Dveřní zámek, Malta

Dveřní zámek, Malta

Vyvinuli jsme unikátní neobvyklý přenosný dveřní zámek kapesní velikosti. Máme krytí patentem. Rádi bychom navázali partnerství s firmou, která má dostatek zkušeností ve výrobě a prodejní kontakty, abychom ho dostali do další
generace v designu. Výroba / marketing / prodej do Evropy. Jednoduché lisování kovu. Nenechte si ujít, má velký prodejní potenciál.

Původní znění:
Inquiry
Sirs, We have a developed a unique novel portable pocket size Door lock. We have patents cover.

We wish to partner with a company to take it to the next

generation in design. Manufacture/Marketing/sell it into

Europe. Please don't miss, has big selling potential.

Simple metal pressing. Only who has plenty experience in manufacturing, and selling contacts please.
Poptávka byla vložena dne:
10.07.2013 10:58

Platnost poptávky:
10.10.2013 08:20

Kontaktní osoba:
Charles Halliday

Kontaktní email:

Telefon:
356 998 02499

Země:
6846

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ruční lisování kovových dílů a plechů za studena – zakázková výroba na CNC strojích

Ruční lisování kovových dílů a plechů za studena – zakázková výroba na CNC strojích

Hledáte společnost, která by Vám zajistila lisování kovových dílů přesně dle Vašich požadavků? Společnost PressMetal – CZ, spol. s.r.o. se sídlem v Třinci se specializuje právě na ruční lisování kovových dílů a plechů za studena. Využíváme klasické i CNC výstředníkové lisy a používáme postupové střižné nástroje. Jsme schopni zajistit výrobu v rozpětí tonáže 25–400 tun. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu, přesně dle požadavků klienta. Dále Vám zajistíme svařování, omílání, elektro-erozivní obrábění, válcování, praní, závitování a 3D měření. Rádi by jste se o naši práci dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy a těšíme se na budoucí spolupráci. Naším cílem je především spokojenost klienta.


Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Lisované ocelové plechy pro automobilový průmysl i další odvětví

Naše lisované ocelové plechy mají mimo jiné využití převážně v automobilového průmyslu, a to zejména v oblasti výroby karoserií, ocelových plechových dílů sedacích elementů, nosných a výfukových systémů, olejových van nebo komponentů pro okenní systémy. Nově se soustředíme i na výrobu součástí mechanismů určených pro automatické stahování střechy u cabrio vozů. Kromě automobilového průmyslu mají naše lisované ocelové plechy a další výrobky úspěch i při využití v ostatních odvětvích, a to například jako komponenty do myčky nebo díly na popelnice. Naší dlouholetou tradicí je lisování olejových van do hospodářských strojů. K výrobě lisovaných ocelových plechů používáme hydraulické a mechanické lisy a veškerá naše produkce odpovídá normám. Zakládáme si na vysoké kvalitě provedení výrobků, avšak důraz klademe i na optimalizaci nákladů, aby byla vzájemná spolupráce výhodná pro obě strany. Lisované ocelové plechy nabízejí celou řadu využití zejména v automobilovém průmyslu: - části karoserií - nosné systémy - výfukové systémy - olejové vany - komponenty pro okenní systémy - mechanismy pro automatické stahování střechy u vozů cabrio Kromě lisovaných ocelových plechů nejrůznějších typů vám rádi poskytneme také další služby - 3D měření, zajištění povrchových úprav jako je práškování nebo lakování, odmašťování oceli a hliníku, svařování, nýtování a bodování.


Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

Lisovna kovů, výroba výlisků za studena

FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí Jsme výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme kompletní dodávky z jednoho místa. Nástrojárna FOREZ s.r.o. Ostrov u Lanškrouna, Ústí nad Orlicí je schopna vyrobit rotační dílce a lisované výtažky. Provádíme i drobné montáže dílů. Lisovna kovů - zpracováváme tyto materiály: ocel, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník, pájkou plátovaný hliník, oboustranně foliovaný hliník, mosaz, bronz a měď, jak galvanicky, tak žárově pocínované.


Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na výrobu svařovaných dílů? Rádi by jste navázali dlouhodobou spolupráci? Obraťte se na společnost Pressmetal – CZ, spol. s.r.o., kterou najdete v Třinci. Za pomocí různých technologií jsou schopni vyrobit i složitější tvary svařovaných či tvářených dílů. Výrobní technologie: - lisování kovů za studena – klasické i CNC výstředníkové lisy - ruční, poloautomatické i robotické svařování a bodování - elektro-erozivní obrábění - omílání nežádoucích otřepů z materiálů - závitování na stroji, který jsme sami zhotovili - 3D měření - válcování kovů - praní - průmyslové čištění - nástrojárna – pro údržbu našich strojů a pro výrobu jednodušších lisovacích nástrojů Pro více informací o spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.


Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Lisované ocelové výlisky Chomutov, pro automobilový průmysl

Součástky jsou vyráběné lisováním za studena z ocelových, hliníkových a nerezových plechů. Plníme přání zákazníků a vyrábíme součástky ke karosérii, stahovací střeše auta, k sedacím elementům a nosným a výfukovým systémům. Pro perfektní kusy vlastníme několik různých druhů lisů hydraulických i mechanických, mycí linky, 3D měřící stroj a další.


Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Kvalitní výroba automobilových komponentů FOREZ s.r.o.

Patříme mezi přední dodavatele automobilového průmyslu v České republice už od roku 1996. Zajišťujeme komplexní dodávky z jednoho místa a na to jsme náležitě hrdí. Automobilový průmysl rychle vzkvétá a naše společnost FOREZ s.r.o. je hrdým partnerem, který jde také tímto směrem. Možnosti v automobilovém průmyslu jsou nemalé a toho hodláme využít. Dále nabízíme svým studentům podporu v jejich cestě za zvoleným technickým povoláním a absolventům uplatnění se v zajímavém a dynamicky se rozvíjejícím oboru výroby automobilových komponentů.