Strojírenské komponenty, výkovky, Indie

Strojírenské komponenty, výkovky, Indie

Jsme výrobci výkovků a hotových komponent, jako jsou montážní celky, montážní podskupiny, ozubená kola, poloosy, pastorky talířových kol, neozubené předměty jako páky, spojovací články, adaptéry, tažné koule atd. Dodáváme různým OEM (výrobci traktorů a užitkových vozidel) v Indii, exportérům a indické obraně.
Máme 7 závodů v severní a střední Indii.
Naše výrobní kapacita je 2000 MT výkovků měsíčně a 100.000 hotových komponent měsíčně.
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s potenciálním zákazníkem v EU buď formou technické spolupráce s dohodou o odkoupení nebo přímého exportu.
http://tekno.himgroup.net

Původní znění:
Establishing business cooperation
Hi

We are manufacturers of Forgings and finished components like Assemblies, Sub Assemblies, Gears, Axlesm Shafts, Crown Wheel Pinion, Non gear items like levers, linkages, adopters, tow balls etc and supplying to various OEM's (Tractor and Commercial Vehicle Manufacturers) in INDIA, Exports and to Indian Defence.

We have about 7 plants spread across North and Central India.

Our capacity is to manufacture 2000 MT of Forgings per month and 1, 00, 000 finished components per month.

We are interested to develop a relationship with a potential customer in the European Union either by way of Technical Collaboration with Buy Back Arrangement or Direct Exports.

Regards
Nitin Aggarwal
M : +91 98166 25000
E : nitinaggarwal@himgroup.net
W : http://tekno.himgroup.net
Poptávka byla vložena dne:
07.11.2012 08:43

Platnost poptávky:
07.02.2013 08:34

Kontaktní osoba:
Nitin Aggarwal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
India

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, opravy a renovace strojního zařízení

Výroba, opravy a renovace strojního zařízení

TOMAS s.r.o. Holohlavy, Hradec Králové a Sedlec u Lanžova Naší specialitou je výroba, opravy, repase a režijní dodávky technologického a strojního zařízení na klíč. Pro všechny tyto činnosti vlastníme příslušné certifikáty. Potřebujete vyrobit nebo opravit zastaralé nebo nefunkční strojní zařízení? Zjistili jste, že se vám opotřebovali důležité strojní součástky? Na základě vašich požadavků rádi zpracujeme konstrukční plán, zajišťujeme i atypickou výrobu, i případnou montáž včetně dopravy a cenovou nabídku. Samozřejmostí je i poradenská služba. Opravy , montáž a servis cukrovarnických zařízení, výroba a opravy náhradních dílů pro speciální kolejové stroje, drobná kovovýroba dle specifikace zákazníka.


Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Svařované sítě do betonu - kari sítě vhodné k armování (vyztužení) základových desek nebo betonových podlah

Neexistuje lepší způsob armování, neboli vyztužení betonových podlah a dalších nosných i nenosných součástí staveb než pomocí sítí do betonu. Svařované kari sítě do betonu nakupujte za super ceny u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí nejen v okrese Opava, ale také v Krnově, Oticích i Ostravě. Svařované KARI sítě jsou vyráběny z žebírkového rovnaného drátu, můžete je najít také pod pojmem žebírkové pletivo, rošty do betonu, svařované výztužné sítě, síta do betonu či armovací sítě. Spojením kari sítě s betonem vznikne velice pevná stavební konstrukce - železobeton. Jejich využití je ovšem mnohem širší: - do betonářských výrobků - průmyslové podlahy - pro betonářské účely - při výstavbě inženýrských sítí - v zemědělství - v zahrádkářství - v chovatelství, - na silničních stavbách - ochranné kryty - šablony pro podlahové vytápění - oplocení silnic a dálnic. Armováni betonu je velice důležité. Beton samotný dokáže přenášet jen malé tahové síly, kari sítě jsou proto nezbytným prvkem betonových konstrukcí. Tahové síly jsou potom přenášeny pomocí ocelových výztuží, které tvoří právě tyto kari sítě.


Kovoobrábění Trutnov – práce na horizontálních frézách a hoblovce

Kovoobrábění Trutnov – práce na horizontálních frézách a hoblovce

Binter DS s.r.o. Trutnov - výroba a servis dřevařských strojů, kovoobrábění Specializujeme se na výrobu tradičních výrobků, ale i na obrábění kovů. Polotovary a výrobky zhotovujeme z těch nejlepších materiálů jako je ocel, hliník nebo litina. Pro kvalitní kovoobrábění jsme vybaveni veškerými stroji pro soustružení, frézování, hoblování a vrtání. Provádíme práce na horizontálních frézách a hoblovce. Vyrobíme dle Vašich požadavků jakýkoliv díl s přesností na tisícinu milimetru. Neváhejte nás kontaktovat.


Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Hledáte českého výrobce strojírenských dílců? Pak neváhejte a kontaktujte ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.! Naše společnost provádí soustružení a frézování kovů na CNC strojích. Využíváme klasické soustruhy a frézky, vrtačky, pily pro řezání tyčí, pily pro řezání tabulí, stroje na obrábění ozubení. Obrábíme veškeré druhy materiálů používané ve strojírenství a to včetně špatně obrábitelných materiálů. K výrobě používáme zejména stroje - CNC soustruhy, CNC obráběcí centra a CNC brusky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na našich webových stránkách.


Kovovýroba - povrchová ochrana trubek a profilů, ohýbání plechů

Kovovýroba - povrchová ochrana trubek a profilů, ohýbání plechů

Dlouholeté zkušenosti v oblasti kovovýroby na zakázku a povrchové ochrany trubek a profilů má společnost AT Weldsteel s.r.o. z Brna. Provádíme povrchovou ochranu trubek a profilů, ohýbání plechů a trubek, svařování a řezání kovů na zakázku. Provádíme ohraňování plechů do tloušťky 12mm a délky lišty 3150mm. Provedeme také zkružování trubek a profilů. Součástí našeho areálu a naší kovovýrobního programu je také prášková lakovna a galvanovna, kde zajistíme povrchovou ochranu trubek a profilů. Největší výhodou naší společnosti AT Weldsteel s.r.o. je komplexnost strojního vybavení, zkušenosti zaměstnanců, nízké náklady a tím pádem i možnost tvorby nižších cen.


Materiál pro kvalitní výrobu zábradlí z kovu a eloxovaného hliníku

Materiál pro kvalitní výrobu zábradlí z kovu a eloxovaného hliníku

Uvažujete jaký zvolit materiál zábradlí ? S jeho výběrem vám pomůže naše společnost JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy, která vyrábí a dodává kvalitní kovové a eloxované hliníkové zábradlí pro soukromé i občanské stavby. Naleznete u nás kovové a hliníkové zábradlí, které: - má nízkou hmotnost, takže nijak výrazně nezatíží vaši stavbu - je z vysoce kvalitní slitiny hliníku AlMgSiO5 - je teplotně stabilní, takže nedochází k rozpínání - díky eloxaci nešpiní, neohmatává se a chrání povrch před vlivy počasí Naše zábradlí nemusíte leštit či jinak udržovat, protože ani déšť na něm nezanechává své kapky. Další výhodou je snadná montáž, kterou zvládnete s návodem i sami. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.