Specialista na kultur.aktivity hledá partnery

Specialista na kultur.aktivity hledá partnery

200612687;
Firma specializující se na kulturní aktivity, architekturu a hudbu hledá v ČR partnery. V případě odpovědi uvádějte prosím číslo inzerátu. Komunikace v angličtině.

Původní znění:
200612687;
Company specilized in cultrural activities- arcitecture -music In one of the places of the preserved buildings, Great Mantinia works
Poptávka byla vložena dne:
10.11.2006 15:19

Platnost poptávky:
10.05.2007 15:19

Kontaktní osoba:
INFORMATION CENTRE FOR MUSIC AND ARCHITECTURE IN THE MEDITER

Kontaktní email:

Telefon:
0030-6945-745113; John Petroyiannis

Fax:
00302710-233738

Země:
Greece

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky pořádá akci Žňový den - Žně našich dědů

Muzeum zemědělské techniky našich dědů, Josef Netopil a synové pořádají dne 25.8. 2018 akci Žně našich dědů. Žňový den proběhne v areálu zemědělského podniku v obci Pravčice. Můžete se těšit na bohatý program, po celý den je zajištěna ochutnávka regionálních výrobků ze Zlínského kraje a jejich prodej. Zahájení žňového dne v 10:00. Program: - žně - žnutí obilí srpem, sečení kosou, sečení lopaťákem - vázání obilí do snopů a mandelů, ukázka výroby povřísel - průvod z pole a poděkování za úrodu - výmlat obilí cepy, výmlat stacionární mlátičkou, fukarování obilí. V případě nepřízně počasí některé části programu neproběhnou.


Připravujeme představení na podzim – rezervujte si vstupenky již nyní

Připravujeme představení na podzim – rezervujte si vstupenky již nyní

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana má před sebou sice divadelní prázdniny, ale již nyní představuje svým divákům přehled zajímavých představení, která se uskuteční na podzim. Patříte-li tedy mezi příznivce tohoto divadla, tak neváhejte a rezervujte si vstupenky on-line na podzimní představení již nyní. Těšit se můžete na vtipné divadelní hry v českém i anglickém jazyce The Stand In, Pub in the Glade, Habaďůra, Číňani a také na premiéru představení Můj romantický příběh nebo skvěle zahranou hru Válka Roseových. Neváhejte a prostudujte si pečlivě podzimní program Žižkovského divadla J. Cimrmana, jistě si vyberete a skvěle se pobavíte.


Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů

Národopisné muzeum Žiželice – stálá vlastivědná expozice řemesel a cechů

Jarnímu období přeje krásné počasí a to je čas vypravit se na poznávací výlety po obcích v České republice. Jedna taková zajímavá obec jsou Žiželice, kde můžete navštívit místní národopisné muzeum. Prohlédnete si stálou expozici řemesel a k dispozici jsou i drobné suvenýry. Vstupné pro dospělé 20 Kč, pro děti 10 Kč. Brožurku „Žiželice, městečko ve stínu“ za 25 Kč Magnetku s vyobrazením radnice za 60 Kč Placku rytíře Dětocha za 20 Kč Pohled Žiželic za 5 Kč. Turistickou vizitku za 15 Kč - na radnici nebo v KD Žiželice. Návštěva muzea je možná po telefonické dohodě.


Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo, o.p.s., volné sdružení známých českých herců se vrací po 22 letech do kaple Svatého Ducha v Mostě, kde kdysi proběhla první představení, s výstavou kostýmů, masek a rekvizit. Krásný prostor kaple bude zaplněn exponáty z her, které Docela velké divadlo odehrálo nejen na této scéně, ale i v jiných divadlech. K vidění budou loutky, dekorace, rekvizity z her Čert a Káča, Carmen, O pejskovi a kočičce, Kráska a netvor, Kašpárkův koníček a z dalších inscenací. Přijďte se podívat na vernisáž nebo později na výstavu divadelních rekvizit do kaple Svatého Ducha v Mostě, kterou pořádá Docela velké divadlo, o.p.s.


Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Muzeum stavebnice MERKUR, vláčky, historie, expozice, e-shop

Jistě znáte ze svého dětství či od rodičů legendární stavebnici Merkur. Přijďte si zavzpomínat nebo se seznámit s touto motorickou stavebnicí do našeho Muzea stavebnice MERKUR společnosti MERKUR POLICE o.p.s., kterou najdete ve městě Police nad Metují. Tato oblíbená hračka pro menší či větší kluky i holky má dlouholetou historii, která se začala psát v roce 1925. Posléze se ke stavebnici přidala i výroba plechových elektrických vláčků. V našem muzeu můžete vidět zajímavé exponáty jako Ocelové město, mosty, budovy, kolotoč, stroje, letadla, vláčky a kolejiště. Spojování kovových dílů šroubkem a matkou si můžete vyzkoušet v hracím koutku. Stavebnici si můžete zakoupit na našem e-shopu.


Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Muzeum Police ČR připravuje pro své návštěvníky mnoho zajímavých expozic, z nichž jistě upoutá speciálně upravená výslechová místnost pro dětské oběti a svědky trestně činnosti. Jedná se útulný a barevný dětský pokojík, ve kterém se děti mohou cítit dobře a bezpečně, který je však vybavený potřebnou a dobře skrytou technikou. Velkými pomocníky jsou pro kriminalisty látkové panenky Jája a Pája, s jejichž pomocí mohou převážně ti nejmenší demonstrovat, co se jim nebo jejich blízkým stalo. Vyšetřovatelé pak celé dění mohou sledovat ve vedlejší místnosti. Díky této speciálně upravené výslechové místnosti pro děti, kterou můžete osobně vidět v Muzeu Policie ČR na Praze 2, probíhá celý výslech bez zbytečného stresu.