Specialista na kultur.aktivity hledá partnery

Specialista na kultur.aktivity hledá partnery

200612687;
Firma specializující se na kulturní aktivity, architekturu a hudbu hledá v ČR partnery. V případě odpovědi uvádějte prosím číslo inzerátu. Komunikace v angličtině.

Původní znění:
200612687;
Company specilized in cultrural activities- arcitecture -music In one of the places of the preserved buildings, Great Mantinia works
Poptávka byla vložena dne:
10.11.2006 15:19

Platnost poptávky:
10.05.2007 15:19

Kontaktní osoba:
INFORMATION CENTRE FOR MUSIC AND ARCHITECTURE IN THE MEDITER

Kontaktní email:

Telefon:
0030-6945-745113; John Petroyiannis

Fax:
00302710-233738

Země:
Greece

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. - Praha - Vinohrady

Divadlo U Hasičů s.r.o. se nachází v sousedství Vinohradského divadla v Praze na Vinohradech a nabízí komediální představení pro dospělé i dopolední program pro školy. Stálý repertoár pro dospělé obsahuje desítky her od známých domácích i zahraničních autorů. Děti zase určitě pobaví klasická nebo moderní pohádka. Divadlo má dlouhou historii a dříve zde sídlilo také divadlo Spejbla a Hurvínka. Diváci mají k dispozici bezbariérový přístup a 342 pohodlných míst k sezení. Součástí divadla je také Divadelní kavárna, jejíž prostory jsou ozvláštněny pravidelnými výstavami s měsíční obměnou.


Policejní muzeum Praha – plno (ne)bezpečné zábavy

Policejní muzeum Praha – plno (ne)bezpečné zábavy

Těšíme se, až budeme moci ukázat střípky z každodenního života policejního sboru a jeho historie. Uvidíte zde velmi zajímavé exponáty, dobové uniformy, výzbroj z každého období. Pravou atmosféru jde načerpat v autentické četnické stanici. Muzeum vás provede časem a ukáže útržky z každého významného období naší historie. Mezi další zajímavosti zařazujeme projekce nejzajímavějších případů kriminalistiky a popis fungování každodenní činnosti našich nynějších bezpečnostních složek. Máme své vlastní dopravní hřiště. Pořádáme preventivní programy v odvětví dopravy, kriminalistiky nebo protidrogové aktivity. Vše je protkané různými tiskopisy, doplněno fotografiemi, autentickými předměty a dokumenty. Máte se na co těšit! Jsme tu pro vás od úterý do neděle mezi 10:00 až 17:00, a to v Praze na adrese Ke Karlovu 1.


Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Máte rádi kulturu? Chcete vidět unikátní výstavu surrealismu? Pak neváhejte a navštivte Exhibition Salvador Dalí v Praze! Tato unikátní expozice na Vás čeká ve výstavním prostoru Salvador Dalí – Enigma. Najdete nás jen kousek od Václavského náměstí na ul. Opletalova 1535/4. Vítáme i studenty škol a nabízíme průvodce v češtině, angličtině a italštině. V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku nebo Vám rezervujeme termín. Nenechte si ujít expozice soch nevyčíslitelné hodnoty, grafiky i speciální kolekce skleněných soch tohoto všestranného umělce. Zúčastnit se můžete také jednoho z našich adventních galavečerů, které jsme pro Vás připravili v našem muzeu ve dnech 6.12.2021, 13.12.2021 a 27.12.2021.


Památník Terezín – severočeský památník obětí nacistického režimu z doby druhé světové války

Památník Terezín – severočeský památník obětí nacistického režimu z doby druhé světové války

Potřebujete doplnit studijní materiál či podklady pro vaši další práci? Navštivte jediný památník svého druhu v Česku – Památník Terezín v Terezíně na Litoměřicku. Náš památník je unikátním pomníkem odkazujícím na nacistické běsnění a rasovou perzekuci na našem území během druhé světové války. Již po skončení válečného konfliktu byl založen za účelem podání důkazu a udržení historických souvislostí spojených s nacistickým režimem v tehdejším Československu. Klademe si za cíl informovat a upozorňovat stávající i budoucí generace. V současné době je zřizovatelem Ministerstvo kultury ČR, které se zasazuje o financování budování našeho odkazu a zaštiťuje hlavní činnosti památníku. Ten dnes tvoří celá řada jednotlivých pietních míst, které mají připomínat zkázu a utrpení desetitisíců lidí, kteří tehdejším táborem prošli či v něm zahynuli. Navštivte muzeum ghetta, Malou pevnost, Národní hřbitov či Magdeburská kasárna – zde se vrátíte v čase a připomenete si nezapomenutelné události, které již nechce nikdo z nás zažít. Neváhejte využít komentovaných prohlídek či organizovaných návštěv, pořádáme akce pro jednotlivce i skupiny a školy. Více informací naleznete na našem webu www.pamatnik-terezin.cz.


Galerie Klatovy / Klenová, výstava plastik, obrazů, kreseb, grafiky, fotografií

Galerie Klatovy / Klenová, výstava plastik, obrazů, kreseb, grafiky, fotografií

Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace Plzeňského kraje pořádá různé akce ryze výtvarného charakteru. Návštěvníci si tak mohou v nádherných prostorách hradu a zámku prohlédnout plastiky, obrazy, kresby, grafika, fotografie a další zajímavá díla. Období prohlídek: duben, říjen: úterý-neděle, 10-12, 12.30-16 hod. květen, červen, září: úterý - neděle, 9-12, 12.30-17 hod. červenec, srpen: pondělí - neděle, 9-12, 12.30-18 hod. Plné vstupné 80 Kč a zlevněné vstupné 40 Kč. Vstupné zahrnuje prohlídku hradu, stálé expozice v přízemí zámku a dočasných výstav zámku, sýpka a exteriéry hradu.


Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla

Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla

Chystáte se s dětmi na maškarní ples? Rádi se účastníte masopustu a potřebujete kostým? Pak se obraťte na Znojemskou Besedu, která se stará o pronájem kostýmů, mobiliáře či sálů. Také organizujeme různé kulturní a společenské akce a zajišťujeme provoz Městského divadla ve Znojmě. Na našich webových stránkách najdete aktuální ceny a kontakt pro rezervaci kostýmů. Ať už se chystáte na maškarní ples, masopust či dětskou oslavu v maskách, půjčte si kostým u nás. Pronajímáme buď komplety či pouze část kostýmů. Případně si u nás můžete vypůjčit maskota. Zajistíme i pronájem mobiliáře, židle či pódium, ale i celé sálu pro soukromé i komerční účely. Provozujeme i Městské divadlo Znojmo, kde pro Vás máme přichystaný pestrý program skvělých her. Zaměřujeme se i na organizace kulturních a společenských akcí a také historické prohlídky města.