Sháním přepravní stojan na tabulové sklo

Sháním přepravní stojan na tabulové sklo

Sháním výrobu nebo dodávku přepravních stojanů na skleněné tabule, rozměr do 2, 5 m výše a 2 m šíře. Královéhradecký kraj, Pardubický, případně Středočeský.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2006 15:14

Platnost poptávky:
05.01.2007 15:14

Kontaktní osoba:
VELC, p. Velc

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Zvukový záznam poptávky:

Zadavatel:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej brusiva Hradec Králové - brusivo profesionálních značek

Prodej brusiva Hradec Králové - brusivo profesionálních značek

Svarcentrum, s.r.o. Hradec Králové Zabýváme se prodejem profesionálního brusiva značek NORTON, PFERD, TYROLIT, 3M, FLEXOVIT, KLINGSPOR, LUKAS, BIBIELE, STANDARD ABRASIVES, Sunmight, VSM. Brusivo na ocel a nerez od průměru 115 mm do průměru 230, dále nabízíme brusné pásy, ruční kartáče, stopkové-hrncové-radiální kotouče, Scotch-britové role, vše máme skladem. Při stálých nebo větších odběrech poskytujeme množstevní slevy. Máte-li zájem o tento druh produktů kontaktujte nás.


Dopravníkové systémy - podvěsné dopravníky pro oděvní výrobu

Dopravníkové systémy - podvěsné dopravníky pro oděvní výrobu

Hledáte-li vhodný dopravníkový systém pro oděvní výroby do žehlíren nebo do skladů kde je možno skladovat i na více pater nad sebou, pak je pro vás ideální podvěsný dopravník. Podvěsný dopravník má podvěsnou dráhu, na kterou lze zavěsit různé typy nosičů, díky čemuž je využíván nejen v oděvní výrobě, ale i v jiných výrobních odvětvích. Výhody podvěsného dopravníku - nosnost jednotlivých trolejí je 5-35 kg - díky výsuvné dráze na rampě je možno dopravit zboží přímo do kamionu - výrobky je možno přepravovat také mezi jednotlivými patry po schodišti pomocí řetězového dopravníku. K podvěsnému dopravníku si můžete vybrat: - trolej na kartony nebo na košile - 3 patrová gondola - výsuvná dráha do auta - počítadlo zboží na troleji. Také vám zhotovíme technologické a konstrukční projekty - dodávka celého projektu na klíč.


Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Potřebujete šroubovací nebo navařovací body? Podívejte se na E-shop společnosti Pavlínek s.r.o., zabývající se vázacími a manipulačními prostředky. Vázací body máme pevné, otočné, šroubovací a navařovací třídy 8 i 10 od špičkových výrobců CODIPRO, RUD, JDT, Waltermann, PEWAG, YOKE a řady dalších. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - Šroubovací body – vázacích bodů k našroubování máme velké množství – vázací body otočné k našroubování – AP 0, AP 90, INOX STAR, LBG RS, otočný závěsný šroub tř. 10, vysokopevnostní šrouby a matice, vázací body pevné k našroubování – RBG 8 VRBG, RBG 3, háky k našroubování – VABH-B, VCGH-G a další. - Navařovací body – široký výběr – háky k navaření VABH-V a VCGH-S, háky na bagr, háky pro navaření typ TBA, navařovací oko na hranu, navařovací oko otočné, oka k navaření – typ APA, typ SAG a typ VRBS, vázací bodk navaření nerez LBS-RS, VLBS a další. - Body DIN 582 (šrouby s okem) a DIN 580 (matice s okem) – materiál C15E – provedení holé nebo pozinkované, různé typy závitů (metrický, UNC atd.). Šrouby a matice mohou být i v provedení nerezovém, vysokopevnostní, ale oblíbené jsou i z materiálu C15, které by ale neměly být používány pro bezpečnostně technické účely.


Montované halové systémy

Montované halové systémy

Zákazníkům s požadavkem na stavbu nové haly nebo opravu a rekonstrukci stávajících prostor je určena nabídka montovaných halových systémů, dodává včetně montáže společnost KORES, spol. s r.o. z Tábora. Jedná se o nabídku kompletních nových montovaných halových objektů nebo jejich jednotlivých součástí určených k rekonstrukci podle požadavku zákazníka s možností montáže. Základem montovaných hal jsou nosné konstrukce, systémy opláštění, sendvičové panely či profilované plechy, které lze zakoupit i samostatně. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud si přejete dozvědět se více, neváhejte kontaktovat společnost KORES, spol. s r.o.


Bazar vysokozdvižných vozíků za příznivé ceny - Desta, Balcancar, Hyster a další

Bazar vysokozdvižných vozíků za příznivé ceny - Desta, Balcancar, Hyster a další

Potřebujete pořídit vysokozdvižný vozík, ale nemáte dostatek financí na nový? Pak nezoufejte, firma VZV-VESELÝ z Hodonína poskytuje bazar vysokozdvižných vozíků za příznivé ceny. V široké nabídce najdete vysokozdvižné ale i nízkozdvižné vozíky značek: - Desta - Balcancar - Hyster - Toyota - Jungheinrich - Still Vozíky jsou na pohon: - akumulační - diesel - LPG - kombinovaný Vysokozdvižné vozíky mají různé rozpětí zdvihu (3 300, 4 500, 5 000 mm, ...) a taktéž mají různou nosnost (1 600, 1 800, 2 000, 3 000, ...). Vysokozdvižné vozíky jsou v perfektním stavu a plně funkční. Pro více informací neváhejte navštívit webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Potřebujete přemístit břemena na těžko dostupných místech, kde se nedostane autojeřáb? Rádi by jste si pronajali jeřáb i s obsluhou? Nebo naopak bez obsluhy? Slyšeli jste už o pavoučím minijeřábu? Společnost Sklenářství Kohoutek s.r.o. pronajímá pavoučí minijeřáb nejen v Ostravě. Pavoučí minijeřáb se skvěle hodí pro použití do stísněných a těžko dostupných prostor. Dále při práci ve svahu, na římsách, balkonech, terasách i zahradách, při zasklívání fasád, ve výtahových šachtách, nástupiště na vlakových nádraží, autobusových terminálech, při montáži protihlukových stěn. Využít jej můžete při montážích i k přemisťování těžkých břemen na krátké vzdálenosti. Pronájem je možný s obsluhou i bez, navíc do 10 km a při délce zapůjčení nad 3h je doprava zdarma a k tomu zapůjčení sklenářských přísavek také zdarma. Hmotnost minijeřábu je 2t, ale nosnost až 2,8t. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.