Poptávám rehabilitační léčbu

Poptávám rehabilitační léčbu

Poptávám možnost intenzivní rehabilitační léčby pro 20ti letého vnuka po centrální mozkové příhodě. Je to ležící pacient, současně v péči matky (zdravotní sestry) v domácí péči. Hledám možnost dceři pomoct a sehnat podpůrnou RHB léčbu pobytovou. Matka jako zdravotní sestra může pobyt příp. absolvovat se synem .
Zároveň hledám možnost naučit dceru při názorné instruktáži alespoň základní rehabilitační manipulaci, příp. techniku péče a další fyziatrické postupy.
Poptávka byla vložena dne:
06.08.2012 10:18

Platnost poptávky:
06.09.2012 09:43

Kontaktní osoba:
Jana Šrámková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní rehabilitační a fyzioterapeutická péče v Praze

Komplexní rehabilitační a fyzioterapeutická péče v Praze

Prodělalo Vaše dítě mozkovou obrnu či Vy úraz páteře, kloubů? Neváhejte a s léčbou pohybového aparátu se obraťte na profesionály. Naše společnost THERAP-TILIA spol. s r.o. je největší ambulantní pracoviště v Praze, které se zaměřuje na rehabilitační a fyzioterapeutickou péči o pacienty v každém věku. Nejmenší pacienty s dětskou mozkovou obrnou léčíme souborem cvičících technik zvaných Vojtova metoda. Tento způsob napomáhá léčit neurologické a psychické poruchy za pomoci stimulace tlakových bodů. U dospělých pacientů, které trápí bolesti zad, provádíme odblokování páteře například cvičení dle Mojžíšové či masáží.


Wellness penzion, komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Wellness penzion, komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Hledáte ubytování na horách, v lokalitě Jeseníky? Wellness penzion a hotel Holzberg Vám splní všechna Vaše přání. Užijete si zde firemní akce, rodinnou dovolenou i svatbu. Čeká Vás zde komfortní ubytování, wellness procedury, vynikající jídlo a vstřícný personál. Wellness penzion a hotel Holzberg se nachází v blízkosti Malé Morávky a Karlovy Studánky. Ve Wellness penzionu a hotelu Holzberg najdete klid a relaxaci. Naše komfortní pokoje s masivním nábytkem a vlastním sociálním zařízením poskytují maximální pohodlí. Nabízíme 1-3 lůžkové pokoje s přistýlkou a 4-5 lůžkové apartmány. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, kde si pochutnáte na tradiční české kuchyni a také na specialitách ze zvěřiny. Pořádáme také zvěřinové hody. Připravuje kompletní rauty pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní akce jako konference, teambuilding, školení. Pro relaxaci můžete využít naše wellness centrum: - relaxační bazén, krytý dětský bazén, privátní Whirlpool, privátní sauna, relaxační místnost, masáže. Navštivte náš penzion v krásném prostředí pod nejvyšší horou Jeseníků Pradědem.


Víkendové relaxační pobyty Litvínov – aktivní odpočinek a nová energie pro Vás

Víkendové relaxační pobyty Litvínov – aktivní odpočinek a nová energie pro Vás

Nově zrekonstruované Sanatorium krásný potok u Litvínova nabízí víkendové relaxační pobyty pro všechny, kteří si chtějí odpočnout, načerpat sílu a energii a udělat něco pro sebe. Kromě krásného ubytování s bezbariérovým přístupem a s wifi připojením, parkováním na místě a nabídkou dobré kuchyně se můžete těšit na mnoho aktivit pro volný čas a hlavně mnoho příjemných relaxačních procedur. Pokud Vás tedy bolí třeba záda nebo jiné svalové skupiny nebo trpíte jinými pohybovými potížemi, neváhejte a dopřejte si relaxační pobyt v Sanatoriu Krásný Potok.


Levitovo centrum následné péče s chirurgickou ambulancí, dlouhodobá péče Nemocnice Hořice

Levitovo centrum následné péče s chirurgickou ambulancí, dlouhodobá péče Nemocnice Hořice

Dlouhodobou léčebnou i rehabilitační péči pro pacienty bez rozdílu věku poskytuje Městská nemocnice Hořice v Podkrkonoší. Společně s Levitovým centrem následné péče zajišťujeme lékařskou péči pacientům, kteří vyžadují dlouhodobou rehabilitační a ošetřovatelskou péči, jež nelze vykonávat ambulantně. Naším hlavním cílem je obnova fyzického a duševního zdraví pacientů v rámci jejich konkrétního onemocnění. Patříme mezi moderní pracoviště s dostatečnou kapacitou lůžek, 24 hodinovou chirurgickou ambulancí, biochemickou laboratoří i interní ambulancí. Jsme tým zkušených profesionálů, kteří jsou připraveni kdykoli pomoct, a to i nad rámec svých povinností. Zakládáme si nejen na kvalitní lékařské péči, ale rovněž na vstřícném jednání a individuálním přístupu k pacientům i jejich rodinám.


Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Naše zdravotní středisko disponuje poliklinikou s ambulantní a závodní zdravotní péčí, dále provádíme speciální zákroky a naše pacienty léčíme i ve vlastním sanatoriu. Specializujeme se na: - ambulantní péči: praktičtí lékaři, zubní ordinace, interní a neurologická ordinace, chirurgie, oční, plicní, EEG a RDG vyšetření, biochemie, hematologie a rehabilitace - závodní péči: preventivní prohlídky, zdravotní dokumentace zaměstnanců, lékařské posudky, zdravotní způsobilost, hygienická opatření a další - speciální péči: vstupní a výstupní prohlídky, zdravotní průkaz, oprávnění pro jeřábníky a svářeče, zdravotní způsobilost k obsluze kotlů, mimořádné prohlídky a dále Pacienti si mohou přijít odpočinout a zregenerovat své tělo i do sanatoria, které se nachází v Meziboří v malebné krajině Krušných hor. Zdravotní středisko disponuje kapacitou až 60 lůžek a místo u nás najdou pacienti, které trápí bolesti zad nebo dýchací obtíže, případně mají problémy s páteří, či se léčí po úrazu. Nabízíme kompletní servis zdravotní péče, o pacienty se u nás starají zaměstnanci s dlouholetou praxí. Klademe důraz na to, aby se u nás klienti cítili příjemně a odpočinuli si. Vybírat si můžete z nejrůznějších relaxačních a rehabilitačních pobytů, které vám sestavíme na míru. Netrapte se návštěvou vaší staré polikliniky a vyzkoušejte naše zdravotní středisko. Přijďte osobně vyzkoušet naši zdravotní péči, případně ji dopřejte vašim zaměstnancům. Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti Chemopetrol, Unipetrol, či Kapka 97.


Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Potřebujete speciální vyšetření či praktického lékaře? Pokud chcete mít komplexní zdravotní služby bez dlouhého cestování mezi jednotlivými pracovišti, tak navštivte Polikliniku Bor v okrese Tachov, která má ambulance praktických i specializovaných doktorů v jedné budově. Pod jednou střechou mají ordinace praktičtí lékaři pro dospělé i děti, závodní lékaři či stomatologové. Dále zajišťujeme gynekologickou, chirurgickou, kožní, ortopedickou, oční, urologickou a ORL ambulanci. Provozujeme i pracoviště rehabilitace, fyzioterapie, RTG, sonograf, laboratoře, zubní laboratoř, neurologie a dermatologie. U nás dostanete kvalitní ambulantní lékařskou péči od A do Z.