Zboží pro teleshopping, Německo

Zboží pro teleshopping, Německo

Hledám zboží k obchodnímu využití přes teleshopping. Zboží musí být doručitelné v neměnné kvalitě na sjednané časové období. Pro představu se jedná o zboží z těchto oblastí: sport, wellness, potřeby pro psy a kočky, zboží pro vnitřní prostory vozidel, potřeby pro domácí přepravu, popř. sestavený výběr příslušného oboru. Příklad: potřeby pro kočky (pelíšek, přepravní box, hygienický box). Nebo něco podobného, ale jednotlivé zboží.
Cena každého kusu má činit nejméně € 30, - v příslušné místní měně výrobce/velkoobchodníka. Počet kusů bude určen prostřednictvím teleshoppingového kanálu. Minimální množství zboží k doručení má být 2000.

Původní znění:
Anfrage
Ich suche Artikel für die Vermarktung über Teleshopping.
Der Artikel muss in einer gleichbleibenden Qualität für einen vereinbarten Zeitraum lieferbar sein.
Vorstellbar sind Artikel für die Bereiche:
Sport, Wellness, Hunde- und/oder Katzenzubehör, Artikel für den Auto-Innenraum, Heimwerkerbedarf, bzw. einer gut zusammengestellten Auswahl eines jeweiligen Bereiches.
Beispiel: Katzenzubehör (Kratzbaum, Toilette und Transportbox) So, oder so ähnlich, oder aber ein einzelner Artikel.
Der Wert je Stück soll mindestens € 30, - in der jeweiligen Landeswährung des Herstellers/ Großhändlers betragen.
Die Stückzahl wird durch den Teleshoppingkanal bestimmt.
Lieferbar sollte aber minimum eine Menge von 2000 pro Artikel sein.
Poptávka byla vložena dne:
24.07.2013 09:25

Platnost poptávky:
24.10.2013 08:57

Kontaktní osoba:
VIVA ServiceBüro

Kontaktní email:

Telefon:
07254-776472

Fax:
07254-776471

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Montáž pevného, odnímatelného tažného zařízení

Koupili jste si přívěsný vozík za vozidlo, ale nemáte na automobilu nainstalováno tažné zařízení? Hledáte na Znojemsku autodílnu, která montuje tažná zařízení na osobní vozidla? Zamiřte do Autoopravny Aleš Lengál v Únanově, kde se postarají o montáž tažného zařízení. Montujeme tažná zařízení na všechny značky aut. Zaleží na Vás, zda si vyberete odnímatelné tažné zařízení (bajonet, vertikál) nebo klasické tažné zařízení s pevným spojem. S výběrem tažného zařízení Vám velice rádi pomůžeme. Zákazníci naší autoopravny zároveň obdrží typový list pro snadné přihlášení na dopravním úřadě.


Veterina - vysoce odborná veterinární péče pro psy, kočky, drobné savce, ptáky a plazy.

Veterina - vysoce odborná veterinární péče pro psy, kočky, drobné savce, ptáky a plazy.

Hledáte v Opavě spolehlivou a dobrou veterinu? Naše Veterinární ordinace v Opavě na ulici Palackého nabízí odborné služby pro vaše psy, kočky, ptáky, savce, plazy: - očkování - odblešení - odčervení - odklíštění - aplikace mikročipů - vystavení cestovního pasu - poradíme s krmivem pro zvířata - služby veterinární pohotovosti - provádíme veterinární zákroky, operace v oborech gynekologie, kardiologie, endokrinologie, urologie, dermatologie, chirurgie, gastroenterologie, oftalmologie - prodej krmiva pro zvířata.


Náhradní díly, autodíly na nákladní automobily

Náhradní díly, autodíly na nákladní automobily

Řešíte pravidelně problém, kde výhodně koupit náhradní díly pro firemní nákladní automobily? Autodíly pro nákladní vozy za výhodné ceny dodá společnost SLOMAK spol. s r.o. Sazovice u Zlína. Jedná se především o díly na nákladní vozidla Avia, Tatra, Liaz, Rigfeder, autobusy Karosa i pro návěsy a přívěsy. Nabízíme prodej autodílů výměnným způsobem a opravy agregátů a hydrauliky na počkání. Repasované díly poskytneme za dodání starého kusu. Na prodej máme i autobaterie autopříslušenství. Napište si o náhradní díly přes formulář na webu nahradnidily-zlin.cz . Rozvoz zajistíme po celé ČR. Případně nás kontaktujte na tel.: 570580650 .


