Zboží pro teleshopping, Německo

Zboží pro teleshopping, Německo

Hledám zboží k obchodnímu využití přes teleshopping. Zboží musí být doručitelné v neměnné kvalitě na sjednané časové období. Pro představu se jedná o zboží z těchto oblastí: sport, wellness, potřeby pro psy a kočky, zboží pro vnitřní prostory vozidel, potřeby pro domácí přepravu, popř. sestavený výběr příslušného oboru. Příklad: potřeby pro kočky (pelíšek, přepravní box, hygienický box). Nebo něco podobného, ale jednotlivé zboží.
Cena každého kusu má činit nejméně € 30, - v příslušné místní měně výrobce/velkoobchodníka. Počet kusů bude určen prostřednictvím teleshoppingového kanálu. Minimální množství zboží k doručení má být 2000.

Původní znění:
Anfrage
Ich suche Artikel für die Vermarktung über Teleshopping.
Der Artikel muss in einer gleichbleibenden Qualität für einen vereinbarten Zeitraum lieferbar sein.
Vorstellbar sind Artikel für die Bereiche:
Sport, Wellness, Hunde- und/oder Katzenzubehör, Artikel für den Auto-Innenraum, Heimwerkerbedarf, bzw. einer gut zusammengestellten Auswahl eines jeweiligen Bereiches.
Beispiel: Katzenzubehör (Kratzbaum, Toilette und Transportbox) So, oder so ähnlich, oder aber ein einzelner Artikel.
Der Wert je Stück soll mindestens € 30, - in der jeweiligen Landeswährung des Herstellers/ Großhändlers betragen.
Die Stückzahl wird durch den Teleshoppingkanal bestimmt.
Lieferbar sollte aber minimum eine Menge von 2000 pro Artikel sein.
Poptávka byla vložena dne:
24.07.2013 09:25

Platnost poptávky:
24.10.2013 08:57

Kontaktní osoba:
VIVA ServiceBüro

Kontaktní email:

Telefon:
07254-776472

Fax:
07254-776471

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Společnost BARDGOG group s.r.o. zajistí zásobování pro regionální prodejce krmiv v ČR i na Slovensku i pro koncové zákazníky - majitele psů a koček, kteří preferují kvalitní granule. Pokud objednáváte jako koncový zákazník, vyberte si v eshopu superprémiové, prémiové či hypoalergenní krmivo pro psy nebo kočky, podle toho, co Vám vyhovuje. Pokud máte zájem stát se regionálním prodejcem naší firmy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím mailu. Doprava je Zdarma u objednávek nad 1500,- Kč. Kvalitní krmivo Bardog: - prémiová řada - kuřecí a rýže, jehněčí a rýže - superprémiová řada - kuřecí, krůtí nebo jehněčí maso, jelení maso - hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou pro psy s alergiemi, citlivým zažíváním nebo s potravinovou intolerancí - losos a ovoce, kachní - super prémiové krmivo pro koťata, kočky dospělé, starší, žijící v bytě, kastrované i s citlivým zažíváním.


Velkoobchod se sportovním zbožím Praha – kvalitní světové značky

Velkoobchod se sportovním zbožím Praha – kvalitní světové značky

Kamenná prodejna nebo eshop firmy PROSPORT PRAHA s.r.o. se specializovaným sportovním vybavením nabízeným velkoobchodně i maloobchodně poskytuje široký výběr a zboží mnoha světových značek té nejlepší kvality. Zastupujeme významné značky jako LOWA, NORDISK, YETI, GABEL, THORLO, GRAND CANYON, SOLDA, SUNFLEX a mnoho dalších kvalitních produktů pro sport. Společnost funguje převážně jako velkoobchod pro celou Českou republiku a Slovensko. Kvalitní sportovní zboží najdete u firmy PROSPORT PRAHA s.r.o., neváhejte se na nás obrátit.


Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Chcete si nechat vyrobit na míru ribana s logem hokejového klubu? Potřebujete ribana s dlouhým nebo krátkým rukávem nebo nohavicemi? Firma Boháček – sport z Vyškova zajistí výrobu hokejového ribana podle Vašich představ. Ribana je z hlediska délky nohavic a rukávů možné nakombinovat. Ribana vyrábíme jednodílná i dvoudílná se zipem nebo bez zipu. Ribana jsou vyráběna ze čtyř typů materiálů – čistě z bavlny, thermo materiálu, s 50% podílem bavlny nebo materiálu bodycool (profi ribana), který je vhodný pro extraligové hráče. Thermoprádlo je možné opatřit sublimačním potiskem nebo na něj aplikovat výšivku podle Vašeho přání.


Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas je určen pro trénink na všech výkonnostních úrovních. Míče značky Adidas si hráči oblíbí. Objevte pro svůj náročný trénink fotbalové míče Adidas. Fotbalové míče Adidas Míče nabízíme v cenově dostupných verzích, které jsou vhodné pro dětské zápasy a hry. Profesionální fotbalové míče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro tréninkové účely nebo pro soutěžní utkání. Hráči se tak budou cítit, jako na opravdovém zápase. V naší nabídce najdete míče ve velikostech 3,4,5 a také 290 g. Ty splní účel pro začínající fotbalisty. Vybírejte ze široké nabídky, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. K radosti ze hry dopomůže fotbalový míč Adidas. Kupujte prověřené zboží. Naše stránky se sportovním náčiním jsou vám k dispozici.


Nezávislé ochlazovače do aut

Nezávislé ochlazovače do aut

Jste majitelem staršího vozu bez klimatizace? Pokazila se vám nynější klimatizace ve vašem automobilu a potřebujete akutně v horkých dnech pomocníka na cesty? Kontaktujte TOP Servis – Holan s.r.o., doporučíme vám nejvhodnější řešení pro danou situaci. Nabídka se skládá z ochlazovačů pro autobusy, dodávky, kamiony, traktory, obytné vozy i karavany. Sortiment nabízí hned několik druhů klimatizátorů, které se liší funkcemi a použitím. K hlavním jednotkám prodáváme také příslušenství, jako jsou filtry, nádrže na vodu, dezinfekce, náhradní řídící jednotky a součástky. Ochlazovače jsou ve většině případů závislé na baterii vozu, takže fungují i při přestávkách a zastaveních. Jsou tiché, mají dálkové ovládání a snadnou údržbu. Chcete-li zjistit více podrobností o produktu, pošlete nám poptávku a mi vám obratem zašleme informace a cenovou nabídku. Nebo se podívejte rovnou na náš e-shop. Zastavte se za námi každý pracovní den od 7:00 do 15:30 na ulici Mladoboleslavská 790, Praha 9.


Produkty pro automobilový průmysl

Produkty pro automobilový průmysl

Pohybujete se v oblasti automobilového průmyslu? Je pro vás problém najít vhodného kandidáta na dodavatele dílů? Vyberte si nás, DETAIL CZ s.r.o., specialistu na kovoobrábění! V rámci naší činnosti obrábíme součástky zejména pro motory a převodovky. Nezaměřujeme se pouze na českou klientelu, ale dodáváme zboží i do zahraničí, kde máme spousty významných klientů. S téměř 300 profesionálními zaměstnanci tvoříme každý den produkty vysoké kvality, o kterých víme, že dokážou našeho klienta uspokojit. Jsme certifikovanou společností. Výrobní proces je zaměřen především na frézování, soustružení a broušení. Do sortimentu řadíme šrouby, pouzdra, podložky, rozpěrky a třmeny, které jsou vyráběny z tyčového materiálu. Pokud jsme vás oslovili, zašlete poptávku na kontaktní e-mailovou adresu. V případě dotazů volejte, je možno si domluvit individuální setkání v rámci budoucí spolupráce. Sídlo společnosti se nachází v Žirovicích na adrese Žižkova 771.