Použité oděvy, obuv, Kamerun

Použité oděvy, obuv, Kamerun

Jsme Ets Fam Cameroon založená v roce 2004 pod průmyslovou a obchodní komorou Kamerunu. Jsme importér a exportér a všeobecný obchodník. Hledáme obchodní poradce pro obchodní transakce.
Zabýváme se importem použitých oděvů, obuvi, textilu, kosmetiky, nápojů atd. a hledáme dodavatele.
Exportujeme dřevěné uhlí z tvrdého dřeva, ropu, palmový olej, zázvor atd. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s odběrateli.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are Ets Fam Cameroon established in 2004 under Cameroon Chamber of trade, industries & Commerce with registered no RC 7436. We are importer & exporter and general merchants. We are looking for business consultants for business transactions.
We deals import on used clothes, shoes, textiles, cosmetics, beverages, etc and export on, hardwood charcoal, crude oil, palm oil, ginger, etc.
We are looking for interested buyers to contact us.
Poptávka byla vložena dne:
10.12.2012 09:03

Platnost poptávky:
10.03.2013 08:47

Kontaktní osoba:
Frank Kalu Orji

Kontaktní email:

Telefon:
002 377 565 4620

Fax:
002 377 565 4630

Předpokládaná cena:
1 250 000 €

Země:
Littoral Cameroon

Obrázek:
Použité oděvy, obuv, Kamerun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej palivového štípaného dříví, briket a dřeva v pytlích

Prodej palivového štípaného dříví, briket a dřeva v pytlích

Sháníte-li v oblasti Rosic prodejce briket, pytlovaného dřeva či štípaného palivového dříví, pak se neváhejte obrátit na nás! Naše firma prodává velmi vysoce kvalitní černé i hnědě uhlí, brikety, koks, kovářské uhlí, štípané palivové dříví a dřevo v pytlích již od roku 1991. Uhlí je těžené u nás v České republice. Brikety jsou z hnědého uhlí a jsou vyráběny v Německu-vhodné pro běžné topení v klasických kotlích. Palivové štípané dříví dovážíme od spolupracující společnosti-pro topení v krbech a krbových kamnech. Dřevo v pytlích-tvrdé dříví pro topení v krbu, k zatápění či uzení. Pro více informací navštivte naše www stránky.


Maziva ke speciálnímu použití Praha – více než 1000 speciálních produktů

Maziva ke speciálnímu použití Praha – více než 1000 speciálních produktů

Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. neustále rozšiřuje svou nabídku vysoce kvalitních a výkonných maziv určených ke speciálnímu použití, kterých je v současnosti více než 1000. Maziva určená ke speciálnímu použití přesně odpovídají požadavkům a kritériím na jejich fungování pro různorodé oblasti jejich využití. Vždy jsou však zárukou kvality, bezpečnosti a efektivity. Mezi základní a nejběžnější kategorie produktové řady speciálních maziv patří mazací pasty, produkty k mazání řetězů, otevřených převodů, kluzné laky a filmy, produkty určené pro potravinářství, železniční dopravu, větrné elektrárny nebo proces výroby skla či zpracování cukru. Kompletní nabídku a informace k mazivům pro speciální použití naleznete u Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Palivové dřevo, prodej, dodávka, dřeviny buku, dubu, habru, břízy, smrku, borovice Moravské Budějovice

Palivové dřevo, prodej, dodávka, dřeviny buku, dubu, habru, břízy, smrku, borovice Moravské Budějovice

Sháníte-li firmu, která prodává kvalitní palivové dřevo, pak se neváhejte obrátit na nás. Naše firma BOŠ spol. s r.o., přímo prodává a dodává palivové dřevo. Naše společnost dále provozuje dopravu. Zařídíme Vám přistavení kontejnerů a dovoz i odvoz materiálů, ať už se jedná o řezivo, písek či štěrk. Palivové dřevo je na výběr tvrdé listnaté i měkké jehličnaté. Dodáváme dřeviny buku, habru, dubu, břízy, smrku, borovice i modřínu. Dřevo lze dodat krácené i štípané o různých délkách. Záleží na přání zákazníka. Objednejte si u nás palivové dřevo, těšíme se na spolupráci. Působíme nejčastěji v oblasti měst Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou a okolí. Víc informací na webových stránkách.


Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ) Praha nabízí široký sortiment vysoce kvalitních průmyslových maziv, olejů a technologických kapalin pro správný a bezporuchový chod strojů využívaných pro průmyslovou výrobu většiny odvětví, včetně potravinářství a farmacie. Průmyslové oleje hydraulické, převodové, oběhové, separační, strojní, kompresorové, válcová, turbínové i teplonosné v jsou k dostání v konvenčním nebo pro přírodu šetrnějším provedení. Technologická kapaliny, jak pro prudké ochlazování, čistící, antikorozní, chladicí a mazací určené pro broušení jsou také součástí naší nabídky, stejně jako plastická maziva. S výběrem nejvhodnějšího produktu Vám samozřejmě rádi poradíme.


Centrální mazání a mazací technika Litoměřice – zajistěte delší životnost Vašich strojů

Centrální mazání a mazací technika Litoměřice – zajistěte delší životnost Vašich strojů

Delší životnost a nízkou poruchovost Vašich strojů zajistíte s kvalitní mazací technikou a centrálním mazáním od společnosti HENNLICH s.r.o. z Litoměřic. Nabízíme mazací hlavice mnoha druhů, automatické maznice pro řešení malého počtu vzdálených míst, mazací lisy včetně vysokotlakých a mazací přístroje, odvzdušňovací přístroje k mechanickému čištění vzduchu při pohybu z a do nádrže nebo samotná maziva od významných světových výrobců. Centrální mazací systémy jsou moderním řešením pro veškeré oblasti výroby. Samozřejmostí našich služeb je také poradenství při výběru vhodného produktu, stačí v případě zájmu kontaktovat společnost HENNLICH s.r.o.


Palivové dřevo Mladá Boleslav – dobře vyschlé a nařezané za příznivé ceny

Palivové dřevo Mladá Boleslav – dobře vyschlé a nařezané za příznivé ceny

Sháníte spolehlivého dodavatele kvalitního palivového dřeva pro vytápění Vašeho domu nebo pro příležitostné zatopení v krbu? Lesy Mladá Boleslav, a.s. nabízí prodej palivového dřeva za výhodné ceny. Naše palivové dříví je kvalitní, dobře vyschlé a nařezané a připravené k použití. Nabízíme kuláče délky 2 až 4 metry nebo štípané dříví do 50 cm, břízu, dub, buk, akát, smrk, borovice, topol nebo lípu. Palivové dříví za dobrou cenu s možností darování ve formě dárkového poukazu seženete u Lesy Mladá Boleslav, a.s.