Poptávám finanční služby

Poptávám finanční služby

Zajímám se o spoření, každý měsíc můžu spořit 6 000kč.Prosím o nejvýhodnější podmínky.
Poptávka byla vložena dne:
16.01.2013 07:51

Platnost poptávky:
16.02.2013 07:42

Kontaktní osoba:
Zdeněk Honek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Provedeme vás světem dotací a pomůžeme vám je také získat

Provedeme vás světem dotací a pomůžeme vám je také získat

Naše firma Stelma spol. s r.o. Pardubice je vaším průvodcem ve světě grantů a dotací. Pomůžeme vám realizovat váš projekt spolufinancovaný z fondů Evropské unie. S klidnou hlavou se obraťte na nás a využijte naše dlouholeté zkušenosti. U schválených projektů o spolufinancování jsme dále schopni zajistit jejich monitoring, řízení a následnou evaluaci včetně administrace dotace i v době udržitelnosti. Komplexní servis v oblasti poradenství fondů Evropské unie Kompletní servis v oblasti řízení, administrace a udržitelnosti projektů. Realizace dotací


Bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení

Bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení

Kancelář Martin a Jakub Šlajsovi - finanční poradenství v Prostějově vám pomůže k bydlení bezpečnou cestou. Zajišťuje bezpečný prodej a koupě realit s komplexní službou financování a zabezpečení. Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost? Obraťte se na Martina Šlajse z kanceláře finančního poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. Poskytuje profesionální marketingové prezentace přes realizaci prohlídek až po zajištění právních dokumentů. Bezpečný prodej i koupě realit - realitní služby: - komplexní služby financování bydlení a zabezpečení - reality – prodej, pronájem, koupě, výkup za odhadní ceny - asistence při prohlídkách, právní i administrativní pomoc - homestaging - úprava nemovitosti před prodejem - profesionální fotografie - profesionálně nafotíme vaši nemovitost - energetické štítky - zajištění partnera (firma PKV), který energetický štítek zhotoví kvalitně - individuální prodejní strategie, efektivní inzertní média - call centrum 24 hodin denně - disponujeme databází investorů a poptávajících klientů Bezpečný prodej a koupě zajistíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město a Brno venkov, Blansko a Boskovice.


Zhodnocení volných finančních prostředků – profesionální investiční poradenství

Zhodnocení volných finančních prostředků – profesionální investiční poradenství

Nenechte své peníze zahálet, investujte podle rad profesionálních finančních poradců ze společnosti S&P Czech Finance, s.r.o. z Prahy. Při zhodnocení Vašich volných finančních prostředků se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost a profesionalitu, preferujeme dlouhodobou spolupráci a podmínky v maximální míře přizpůsobujeme přáním klienta. Ať už se jedná o nákup či prodej investičních papírů nebo jiné investiční poradenství, přijímáme na sebe odpovědnost a dělíme se nejen o zisk, ale také o případnou ztrátu. Pokud Vás máte k podmínkám investování finančních prostředků jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na makléře ze společnosti S&P Czech Finance, s.r.o.


Penzijní úspory dosáhly za rok 2019 skvělého zhodnocení

Penzijní úspory dosáhly za rok 2019 skvělého zhodnocení

Penzijní úspory našich klientů jsme zhodnotili o 2,59 % až 18,75 % v závislosti na zvolené strategii spoření. „V posledních třech letech se nám daří přinášet klientům jedno z nejvyšších zhodnocení mezi penzijními společnostmi na trhu, které značně převyšuje možnosti jiných spořících produktů.“ říká Jakub Krkoška, místopředseda představenstva ČS Penzijní společnosti. Přečtěte si detailně, jak se v loňském roce účastnickým fondům dařilo na finančních trzích a jakého zhodnocení dosáhly penzijní úspory našich klientů.


Exekuce, poradenství - pomoc s exekucemi

Exekuce, poradenství - pomoc s exekucemi

Řešíte exekuci? Dostali jste se do tíživé finanční krize? Odborné poradenství a pomoc při řešení exekucí poskytuje v Jihomoravském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji Ivana Zálešáková. Snažíme se lidem co nejlépe poradit a najít nejvhodnější řešení situace. Poskytujeme poradenství v oblasti oddlužení, zpracování návrhů na povolení oddlužení a vyhlášení osobního bankrotu. Vše vyřešíme diskrétně a bez zbytečných průtahů. Neváhejte a obraťte se na Ivanu Zálešákovou, která Vám pomůže vyřešit Vaše problémy!


Nákup a prodej investičních cenných papírů – poradenství

Nákup a prodej investičních cenných papírů – poradenství

Disponujete volnými finančními prostředky, které hodláte zhodnotit? Společnost S&P Czech Finance s.r.o. z Prahy nabízí služby poradenství v oblasti nákupu a prodeje investičních cenných papírů. Naši odborníci v oblasti trhu s cennými papíry Vám poskytnou své znalosti a praxi a vydají doporučení ohledně nákupu nebo prodeje s cílem vygenerovat Váš zisk. Garantujeme vysokou úroveň profesionality a diskrétnost. Rozsah obchodů i rizika maximálně přizpůsobíme přání klienta. Nástrahami obchodu s investičními cennými papíry Vás provede tým společnosti S&P Czech Finance s.r.o.