Poptávám řezání profilů

Poptávám řezání profilů

Poptávám provedení řezacích prací, jedná se o 16 I(i)-profilů, 16 řezů, polovina kolmých a druhá polovina s mírným úhlem, otryskání 16x3, 5 m. Hradec Králové a okolí
Poptávka byla vložena dne:
03.07.2013 16:32

Platnost poptávky:
03.08.2013 16:25

Kontaktní osoba:
p. Berný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 783 398

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových výrobků

Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových výrobků

Společnost ELLIT PLUS v Litovli nedaleko Olomouce zajistí svým klientům elektrochemické leštění kovů a kompletní povrchové úpravy nerezových výrobků, pomocí kterých dosahuje optimálních vlastností výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů i rozměrů. Společnost ELLIT PLUS provádí: - elektrochemické leštění nerezových výrobků - moření nerezu - pasivace nerezových výrobků - elektroleštění Elektrochemické leštění kovů je vysoce výkonný proces při němž dochází k účinnému vyčištění, vyleštění a sjednocení povrchu výrobku v krátkém čase a s minimálním rizikem vzniku jakýchkoli vad. Povrch výrobků je kovově čistý a podle intenzity leštění matový, matně lesklý nebo vysoce lesklý.


Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Strojírenská výroba, zakázkové kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, vrtání, frézování

Řezání, broušení, vrtání a další strojírenskou výrobu na míru Vašim potřebám Vám poskytne společnost s bohatými zkušenostmi v oboru CNC obrábění, RAD Mill s.r.o. z obce Lično – Radostovice v okresu Rychnov nad Kněžnou. Pro naše zákazníky provádíme zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění, přičemž se specializujeme na frézování a soustružení nejrůznějších barevných kovů, oceli, nerezu, hliníku a dalších materiálů. Veškeré práce zajišťují naši zkušení zaměstnanci, a to na moderních CNC strojích, soustruzích a vrtačkách z kvalitních materiálů a za přísně dodržovaných pracovních postupů. V konečném stádiu naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou.


Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Jak funguje otryskání suchým ledem? Oproti vodnímu ledu přechází suchý led přímo z pevného stavu do plynného. Firma ELNA-renovace s.r.o. provádí neabrazivní otryskání suchým ledem - odstraňuje nečistoty na původní podklad a to na kovu nebo na původní nátěrový systém. V jakém oboru lze využít tuto metodu? Pro průmysl automobilový, doprava, elektrotechnický, energetický, farmaceutický, gumárenský, chemický, opravárenství, plasty, polygrafický, potravinářský, strojírenský. Na očistění mazadel, tuk, bílkoviny, nečistoty vzniklé vlivem tepelných procesů, chemikálie, usazeniny(asfalt), prach. Kde všude? Tanky , zásobníky, dopravníky, řetězy, baličky, dávkovací systémy, elektromotory, elektrické zařízení, roboty, automatizovaná pracoviště, tepelné výměníky, lisy, stroje.


Žárový nástřik - metalizace Praha – antikorozní a renovační úprava kovových konstrukcí

Žárový nástřik - metalizace Praha – antikorozní a renovační úprava kovových konstrukcí

Vliv extrémního prostředí ocelových konstrukcí a vodních staveb klade vysoké nároky na jejich údržbu a péči o jejich povrch. Firma AQUA S.P.P. sídlící v Praze nabízí speciální antikorozní a renovační úpravy těchto povrchů metodou žárového nástřiku – metalizace. Žárový nástřik – metalizace vytváří nástřikem roztaveného kovu vrstvu odlišných fyzikálních vlastností od původního materiálu. Mezi nejčastěji používané materiály řadíme hliník, zinek, zinacor, barevné kovy, bronz, měď, nikl, mosaz. Více informací o metodě metalizace – žárového nástřiku žádejte u firmy AQUA S.P.P.


Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

Sháníte firmu na řezání železobetonu či samotného betonu? Firma BBG-BENDA, s.r.o. řeže diamantovým lanovou pilou. A to mostní pilíře, masivní konstrukce, silné stěny, základy. Hlavní využití v oboru jako jsou pozemní a inženýrské stavitelství. Využití: -řezání betonových konstrukcí tloušťky více než 50 cm -použití v těžko přístupných, citlivých nebo nebezpečných objektech -odstraňování velkých částí betonu najednou. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

Galvanické zinkování je proces, který zajistí kvalitní hladký povrch předmětů s lesklou zinkovou vrstvou. Slouží ale především k ochraně a zvýšení odolnosti například před korozí nebo i jiným poškozením. Firma GALVA s.r.o. vám zajistí galvanické zinkování s garancí nejvyšší kvality. Galvanovna působí v Prostějově, ale veškeré zakázky zajistí také pro lokality jako je Olomouc, Brno, Přerov a celá Česká republika. U galvanického procesu je možné si vybrat zinkování v alkalické bezkyanidové lázni nebo zinkování ve slabě kyselé chloridové lázni. Kvalitu galvanického zinkování ovlivňuje správná volba a příprava materiálu. Pro nejlepší výsledek se doporučují především díly železné, v menší míře zinkové nebo litinové odlitky. Vstupní materiál je nutné předem zbavit hrubých okují, barvy nebo hloubkové rzi. Díly je dále třeba dodat ve vhodných přepravních bednách. Při převzetí zakázky si se zákazníky dohodneme způsob balení a termín, do kdy si přejete mít díly hotové.