Poptávám výrobu dřevěné kabiny

Poptávám výrobu dřevěné kabiny

Dobrý den. Potřeboval bych vyrobit dřevěnou kabinu na vůz Garant, podle staré kabiny ve špatném stavu. Bylo by to možné? Jak dlouho by to trvalo a co by mě o stálo aspoň přibližně. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
30.04.2013 09:30

Platnost poptávky:
30.05.2013 08:58

Kontaktní osoba:
Milan Smil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 665 586

Okres:
Mělník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Chcete si nechat vyrobit kvalitní interiérový nábytek na míru a hledáte kvalitní a spolehlivou firmu v okolí Břeclavi? Firma LAMÉ kuchyňské linky-nábytek se sídlem v Břeclavi se zabývá výrobou nábytku. Nabízíme výrobu nábytku na míru: -dětský nábytek -interiérový nábytek -kuchyně. Nábytek do dětských pokojů: -pro nejmenší - školáky - studenty - do škol a školek - dětské ordinace. Interiérový nábytek: -vestavěné skříně,ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, koupelnový nábytek, zahradní nábytek, nábytek do předsíní, nábytek na verandu, nábytek na míru do chodby, botníky, ordinace. Kuchyně: -korpusy, kuchyňská dvířka, pracovní desky, 3D návrhy. Zaručíme Vám vždy vysokou kvalitu materiálu, nízkou cenu a rychlost dodání. Samozřejmostí jsou grafické návrhy s cenovou kalkulací.


Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Pokud uvažujete ozvláštnit vaši zahradu o vyvýšené záhony, které vám zároveň zaručí i efektivnější pěstování okrasných a užitkových rostlin, a zároveň zkrášlí vaši zahradu, obraťte se na společnost Dřevoslav s.r.o. Díky vyvýšeným záhonům můžete pěstovat rostliny i na místech, kde to dříve nebylo možné. Námi vyráběné vyvýšené záhony z tvrdého dřeva nejenže zkrášlí vaši zahradu, ale také usnadní zahradničení a péči o pěstované rostliny. Dřevoslav s.r.o. vyrábí na míru v různých velikostech vyvýšené záhony z tvrdého dřeva jako je: - modřín - akát


Truhlářství Karlík, Jílové u Prahy – zaměření a konzultace zdarma

Truhlářství Karlík, Jílové u Prahy – zaměření a konzultace zdarma

Pokud nemáte představu, jaký nábytek by se vám hodil do nového obývacího pokoje nebo jiné místnosti v domě, my vám rádi poradíme. Přijdeme s konkrétním návrhem a na všem se spolu domluvíme. Potřebujete vyrobit nové schodiště, interiérové dveře, nábytek do loznice nebo rovnou kuchyňskou linku? To pro nás není problém, zvládneme toho mnohem víc. Nevěříte? Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete vše, co umíme a nezapomeňte mrknout na galerii, kde je výsledek naší práce. A aby toho nebylo málo nabízíme zaměření a konzultaci zdarma.


Kuchyně, kuchyňské linky na míru - truhlářství a profesionální realizace

Kuchyně, kuchyňské linky na míru - truhlářství a profesionální realizace

Specializujeme se na výrobu jedinečného nábytku splňujícího individuální požadavky klientů. Využíváme kvalitních materiálů a vždy se snažíme vytvořit nábytek tak, aby byl plně funkční a vyhovoval daným prostorům. Naše služby zahrnují: - měření, - konzultace, - grafické návrhy, - výrobu, - montáže. Pokud si přejete mít kuchyň šitou přímo na míru pro Vás, neváhejte a kontaktujte nás! Cítit se ve vlastní kuchyni opravdu komfortně je nedocenitelné!


Kuchyně na míru, vestavěné skříně nebo dětské pokoje - Truhlářství Winner Design

Kuchyně na míru, vestavěné skříně nebo dětské pokoje - Truhlářství Winner Design

Sháníte do svého domova jedinečné kousky? Pak je neseženete v běžném obchodě, ale u truhláře. Ten je pro Vás totiž vyrobí z kvalitního materiálu, dle Vašich představ a na míru. V Mostě to je například pan Jiří Hodek se svou truhlářskou dílnou Truhlářství Winner Design. Pořízení interiérového nábytku na míru tkví právě v jeho jedinečnosti. Tyto stylové kousky krásně doplní Váš domov a mohou se stát dominantním prvkem v místnosti. Pan Jiří Hodek pro Vás vyrobí krásné vestavěné skříně, kuchyně na míru a nebo jídelní stoly. To však není vše. V jeho nabídce dále najdete: - nábytek do dětského pokoje - obývací stěny - interiérové dveře - schodiště - zábradlí Nábytek z kvalitního materiálu, dělaný s láskou a pečlivostí a navíc za skvělé ceny. To je nábytek a kuchyně na míru od Jiří Hodek - Truhlářství Winner Design.


Výroba schodiště a nábytku z masivu na míru - kvalitní výrobky za dobré ceny

Výroba schodiště a nábytku z masivu na míru - kvalitní výrobky za dobré ceny

Pokud chcete kvalitní nábytek a schodiště přímo do vašeho interiéru, pak se neváhejte obrátit na firmu PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína. V letošním roce uvedla do provozu nové obráběcí centrum, díky kterému Vám vyrobí kvalitní výrobky, schodiště a nábytek z masívu na míru za dobré ceny. Díky našemu nábytku bude Váš interiér podle Vaších představ. V poslední době je velký zájem také o dřevěná schodiště, díky tomu jsme zahájili výrobu kvalitních schodišť. Schodiště Vám vyrobíme i namontujeme podle předem daných rozměrů a vybereme nejvýhodnější variantu. Naši zaměstnanci Vám vždy rádi a ochotně poradí. Najdete nás v nově zrekonstruovaném areálu na adrese Lutonina 138 ve Vizovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!