roofing Nail, Sewing machine and parts, Chain Link Fencing Wires, Stoneware plates, unbreakable plates, educational material and printing/photocopy papers products.

Also to understand that we are in position to promote new products not mention therein.

Best Regards.

A.Adetunji Alabi
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 08:11

Platnost poptávky:
29.04.2014 08:09

Kontaktní osoba:
A.Aroyehun Development Industries Limited

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Lagos State

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krátké dodací lhůty hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

Krátké dodací lhůty hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

JIRY spol. s r.o. Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové Velkoobchodní prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků přímo ve svém areálu. Dále lze využít dělení hutního materiálu na požadovanou velikost dle přání zákazníka. Při větším odběru jsou množstevní slevy. Zdarma zajišťujeme dopravu po regionu, po ČR za režijní ceny. Krátké dodací lhůty – do dvou dnů. Nabídka hutního materiálu: • Speciální uzavřené a otevřené profily • Topenářské trubky • Konstrukční, tažená a plochá ocel • Úhelníky • Ocelové plechy • Stavební profilová a betonářská ocel Cenou a kvalitou našeho materiálu jsme si získali dlouholeté odběratele z Chlumce nad Cidlinou, Hradce Králové a východních Čech.


Granitové dřezy a drátěný program ve kvalitní kuchyni na míru

Granitové dřezy a drátěný program ve kvalitní kuchyni na míru

Plánujete si vybudovat vaši kuchyň snů a nevíte na koho se obrátit, aby se podobala vašim představám a požadavkům? Firma Aleš Vít nábytek z Ivančic vaše přání ráda vyslyší. Kuchyně realizujeme návrhem a samotnou výrobou s využitím moderních technologií a kvalitního materiálu. Co se týče právě dřezů jako takových, nejčastěji se objevují dva druhy a to nerezové či granitové s vlastnostmi jako je vysoká odolnost, dlouhá životnost a další. Také mají mnoho různých designových provedení od prověřených značek Schock a Franke. Granitové dřezy jsou: - vyvíjeny a vyráběny na křemenných bázích, plně probarvených směsí spojených speciálním akrylátovým pojivem - nové revoluční materiály formy NanoGranit spolu s antibakteriální úpravou Antibac fungující na bázi zapuštěných iontů do stříbra - rozdíl od běžného dřezu pocítíte ihned díky snadné údržbě, komfortu a perfektnímu designu U drátěného programu využíváme moderní řešení od prvotřídních výrobců například od společnosti Blum. Ještě nevíte, co je pro vás to pravé ořechové? Inspirujte se našimi předchozími zakázkami na internetu pro lepší představu, nebo se zastavte osobně do nového vzorkového studia v Ivančicích, kde se vám budeme s radostí věnovat.


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Ocelové svařované trubky se šroubovicovým svarem slouží pro rozvod a dopravu kapalných a plynných hořlavých médií (do pracovního tlaku 10 kPa), pro rozvody pitné a užitkové vody, stavby horkovodů. Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v ostravě - Karviná se zaměřuje na výrobu těchto trubek. Trubky dodáváme s přírodním (tzv. černým) povrchem anebo s protikorozní ochranou, polyetylénem nebo asfaltem. Na přání zákazníka může být izolace zesílená vláknito-cementovou maltou. Kvalitu každé trubky důkladně prověřujeme. Provádíme: - destruktivní zkoušení - zkoušky pevnosti v tahu, lámavosti svarového spoje a nárazové práce. - nedestruktivní zkoušení - ultrazvukovou kontrolu - kontrolu svaru RTG - zkoušení vodním tlakem - měření zbytkového magnetismu. Trubky jsou k odběrateli dodávány železničními vozy nebo na kamionech. Jsou vždy volně ložené, jednotlivé vrstvy jsou odděleny dřevěnými proklady a dřevěnými klíny jsou chráněny proti posunutí. Každá trubka má vyražen monogram výrobce a výrobní číslo. Dle dalších požadavků se razí také značka oceli nebo číslo tavby. Zároveň lze na požadavek provádět signování trubek na vnitřním povrchu, kde může být uvedeno: - průměr x stěna - délka trubky - číslo kontraktu (code). Má-li být Vaše objednávka vyřízena rychle a správně, musí obsahovat údaje, které představují technicky jednoznačné zadání a umožní vyvarovat se případných nedorozumění.


Kotevní technika, spojovací materiál, kotvení, hřeby, vruty

Kotevní technika, spojovací materiál, kotvení, hřeby, vruty

Hledáte firmu z Brna, která dodává kotevní techniku a spojovací materiál? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma Jakub Kokeš působí Brně, a je zaměřená na dodávky spojovacího a kotevního materiálu. V této oblasti máme dlouhodobé zkušenosti. Naše specializace je na dodávku kvalitní a spolehlivé kotevní techniky a spojovacího materiálu pro různé druhy kotvení. V našem sortimentu si vyberete navařovací i samolepící hřeby, vruty do dřeva, plastové teleskopy, šrouby do dřeva, betonu a další materiály. Prodáváme izolační i samosvorné podložky, trubkové, trhací nýty, talířové a zatloukací hmoždinky, vtloukané nebo průvlakové kotvy. Vypracujeme kotevní plán. S kvalitní kotevní technikou a spojovacím materiálem od nás, cokoliv dobře ukotvíte a upevníte! Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Systém kanban - výroba spojovacího materiálu na výzvu - rychlejší výrobní proces

Slyšeli jste už o sytému kanban? Hledáte firmu, která zajistí rychlý výrobní proces a přitom Vám dodá kvalitní díly? Pak se podívejte na firmu LAGUS s.r.o., která nově zavádí systém kanban, který urychluje výrobu a je optimálním řešením při výrobě spojovacího materiálu na výzvu. Systém kanban podporuje tzv. "výrobu na výzvu", čímž umožňuje redukovat zásoby. Výrobky ve skladu se tak rychle dostanou k odběrateli. Systém kanban v sobě nese spoustu dalších výhod jako: - rychlejší dodání - rychlá reekce na objednávku - výrobky jsou již zkontrolovány - kontrola kvality tedy odpadá - minimální náklady na dopravu - menší náklady na administrativu - bez skladových nákladů - jednoduší kontrola dodacích listů a faktůr Systém kanban od firmy LAGUS s.r.o. je optimální řešení, které Vám usnadní dodávku materiálu v rychlejší době a za menší náklady. Pro více informací neváhejte kontaktovat firmu emailem nebo navštívit webové stránky.


Nové technologie pro zpracování nerezové oceli – dělící a převíjecí linka

Nové technologie pro zpracování nerezové oceli – dělící a převíjecí linka

Nové technologie pro zpracování oceli, které využívá společnost ITALINOX s.r.o., vedou především k udržení kvality, zajištění rychlosti zpracování zakázek a k maximálním úsporám pro zákazníka v důsledku minimalizace nerezového odpadu. Tyto moderní technologie representují výkonné dělící a převíjecí linky pro dělení svitků a jejich úpravu na požadované rozměry plechů, dále pak kartáčovací a brousící linky pro suché broušení a kartáčování nerezových materiálů a následné polepení ochrannou folií. Pokud Vás zajímá více informací k technologii zpracování nerezové oceli, navštivte webové stránky společnosti ITALINOX s.r.o.