Kvalitní prostředky pro čištění interiéru vozidel – čistota a péče o vzhled Vašeho automobilu

Kvalitní prostředky pro čištění interiéru vozidel – čistota a péče o vzhled Vašeho automobilu

Čistota interiérů Vašeho automobilu Vám přinese úsměv na tváři a díky našim přípravkům můžete o svého čtyřkolého kamaráda pečovat s profesionálním nasazením. Přípravky, které Vám zajistíme patří mezi nekvalitnější produkty pro čištění a leštění interiérů automobilů na našem trhu. Nezáleží na tom, zda vlastníte automobil, který Vám slouží jen jako dopravní prostředek nebo jej vnímáte i jako něco víc. Automobil je vždy potřeba mít technicky v pořádku, ale zároveň vnější vzhled je jakousi vizitkou každého řidiče. Od doby kdy auto vyjede z výrobní linky, vzhled auta ovlivňuje pouze jeho čistota a celkový pocit a dojem z jízdy. Nikdo nechce sedět v autě, kde se bojí sednou nebo opřít se o sedadlo. Když je auto špinavé z venku, je možné se zašpinění vyhnout, ale už když jednou nastoupíte do špatně udržovaného vozidla, nikam už utéct nemůžete. Naše přípravky Vám pomůžou udržet interiér Vašeho vozu v čistotě, aby jste se mohli cítit příjemně a útulně. Mezi naše základní produkty pro čištění a péči interiéru vozidla patří: - Speciální čistič SR na čalounění a koberce, - Čisticí a pečující přípravek na kůži LRP - Čistič skel GR, - Leštěnka na plasty KV - Vlhčené čisticí utěrky Čisté řešení pro člověka i stroj - Osvěžovač vzduchu LE - A další.


Autoservis Praha – specialisté na spací kabiny, přídavná topení nebo klimatizace

Autoservis Praha – specialisté na spací kabiny, přídavná topení nebo klimatizace

Specialisté na spací kabiny, přídavná topení nebo klimatizace, to a mnohem víc pro váš vůz od společnosti TOP Servis – Holan s.r.o. Chcete se cítit jako v bavlnce, když sedáte v zimní období do svého vozidla? Nechcete čekat až se váš vůz zahřeje a vy mezitím mrznete! Plánujete si pořídit přídavné topení? Zkontaktujte náš team v servise TOP Servis – Holan s.r.o. Mimo přídavná topení pro automobily, prodáváme a instalujeme klimatizace, máme také spoustu doplňkového sortimentu pro karavany. Pro každého, kdo jezdí na delší trasy zajistíme spací kabiny, tak aby se cítili pohodlně i stovku kilometrů od domu. Prodáváme dále spojlery, majáky a autodoplňky. Celý výčet služeb naleznete na našem webu. Provádíme jak montáže, tak servisní služby pro nabízený sortiment. Máme jen to nejkvalitnější zboží na trhu. Otvírací doba je každý pracovní den od 7:30 do 15:00. v sobotu dle dohody. Vždy se snažíme vyjít vstříc našim klientům, ti jsou na prvním místě.


Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

Náhradní elektroinstalační součástky - alternátory, startéry, díly rozdělovače, spínací skříňky a relé

Máte na Vašem voze problém se startérem? Vlastníte starší model vozu a potřebujete na něm vyměnit pár starších elektroinstalačních součástek? Kompletní sortiment elektroinstalačních náhradních dílů pro různé modely osobních i nákladních aut objednávejte přes e-shop autola.cz. Na e-shopu této Třebíčské firmy si můžete vybrat z několika kategorií náhradních dílů pro elektroinstalace vozidel. Naše nabídka zahrnuje alternátory, startéry, čidla, díly rozdělovače, nabíječky a testery autobaterií, přepínací páčky, autobaterie nebo spínací skříňky a relé. Naskladněny máme náhradní elektroinstalační součástky pro různé značky a modely aut. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.