Poptávám řezání profilů

Poptávám řezání profilů

Poptávám provedení řezacích prací, jedná se o 16 I(i)-profilů, 16 řezů, polovina kolmých a druhá polovina s mírným úhlem, otryskání 16x3, 5 m. Hradec Králové a okolí
Poptávka byla vložena dne:
03.07.2013 16:32

Platnost poptávky:
03.08.2013 16:25

Kontaktní osoba:
p. Berný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 783 398

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Tryskání nerezových povrchů balotinou, úpravy antikorozních ocelí

Potřebujete firmu zabývající se tryskáním nerezových povrchů balotinou? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás, společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o., která sídlí v Brně-Modřicích. Poskytujeme služby v oblasti povrchových úprav kovů, tryskání nerezových povrchů balotinou. Tryskání balotinou je velmi moderní povrchová úprava antikorozních ocelí jedná se o otryskávání povrchu skleněným nebo keramickým granulátem unášeným proudem vzduchu o tlaku 0,6 až 0,7 MPa. Povrch po otryskání je sametově lesklý až sametově matný. Provádíme tryskání ve dvou speciálních komorách o rozměru 5×5 a 10×5m. Jsme ve spolupráci s mnoha strojírenskými podniky, zámečnickými dílnami a jinými podniky. Více informací najdete na webových stránkách.


Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která Vám na profesionální úrovni zajistí především tryskání, metalizaci a nátěry ocelových konstrukcí? Pak jste na správném místě! Připraveny jsou pro Vás tyto služby: 1.Tryskání - suché i mokré tryskání - tryskací box o rozměrech 5x4x15m - prostor pro volné tryskání nadrozměrných kusů 2.Metalizace - nástřik zinkem, hliníkem a dalšími antikorozními kovy 3.Nátěry - aplikace vysokotlakým bezvzduchovým stříkacím zařízením - syntetické, epoxidové, polyuretanové a další nátěry - nátěrové hmoty renomovaných zahraničních firem Neváhejte a obraťte se na společnost LASON CZ s.r.o., která Vám zajistí vysokou úroveň povrchové úpravy a ochrany kovů, čímž dosáhnete poklesu v dosavadních nákladech na opravy a údržbu.


Galvanovna - povrchová úprava kovů kvalitně

Galvanovna - povrchová úprava kovů kvalitně

Ať už vlastníte velkou firmu a hledáte někoho, kdo zvládne povrchovou úpravu kovů i ve velkém množství, nebo potřebujete vyřídit pouze jednorázovou zakázku, naše galvanovna je tu pro vás. Zinkování je povrchová úprava kovů, která zajistí železným i litinovým odlitkům hladký a perfektně lesklý povrch i potřebnou ochranu. To vše díky elektrickému proudy, pomocí kterého je zinková vrstva na výrobek nanášena. V oblasti galvanizace vám nabízíme: - galvanické zinkování - hromadné pozinkování – maximální náplň 60 – 80 kg - zinkování v alkalické bezkyanidové lázni - zinkování ve slabě kyselé chloridové lázní Nevěnujeme se ale pouze galvanickému zinkování, v naší nabídce je také další oblíbená povrchová úprava kovů – fosfátování. Také při fosfátování jsme schopni vyhovět požadavkům firem všech velikostí. Zajišťujeme totiž jak fosfátování kusových výrobků, tak i hromadné fosfátování v bubnu. K dispozici při tom máme Manganatý fosfát nabízející vysokou telenou odolnost, i zinečnatý fosfát, který poslouží jako povrch před lakováním, nebo jako elektrická izolace. Zajímá i vás povrchová úprava kovů? Obraťte se na naši společnost, rádi vyhovíme všem vašim individuálním potřebám. Naše Galvanovna sídlí ve městě Prostějov, veškeré zakázky ale zajistíme i pro lokality Brno, Olomouc, Přerov a celou Českou republiku.


Prášková lakovna Tachov

Prášková lakovna Tachov

Plně automatizovaná průběžná linka práškové lakovny a její vyškolená obsluha zaručí perfektní pokrytí veškerých kovových předmětů o maximálních rozměrech 800 mm na šířku, 2000 mm na výšku a délky 3000 mm. Pro dosažení dvojnásobných výsledků korozních testů adheze využíváme místo klasické předúpravy železitým fosfátem přípravek Alfipas 752. Pokud máte o naše služby zájem nebo máte-li k práškové lakovně dotazy, neváhejte se obrátit na společnost KOVOVÝROBA HONZÍK s.r.o.


Žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci

Žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci

Žíhání a pájení nerezového materiálu v naší peci využijete zejména pro odstranění vnitřního pnutí pro další zpracování, například u trubek a kulatin. Neváhejte oslovit naši společnost D&K Brazing s.r.o., která Vám poskytne kvalitní žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci v Olomouci a okolí. Naše pec s kontrolovanou atmosférou umožňuje konstruktérům i výrobním technikům spojovat jednoduché i složité sestavy jedním či stovkami spojů. Technické parametry lineární pájecí pece: - užitná šíře pece do 300 mm - světlá výška vstupu do pece do 150 mm - nastavitelná rychlost posuvu pásu v peci od 100 - 500 mm / min - vysoká produkční kapacita pece až do 100 kg materiálu za hodinu - řízena atmosféra. Naše pec je umístěna v Olomoucí s dobrou dopravní dostupností a možností nakládky a vykládky kamionů.


Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Potřebujete ochránit ocelové konstrukce před korozí? Hledáte společnost, která pro Vás zajistí lakování ocelových konstrukcí? Obraťte se na PKD s.r.o., která nabízí nejmodernější služby v oblasti technologických postupů výroby a údržby ocelových konstrukcí. Pro lakování ocelových konstrukcí máme vyčleněné dvě speciální kabiny o rozměrech 18,45x3,81 metrů, které se dle potřeby dají uzavřít od zbytku budovy. Lak je nanášen vyškoleným pracovníkem naši firmy, pomocí tlakové stříkací pistole napojené na vysokotlaké stříkací zařízení. Tím je dosaženo rovnoměrného a kvalitního nástřiku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.