Plechy, hřebíky, drát, Nigérie

Plechy, hřebíky, drát, Nigérie

Poptáváme automobilové nerezové plechy 4 x 8 stop, pokryvačské hřebíky, pletivový drát. Hledáme exportéry a výrobce.
Také můžeme propagovat nové výrobky, které zde nejsou uvedeny.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear Sir,

We would like you to publish our inquiries and need to tell you that we are looking for constancy Exporters and Manufactures, also willing to inform you that we are looking for business partner.

Note that we wants, Automotive Maintenance free Batteries, Stainless Steel Sheets 4ft x 8ft, Roofing Nail, Sewing machine and parts, Chain Link Fencing Wires, Stoneware plates, unbreakable plates, educational material and printing/photocopy papers products.

Also to understand that we are in position to promote new products not mention therein.

Best Regards.

A.Adetunji Alabi
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2014 08:11

Platnost poptávky:
29.04.2014 08:09

Kontaktní osoba:
A.Aroyehun Development Industries Limited

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Lagos State

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firemní propagační stojany regály reklamní prvky drátěný program

Firemní propagační stojany regály reklamní prvky drátěný program

Feroplast, s.r.o. Chotěboř, Havlíčkův Brod, Vysočina, Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, České Budějovice, Ústí nad Labem, Ostrava Výroba firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a jiných reklamních prvků. Výroba, prodej : - drátěný program - zařízení prodejen - prodejní regály - otočné stojany - držáky na zboží - firemní stojany - nákupní košíky - kruhové koše - kontejnery - koše na kola a babety - drátěné doplňky domácností - koše na prádlo, police, poličky, - kuchyňské doplňky, odkapávače talířů, sítě, mříže. -skladové systémy Firma průběžně investuje do nových technologických zařízení, inovuje technologie i výrobní postupy. Povrchová úprava : - plast, polyethylen, komaxit Zámečnické práce zakázkové Zakázkové polévání polyethylénem a práškovými plasty. Broušení : - pily - svařování - nástroje


Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Neexistuje lepší způsob armování, neboli vyztužení betonových podlah a dalších nosných i nenosných součástí staveb než pomocí sítí do betonu. Svařované kari sítě do betonu nakupujte za super ceny u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí nejen v okrese Opava, ale také v Krnově, Oticích i Ostravě. Svařované KARI sítě jsou vyráběny z žebírkového rovnaného drátu, můžete je najít také pod pojmem žebírkové pletivo, rošty do betonu, svařované výztužné sítě, síta do betonu či armovací sítě. Spojením kari sítě s betonem vznikne velice pevná stavební konstrukce - železobeton. Jejich využití je ovšem mnohem širší: - do betonářských výrobků - průmyslové podlahy - pro betonářské účely - při výstavbě inženýrských sítí - v zemědělství - v zahrádkářství - v chovatelství, - na silničních stavbách - ochranné kryty - šablony pro podlahové vytápění - oplocení silnic a dálnic. Armováni betonu je velice důležité. Beton samotný dokáže přenášet jen malé tahové síly, kari sítě jsou proto nezbytným prvkem betonových konstrukcí. Tahové síly jsou potom přenášeny pomocí ocelových výztuží, které tvoří právě tyto kari sítě.


Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice: - jeřábové kolejnice - železniční kolejnice - tramvajové kolejnice. Jsou dodávány v délkách dle požadavku partnerů, řešení je vždy individální. Montáž, rekonstrukce, servis kolejnic. Instalaci, montáž, rekonstrukci a servis provádí vysoce kvalifikovaní pracovníci. Instalace: - diskontinuální způsob - kontinuální způsob. Využít je možné také svařování kolejnic. Více info naleznete viz odkaz níže. Svou činností se orientuje na veškeré oblasti průmyslu, zejména: - automobilový průmysl, těžký průmysl, přístavy, výrobní podniky, ocelárny, elektrárny, stavebnictví, sklady, kontejnerové terminály, papírny a čističky odpadních vod. Kromě kolejnic naleznete v nabídce: - upevňovací systémy a svěrky - jeřáby a komponenty k jeřábům, nárazníky - zálivkové hmoty - břemenové elektromagnety - rádiové dálkové ovládání - ocelové konstrukce - kompletní servis zdvihacích zařízení.


Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Potřebujete odvést hutní materiál po Brně a okolí? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás, neváhejte a kontaktujte firmu Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Nabízíme dopravu a rozvoz u nás zakoupeného hutního materiálu dle dohody s klientem. Materiál do hmotnosti 5t Vám odvezeme na Vámi určené místo a složíme Vám jej hydraulickým ramenem. Prodáváme velké množství nejen hutních materiálů, ale také nářadí a nástroje různých značek a druhů. Sortiment hutního materiálu s přepočtovými koeficienty najdete na našich webových stránkách. Železářství Skořepka - zboží pro kutily i profesionály. Nakládku objemnějšího zboží provádíme v prostorách venkovní haly. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Profesionální výroba a prodej trapézových plechů za nízkou pořizovací cenu

Profesionální výroba a prodej trapézových plechů za nízkou pořizovací cenu

Trapézové plechy mají široké využití ve stavebnictví a strojírenství, o dodávku plechů v rámci České republiky se postará společnost Trapézy Soukup s.r.o. Zlín., která se zabývá výrobou trapézových plechů. Prodej u nás za opravdu nízkou pořizovací cenu ! Trapézové plechy vynikají hned několika vlastnostmi: - malá hmotnost - nízká pořizovací cena - jednotný vzhled střechy a pláště - široká škála povrchů a barev - dlouholetá životnost Díky skvělým vlastnostem trapézových plechů a faktu, že je možné jejich vyrobení na míru potřeb každého zákazníka, lze trapézy použít jako: - střešní krytinu - fasádní obklady - konstrukční profily - interiérové obklady, podhledy - ploty - dělící příčky Obraťte se na profesionály v oboru a nechce si s výběrem a nákupem poradit ve společnosti Trapézy Soukup s.r.o.


Kotvící technika pro ploché střechy Hradec Králové

Kotvící technika pro ploché střechy Hradec Králové

Milan Lichtenberg - Prodej kotevní a upevňovací techniky Hradec Králové Zabýváme se prodejem kotvící a upevňovací techniky pro různé účely a práci zejména na plochých střechách. Zajišťujeme kotvení hydroizolací plochých střech a opláštění objektů. Kompletní služby naší firmy zahrnují technické poradenství, zpracování cenové nabídky, kotevní plány a dopravu. Prodej kotevní techniky zahrnuje: - nýty - hmoždinky - šrouby - teleskopy, termoizolační příchytky - vruty - hřeby do betonu - šrouby do betonu, porabetonu - podložky těsnící - terče patky, svorky - kotvy.