Predaj a distribúcia diaľničných nálepiek

Predaj a distribúcia diaľničných nálepiek

Predmetom zákazky je zabezpečenie predaja a distribúcie diaľničných nálepiek (ďalej len nálepiek), ktorými sa preukazuje zaplatenie úhrady na roky 2013 a 2014 za užívanie pozemných komunikácií v súlade s § 6 zákona č. 135/1961 Zb. o pozemných komunikáciách (cestný zákon) v znení neskorších predpisov v mene a na účet verejného obstarávateľa/mandanta. Bližšie špecifikované v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
22.08.2012 11:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2012 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35919001

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 45

Zadavatel PSČ:
821 09

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Majerová

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63522000-4
Služby sprostredkovateľov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

V hanácké pahorkatině ve výšce okolo 220 metrů nad mořem se nachází obec Vřesovice. Nejvyšším bodem obce je kopec Předina, který má výšku 312 metrů nad mořem a nachází se tam vysílač Dobrochov. Rozloha obce je 620 ha, z toho zemědělské půdy je 582 ha. Kousek za severním okrajem obce Vřesovice vyvěrá na pravém břehu potoka Vřesůvky sirnatý minerální pramen a má podobné složení jako v nedaleké Skalce. Obecní úřad naleznete na adrese Vřesovice 41, okres Prostějov.


Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

V turistickém regionu Beskydy, v Podbeskydské pahorkatině se nachází obec Horní Domaslavice. Naleznete ji v okrese Frýdek-Místek. První písemná zmínka o obci Domaslavice je z roku 1305. Jméno doslala obec po rodu Domaslaviců, který tuto obec založil. V dnešní době má obec Horní Domaslavice více než 900 obyvatel a rozkládá se na ploše 505 hektarů. Obec si do dnešní doby dochovala typický ráz původního slezského rozptýleného typu zástavby.


Muzeum dřevařství Dlouhá Ves – informace o historii s venkovní expozicí

Muzeum dřevařství Dlouhá Ves – informace o historii s venkovní expozicí

Obec Dlouhá Ves toho nabízí mnoho, od kulturních akcí, turistiku až po velmi zajímavou expozici, kterou vám dnes chceme představit. Jedná se o muzeum dřevařství, které se nachází v nově postavené a velmi stylové budově v obci Nová Ves. Můžete navštívit vnitřní expozici, kde se dozvíte mnoho zajímavostí od historii dřevařství, dopravy a zpracování dřeva nebo venkovní expozici, která nabízí pohled na repliku voru a také zvětšenou maketu krabičky zápalek. Dozvíte se zde také i informace a odkazy na historii dřevařství o obci Dlouhá Ves, která byla vybudována původně jako dřevařská osada, ale to rozhodně není vše. Zajímá vás více informací? Navštivte naše webové stránky, kde najdete plno užitečných informaci. Těšíme se na vaši návštěvu.


Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Chcete si udělat výlet a navštívit zajímavosti a památky v okrese Louny? Nezapomeňte zavítat do obce Lenešice, která se nachází cca 4 km severozápadně od Loun. První písemná zmínka pochází z roku 1226, kdy jsou Lenešice uváděny jako majetek kláštera v Doksanech. Mezi nejvýznamnější pamětihodnosti bezesporu patří Kostel svatého Šimona a Judy, který je jednou z nejstarších památek tohoto druhu v Čechách. Dále zde naleznete Zámek Lenešice, sloup se sochou svatého Václava, faru, sýpku a cukrovar. Z přírodních zajímavostí stojí rozhodně za návštěvu Lenešický rybník o rozloze 111 ha, který je významnou ornitologickou lokalitou. Nachází se zde i chráněné druhy obojživelníků, plazů, savců a slanomilné vegetace. Obcí prochází turistická trasa.


Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Přemýšlíte kam si udělat výlet v okrese Litoměřice? Obec Jenčice se nachází 5 km severovýchodně od města Lovosice v okrese Litoměřice. Okolí obce je jako stvořené pro pěší turistiku. Cca 1,5 km severozápadně od Jenčic se nachází vrch Košťál (481 m) se zříceninou středověkého hradu Košťálova. Kdysi královský hrad byl postaven k ochraně obchodníků a poutníků na obchodní stezce vedoucí z Čech do Saska. O Košťálovu se zachovala řada pověstí, hlavně o pokladu, který je skryt ve skále. Poblíž obce se nachází největší strom tzv. Košťálovská oskeruše v Čechách, který stojí za to navštívit během Vaší návštěvy. Oskeruši má obec Jenčice i ve svém znaku. Neváhejte a udělejte si výlet do malebné obce Jenčice!


Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm

Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm

V Olomouckém kraji v okrese Přerov se nachází malá Obec Věžky, která se historicky datuje už k roku 1349. Obec Věžky má základní občanskou vybavenost mezi něž patří vodovodní síť, kanalizace i plynofikace. V Obci Věžky najdete obecní úřad, nově zrekonstruovanou knihovnu s multimediální místností s projektorem i počítači. Nově se v Obci Věžky nachází i krásné dětské hřiště a sportovní hala, která slouží jak ke sportovním, tak ke společensky kulturním akcím. Tyto akce zajišťuje jak sama obec, tak i Sbor dobrovolných hasičů, kteří každým rokem pořádají akce pro děti i dospělé. K společenským akcím se hlásí i Sportovně střelecký klub, který rovněž pořádá sportovní střelbu pro mládež i dospělé. V Obci Věžky žije momentálně kolem 212 obyvatel a je rovněž i součástí Mikroregionu Moštěnka.