Úklidové a dezinfekční práce v objektech HVĚZDA - občanské sdružení

Úklidové a dezinfekční práce v objektech HVĚZDA - občanské sdružení

ÚKLIDOVÉ A DEZINFEKČNÍ PRÁCE VE TŘECH OBJEKTECH OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ "HVĚZDA - občanské sdružení" (Zarámí 4077, Zlín; Sokolovská 967, Zlín 4; Masarykova 443, Zlín 4)
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2013 08:32

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
"HVĚŽDA -občanské sdružení"

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2013 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
"HVĚŽDA -občanské sdružení"

Zadavatel IČ:
70829560

Zadavatel ulice:
Masarykova 443, 763 02

Zadavatel PSČ:
763 02

Zadavatel obec:
Zlín 4

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90911100-7
Úklid v ubytovacích zařízeních

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úklidové služby domácností, firem i kanceláří, úklid po rekonstrukci, čištění koberců i oken

Úklidové služby domácností, firem i kanceláří, úklid po rekonstrukci, čištění koberců i oken

Nemáte čas na úklid? O precizní úklid Vaší domácnosti se postará úklidová firma FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným z Brna. Zajišťujeme kompletní úklidové služby domácností, kanceláří i zdravotnických prostor. Provádíme pravidelné i generální úklidy domů a bytů včetně úklidů pro rekonstrukci. Našim klientům pomáháme s mytím oken a výloh, čištěním koberců, podlah i sedacích souprav. Rovněž si poradíme se strojním čištěním podlahových ploch, praním záclon i závěsů. Úklidové práce vykonáváme pomocí kvalitních nástrojů a technologií, jež máme roky ověřené. Pro ještě preciznější úklid používáme vysoce účinné přípravky, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí.


Úklidové služby pro firmu i domácnosti zajistíme po celé ČR

Úklidové služby pro firmu i domácnosti zajistíme po celé ČR

Sháníte kvalitní a profesionální úklidovou firmu? Nechte čistotu svých nemovitostí na nás. Profesionální pracovníci naší společnosti High Security s.r.o. se postarají o komplexní úklid domácností, firem, kanceláří, průmyslových objektů, nákupních center, ale i o venkovní úklid kolem domu. Zajišťujeme také tzv. výškové úklidy, čistíme fasády, vyčistíme Vám i auto. Tepujeme koberce i sedačky, provádíme parní čištění koupelen, toalet i saun. Dále nabízíme úklid chodníků, péči o zeleň či ošetření květin. Sídlo High Security s.r.o. je v Plzni, úklidové služby včetně likvidace odpadu poskytujeme však po celé ČR. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme cenovou nabídku s podrobným rozpočtem cen.


Čištění koberců, čalounění a čalouněného nábytku levně

Čištění koberců, čalounění a čalouněného nábytku levně

Potřebujete-li vyčistit koberec, čalounění na Vaší sedací soupravě a sháníte vhodnou firmu, která Vám s tímto pomůže, pak neváhejte a kontaktujte úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy. Nabízíme Vám levné služby v oblasti čištění koberců, čalounění a čalouněného nábytku. Specializujeme se na čištění koberců a čalounění sedaček, křesel a židlí, na které máme speciální strojní vybavení, které důkladně vyčistí každou nečistotu. Kromě čištění čalounění se zabýváme také profesionálním mytím oken a úklidem domácností či firem. Díky našemu kvalitnímu strojnímu vybavení nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasce, ale naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy. Působíme v regionech Opava, Hlučín, Krnov, Bruntál a Bílovec. Neváhejte se na nás obrátit, těšíme se na Vaš návštěvu.


Jarní úklid domácností, rodinných domů a bytů

Jarní úklid domácností, rodinných domů a bytů

Přenechejte své starosti s úklidem našim zaměstnancům a dopřejte si pohodu a odpočinek se svými blízkými. S čím vám pomůžeme: - úklidy domácností, rodinných domů a bytů - utírání prachu - žehlení prádla - mytí oken - čištění koberců a čalouněného nábytku - speciální ošetření podlahových krytin - úklid půdních a sklepních prostor. Užijte si svůj volný čas a jarní úklid domácnosti nechte na nás !


Plísně a řas na zateplené fasádě Vás zbaví společnost ARS - nyní možno na splátky

Plísně a řas na zateplené fasádě Vás zbaví společnost ARS - nyní možno na splátky

Objevily se Vám na zateplené fasádě plísně či řasy a nevíte, jak se jich zbavit? Jedinou cestou je její profesionální vyčištění. Neodborný zásah může být ale kontraproduktivní. Místo čisté fasády vede k flekům a mapám na fasádě, na které se navíc plísně opakovaně vytváří. Možnost výhodného financování - 3 splátky ve 2 letech Chcete se plísně a řas zbavit ihned, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Pak neváhejte a využijte limitovanou nabídku firmy ARS na rozložení platby na třetiny. Třetinu zaplatíte ihned, třetinu do roka a třetinu do 2 let. V případě zájmu stačí zavolat nebo poslat poptávku a odborníci z firmy ARS přijedou, provedou vzorek na Vaší fasádě, na jehož základě následně zpracují cenovou nabídku. To vše ZDARMA kdekoliv v České republice. Chcete záruku kvality odstranění plísně a řas ze zateplené fasády? Společnost ARS působí na trhu čištění fasád již více než 21 let. Každoročně odstraní řasy a plísně ze stovky rodinných domů, paneláků i jiných objektů. Poskytuje běžně 8-letou garanci na ošetření fasády proti nové tvorbě plísní po jejím vyčištění a v některých případech je tato záruka dokonce 12 let. Takové záruky Vám firma založená před 5 lety logicky garantovat nemůže… Pokud tedy chcete ihned odstranit plísně a řasy ze zateplené fasády, kontaktujte firmu ARS! Plísně a řasy na Vaší fasádě nepočkají, společnost ARS s platbou ano!


Postaráme se o úklid a udržení pořádku ve společných a nebytových prostorech

Postaráme se o úklid a udržení pořádku ve společných a nebytových prostorech

Rádi byste zajistili spolehlivou firmu na pravidelný úklid společných prostorů bytových domů? Oslovte profesionály ze společnosti Pegasus service s.r.o. , kde se Vám postarají o pravidelný či jednorázový úklid společných i nebytových prostor. A vy tak máte možnost udržet pořádek na chodbě či ve sklepě, aniž by se museli obyvatelé bytů střídat v uklízení, kterému nikdo neholduje. Postaráme se o pořádek ve všech společných prostorech, na chodbách, ve sklepě i v kolárně, sušárně a ve výtazích. Samozřejmostí není jen mytí podlah a zábradlí či dveří, ale i oken. Zavolat si nás můžete i na jednorázový úklid po malování či rekonstrukci. Dále poskytujeme možnost úklidu v kulturních či školních zařízení a dalších nebytových prostor. Při úklidu jsme pečlivý a rychlí, proto neváhejte a oslovte nás a využijte čas, který byste museli obětovat úklidu, mnohem příjemněji a efektivněji.