MVE EK - rekonstrukce

MVE EK - rekonstrukce

Předmětem zakázky je:
- výměna 2 ks stávajících Bánkiho turbín za Francisovy vertikální spirálové turbíny o min.hltnosti 0, 36 m3/s až max. hltnosti 1, 2 m3/s, spád 33, 4 m, včetně opravy - výměny návodních uzávěrů DN 800 a uzávěrů obtoků DN 600 (výměnným způsobem).
- výměna asynchronních generátorů za synchronní a kompletní rekonstrukce elektročásti
- výměna regulačních zařízení
- osazení hydraulických jednotek k ovládání turbín a uzávěrů
- instalace nového automatizovaného systému řízení
- osazení nové vzduchotechniky, zajištění bezprašnosti
- výměna vlnovcových kompenzátorů za nové
- stavební úpravy v objektu MVE
Stavba je rozdělena do následujících stavebních objektů a provozních souborů:

SO 01 Stavební úpravy strojovny
PS 01 Technologie MVE
PS 02 Silová elektroinstalace
PS 03 Automatizovaný systém řízení, přenos dat
PS 04 Vzduchotechnika
PS 05 Návodní a obtokové uzávěry
Veřejná zakázka vložena:
21.06.2013 13:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Povodí Ohře, státní podnik

Originální záznam:

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2013 00:00

Cena veřejné zkázky:
23 280 459 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Ohře, státní podnik

Zadavatel ulice:
Bezručova 4219

Zadavatel PSČ:
430 03

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Pavel Marks

Zadavatel telefon:
+420 474 636 277

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.poh.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45251000-1
Výstavba elektráren a tepláren

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření a optimalizace výkonu fotovoltaických elektráren. Kontrolu panelů.

Měření a optimalizace výkonu fotovoltaických elektráren. Kontrolu panelů.

Máte fotovoltaickou elektrárnu a potřebujete změřit a optimalizovat její výkon? Firma S.G. CZ, spol. s r.o. Brno provádí kontroly panelů, střídačů, kontrolu VN trafostanic, dlouhodobý servis fotovoltaických elektráren s garancí nástupu 24hod. po nahlášení závady. Ztráta výkonu FVE způsobené závadou komponent převážně mnohonásobně převyšují náklady na pravidelnou údržbu. Doporučujeme provést prvotní měření s cílem zjistit stav jednotlivých zařízení a identifikovat části s nejnižším relativním výkonem. Kontrolu panelů termovizí: -rychlý, jednoduchý a spolehlivý způsob -odhalení výrobní vady -poškození při transportu -chybné zapojení či jiné anomálie -provádí se při plném provozu bez omezení výroby. Doporučujeme provádět tato měření minimálně 1 x ročně a rozhodně je provést před ukončením záruční doby. Pokud se naměří závady: -prodávíme u jednotlivých panelů měření účinnosti panelů a to měřením I-V charakteristik -u vadných panelů zákazník obdrží protokoly o měření, jako podklad pro jednání s dodavatelem, výrobcem či pojišťovnou. U střídačů: -provádíme nejprve vizuální kontrolu -kontrolu spojů na uvolnění či oteplení -následně měření jejich účinnosti a to jak u jednofázových či třífázových střídačů. Kontrola VN trafostanic: -odstranění prachu ze všech NN a VN zařízení -kontrola veškerých spojů na uvolnění či oteplení -dotažení spojů -očištění a kontrola VN rozváděče -očištění a kontrola těsnosti VN transformátoru -kontrola nastavení VN ochrany atd. Zápis o provedené údržbě trafostanice FVE: -pokud trafostanice má nízký výkon a neprokážou se výrazné závady a tím ani ztráty na výkon FVE, je možné, že ztráty vznikají na kabelech a to buď z důvodu dlouhých kabelových tras anebo použití nevhodných průřezů. -v tomto případě nabízíme propočet těchto ztrát včetně měření kabelů s návrhem na optimalizaci či další nezbytná měření za účelem zjištění možných příčin nízké účinnosti FVE. Všechny parametry se srovnávají s parametry od výrobce. Námi prováděné služby provádíme buď na základě jednotlivých objednávek. Kdy cena se stanovuje dle velikosti FVE a časové náročnosti měření anebo na základě dlouhodobé smlouvy včetně zajištění servisu s garancí nástupu na servisní zásah do 24 hodin od nahlášení závady. Více na webových stránkách.


Servis solárních panelů, solárních systémů

Servis solárních panelů, solárních systémů

Pokud Váš solární systém nefunguje tak jak dříve, může být poškozený, domluvte si prohlídku a servis u firmy PAVELKA - VTP s.r.o, která působí v lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště. Zajistíme kompletní servisní prohlídku a potřebné opravy. Servis solárních systémů: -deskových panelů -vakuových solárních kolektorů. Provádíme: - servis solárních panelů - kontrola tlaku v solárním systému - kontrola funkčnosti solárních panelů - roční kontrola měření hustoty solární kapaliny proti zamrznutí - nastavení solární regulace.


Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. je dynamická firma se sídlem v Rakovníku, která se specializuje na výrobu a rozvod tepla. Pro své zákazníky zajišťujeme vodoinstalatérské a topenářské práce, montáže měřidel, výrobu elektřiny či ostatní technické služby. Mezi naše činnosti rovněž patří provozování kotelen, montáže termoregulačních ventilů, rozúčtování tepla dle poměrových měřidel a obchodní činnost se zaměřením na maloobchod i velkoobchod. Neustále sledujeme aktuální trendy a vycházíme z nejnovějších poznatků v daném oboru, abychom Vám mohli zajistit služby na té nejvyšší úrovni a přitom za přijatelné ceny.


Montáž, revize elektro, realizace sluneční elektrárny, Opava

Montáž, revize elektro, realizace sluneční elektrárny, Opava

Provádíme revize: - hromosvody - elektro. Elektromontáže elektrických zařízení do 1000 V. Elektrovytápění. Montáž, prodej, servis: - centrální vysavače - otopná tělesa - bojlery - topidla - ohřívače vody. Návrh, montáž, servis, realizace: - sluneční elektrárny - fotovoltaika.


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

APPLIC spol. s r.o. Liberec Námi vyvinuté systémy umožňují řízení jak malých objektových předávacích stanic, tak velkých výměníkových stanic nebo kotelen. Systémy je možno komunikačně propojit s jinými systémy a vytvořit tak složitý systém pro řízení velkých celků. Řízení teplárenských soustav    - dispečerské systémy,    - komunikace,    - sběr dat na všech úrovních,    - včetně měřičů tepla,    - řízení zdrojů tepla (kotelny),    - řízení na straně spotřeby tepla, V oblasti MAR a dispečerských systémů nabízíme komplexní dodávky na klíč.