Poptávám ND k motocyklu

Poptávám ND k motocyklu

Víko zapalování na Yamaha YZF 600R Tundercart 1998.
Poptávka byla vložena dne:
04.11.2013 08:36

Platnost poptávky:
04.12.2013 07:45

Kontaktní osoba:
Roman Mojžíš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 631 334

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Jedinečné superbiky ENERGICA – elektro cafe racer, nakedbike

Uvažujete o koupi elektrického motocyklu? Získaly si Vás motocykly typu café racer? Pak vsaďte na kvalitu italských superbiků s elektrickým pohonem ENERGICA, na jejichž vývoji se podíleli konstruktéři vozů od Formule 1. Jedinečnost a nadčasovost, to jsou slova, která vystihují elektrické motocykly ENERGICA. Odhoďte konvence stranou a pořiďte si italský nakedbike, inspirovaný módou 50. let 20. století. Více informací o modelech ENERGICA naleznete na www.e-motobrno.cz nebo v kamenné prodejně společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o.


Regulátory napětí pro motocykly, čtyřkolky - eshop, výroba

Regulátory napětí pro motocykly, čtyřkolky - eshop, výroba

Objednat elektropříslušenství pro motocykly můžete v eshopu firmy VAPE spol. s r.o. Kroměříž. Vybírat zde můžete regulátory napětí pro motocykly, zapalovací soupravy i alternátory. Regulátory napětí vybírejte nejlépe podle konkrétního typu a roku výroby motocyklu - zn. Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, případně podle dalších kritérií. Rozdělení regulátorů: - dle typu a roku výroby motocyklu - regulátory pro Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki - dělení podle jmenovitého napětí v síti vozidla a průběhu napětí - 6V, 12V - dle elektrického výkonu (zatížení) regulátoru - podle počtu fází - 1 fázové nebo 3 fázové - dělení podle obsahu celků v jednom krytu - podle druhu regulovaného alternátoru nebo dynama. Firma VAPE spol. s r.o. patří mezi přední výrobce elektropříslušenství, disponuje vlastním vývojovým pracovištěm. Výroba zde má více než 25 letou historii. Výrobky jsou určeny pro tuzemský i evropský trh.


Zapalovací soupravy pro motocykly, vodní skútry, čluny-výroba, eshop

Zapalovací soupravy pro motocykly, vodní skútry, čluny-výroba, eshop

Přední výrobce a prodejce elektropříslušenství pro motocykly, sněžné skútry, vodní skútry (skůtry) a čluny v ČR je společnost VAPE spol. s r.o. Kroměříž. Vyrábíme a prodáváme zapalovací a zdrojové soupravy, alternátory, regulátory pro motocykly. Naší činností je vývoj, výroba a následný prodej elektropříslušenství: -zapalovací soupravy 6V nebo 12V -zapalovací cívky -mechanické díly zapalovacích a zdrojových souprav vyráběné CNC technologiemi -řídící jednotky zapalování, CDI -elektropříslušenství pro motocykly Jawa, Simson, MZ, ČZ a jiné -regulátory napětí 6V, 12V, 1 fázové nebo 3 fázové -regulátory pro motocykly Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki -alternátory 1 fázové nebo 3 fázové -snímače -spínače -rotory -statory -elektronická zařízení vyráběná moderními navíjecími a osazovacími technologiemi.


Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Jste farmář, lesník, dělník, nebo někdo, kdo si čtyřkolku už nějakou dobu přeje, aby okusil nezaměnitelný pocit z jízdy na tomto stroji? Pak se zastavte na naší prodejně Rimoto v Třebíči, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné čtyřkolky právě pro Vás – dle účelu, k jakému má sloužit. Pro Vaše dítě, které ještě nedorostlo k „opravdovému“ závodnímu stroji, si pak můžete vybrat čtyřkolku, díky níž bude Vaše dítko prožívat pocity opravdového závodníka. Vhodné třeba jako dárek k narozeninám včetně vybavení a perfektně zpracovány pro maximální bezpečnost Vašich dětí s nízkým těžištěm. Pro naše zákazníky se snažíme propojit kvalitní produkty a služby na evropské úrovni a to vše za příznivé ceny. Stroje pro těžkou práci a lehčí život, to jsou čtyřkolky JOURNEYMAN. Více informací naleznete na našem webu nebo přímo u nás na prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Elektromotocykly vhodné do města – Super SOCO

Hledáte vhodný prostředek pro dopravu ve městě? Vsaďte na elektromotocykly Super SOCO, které koupíte na pobočce společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o. Elektromotocykly Super SOCO Vás na první pohled upoutají svým jedinečným designem. Vybírat můžete mezi elegantním modelem TS a retro modelem TC. Navíc jsou oba modely vybaveny dvěma bateriemi, na které dojedete až 160 km. Mezi výhody motocyklů Super SOCO patří: - nízké provozní a servisní náklady - nízké částky za pojištění - téměř nulový hluk - neucítíte žádný zápach výfukových spalin - ekologičnost Zajděte na naši brněnskou provozovnu AUTONOVA BRNO s.r.o., nebo navštivte webové stránky www.e-motobrno.cz


Kožená kombinéza na motorku z pravé hovězí kůže – ochrana a pohodlí pro bezpečnou jízdu

Kožená kombinéza na motorku z pravé hovězí kůže – ochrana a pohodlí pro bezpečnou jízdu

Kvalitní oblečení na motorku je neodmyslitelnou součástí každého motorkáře. Vybrat si dobře padnoucí moto kombinézu neznamená vybrat si jen slušivé a stylové oblečení, ale volba kvalitního oblečení Vám zajistí větší bezpečnost a pocit bezpečí aby jste si jízdu vždy pořádně užili. Správné oblečení Vás pomáhá chránit při nehodách a zajistí Vám příjemný pocit na vozovce za jakéhokoliv počasí. Jízda na motorce nebývá jen koníčkem, ale spíše životním stylem, proto si v naší prodejně v Třebíči nebo na našem e-shopu můžete vybrat mnoho trendových modelů s moderním a stylovým designem. V nabídce naleznete moto kombinézy jednodílné i dvoudílné. Kožená kombinéza na motorku: -italská hovězí kůže -perforace na hrudníku pro perfektní větrání -zesílené švy -strečové panely z moderního mikrovlákna -celoobvodový pevnostní zip -neoprenové manžety rukávů/nohavic a límec