Zvýšení atraktivity a rozšíření návštěvnických služeb v areálu zámku Pardubice

Zvýšení atraktivity a rozšíření návštěvnických služeb v areálu zámku Pardubice

Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka zařízení expozice, nový navigační systém pro zlepšení orientace návštěvníků, ozvučení prostor a mobilní pódium pro pořádání kulturních a společenských akcí vedoucích ke zlepšení a rozšíření služeb pro návštěvníky pardubického zámku.
Veřejná zakázka vložena:
02.08.2013 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pardubický kraj

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.09.2013 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 360 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pardubický kraj

Zadavatel IČ:
70892822

Zadavatel ulice:
Komenského náměstí 125

Zadavatel PSČ:
532 11

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Mocková

Zadavatel telefon:
+420 466 026 294


Zadavatel web:
http://www.pardubickykraj.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92521000-9
Služby muzeí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky našich dědů, Josef Netopil a synové pořádají dne 25.8. 2018 akci Žně našich dědů. Žňový den proběhne v areálu zemědělského podniku v obci Pravčice. Můžete se těšit na bohatý program, po celý den je zajištěna ochutnávka regionálních výrobků ze Zlínského kraje a jejich prodej. Zahájení žňového dne v 10:00. Program: - žně - žnutí obilí srpem, sečení kosou, sečení lopaťákem - vázání obilí do snopů a mandelů, ukázka výroby povřísel - průvod z pole a poděkování za úrodu - výmlat obilí cepy, výmlat stacionární mlátičkou, fukarování obilí. V případě nepřízně počasí některé části programu neproběhnou.


Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo, o.p.s., volné sdružení známých českých herců se vrací po 22 letech do kaple Svatého Ducha v Mostě, kde kdysi proběhla první představení, s výstavou kostýmů, masek a rekvizit. Krásný prostor kaple bude zaplněn exponáty z her, které Docela velké divadlo odehrálo nejen na této scéně, ale i v jiných divadlech. K vidění budou loutky, dekorace, rekvizity z her Čert a Káča, Carmen, O pejskovi a kočičce, Kráska a netvor, Kašpárkův koníček a z dalších inscenací. Přijďte se podívat na vernisáž nebo později na výstavu divadelních rekvizit do kaple Svatého Ducha v Mostě, kterou pořádá Docela velké divadlo, o.p.s.


Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Jistě znáte ze svého dětství či od rodičů legendární stavebnici Merkur. Přijďte si zavzpomínat nebo se seznámit s touto motorickou stavebnicí do našeho Muzea stavebnice MERKUR společnosti MERKUR POLICE o.p.s., kterou najdete ve městě Police nad Metují. Tato oblíbená hračka pro menší či větší kluky i holky má dlouholetou historii, která se začala psát v roce 1925. Posléze se ke stavebnici přidala i výroba plechových elektrických vláčků. V našem muzeu můžete vidět zajímavé exponáty jako Ocelové město, mosty, budovy, kolotoč, stroje, letadla, vláčky a kolejiště. Spojování kovových dílů šroubkem a matkou si můžete vyzkoušet v hracím koutku. Stavebnici si můžete zakoupit na našem e-shopu.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové Nevíte co s dětmi dělat o víkendech? Je brzo tma a vy vymýšlíte pro své ratolesti program, který by je mohl zabavit? Pak Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové je tím správným partnerem ve volných chvílích. Vaše děti nejen, že se nebudou nudit, ale také se více dozvědí o vesmíru, planetách, meteorech nebo si prohlédnou dalekohledy. Otvírací dny pro veřejnost jsou středa, pátek a sobota. ve středu a pátek v 18:30 a 20:30, v sobotu od 14:00, 15:00, 18:00, 19:30 a pozorování ve 20:45 Od dubna do srpna (včetně) začínají všechny programy o hodinu později. ve středu a pátek v 19:30 a 21:30, v sobotu od 15:00, 16:00, 19:00, 20:30 a pozorování ve 21:45 Vstupné 30,- až 90,- Kč podle druhu programu a věku návštěvníka.


Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí Přemýšlíte čím zaujmout Vaše známé či blízké? Blíží se datum jejich narozenin nebo chcete udělat někomu radost jen tak? Pak stačí zakoupit u nás v kanceláři KLUBCENTRA dárkové poukazy. Dárkový poukaz slouží jako vstupenky na kulturní akce v našem KLUBCENTRU v Ústí nad Orlicí. Ti co dárkový poukaz obdrží, mohou čerpat kredit ve výši 500 Kč. Navštivte výhodně filmové projekce, divadelní představení nebo koncerty. Nenechte si ujít vzrušující zážitky.


Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové zve všechny nadšence k putování po Mléčné dráze rozmanitou přírodou naučné stezky dlouhé 9,5 kilometru. Procházka je určená pro všechny věkové kategorie od školek až po seniory. Zkrátka na naší vybudované stezce se zabaví všichni co se chtějí dozvědět něco zajímavého o vesmíru. Galaktická stezka zobrazuje jedenáct nejznámějších nebeských objektů v naší Galaxii. Stezka vede od hvězdárny a pokračuje hlubokými lesy až k malebnému Bělečku. Zastávky galaktické stezky v terénu: před hvězdárnou, na křižovatce s ulicí Zámeček v ulici Husova v ulici Husova naproti vodojemu za vodojemem, u Rozárky za vodojemem, u Rozárky vyhlídka za Rozárkou před odbočkou na panelovou cestu vyhlídka od křížovatky ulic Hlavní a Husovy v Prašingerově ulici, u pekařství u kostela na Novém Hradci Králové (MHD) v Bělečku; po zelené, Písečnici, modré a Hradečnici