Poptávám rehabilitační léčbu

Poptávám rehabilitační léčbu

Poptávám možnost intenzivní rehabilitační léčby pro 20ti letého vnuka po centrální mozkové příhodě. Je to ležící pacient, současně v péči matky (zdravotní sestry) v domácí péči. Hledám možnost dceři pomoct a sehnat podpůrnou RHB léčbu pobytovou. Matka jako zdravotní sestra může pobyt příp. absolvovat se synem .
Zároveň hledám možnost naučit dceru při názorné instruktáži alespoň základní rehabilitační manipulaci, příp. techniku péče a další fyziatrické postupy.
Poptávka byla vložena dne:
06.08.2012 10:18

Platnost poptávky:
06.09.2012 09:43

Kontaktní osoba:
Jana Šrámková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Užijte si relaxační vinné nebo pivní koupele v zámeckém hotelu

Zámek Zábřeh Vám může nabídnout kromě ubytování v pokojích historického stylu v hotelu, který sídlí v renesančním zámku, také relaxační pivní nebo vinné koupele. Pivní koupele si můžete vychutnat v dřevěné kádi ve středověkém sklepení, zatímco vinnou koupel si vychutnáte v historickém pokoji u kamenného krbu. V rámci relaxačních koupelí si můžete užít: - pivní olejovou koupel, do které jsou přidány kvasnice, mláto a sladové výtažky, přičemž si můžete vychutnat skleničku zámeckého piva PIKARD - vinnou koupel s mandlovým olejem s přídavkem přírodní soli, během které si můžete vychutnat i sklenku Veltínského zeleného a hroznovou šťávu Nevšední relaxační koupele si užijete právě v hotelu Zámek Zábřeh!


Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Wellness hotel Valeč, wellness pobyty, ubytování, relax Třebíč, Vysočina

Uvažujete o odpočinkovém wellness pobytu? Chcete dopřát relaxu svému tělu i duši? Přijeďte relaxovat do wellness Hotelu Zámek Valeč ležícím nedaleko historických měst Třebíč, Telč či Jaroměřice nad Rokytnou! U nás pečujeme o zdraví i krásu. Nabízíme wellness pobyt v jedné z pěti saun, plavání v jednom ze tří bazénu, fitness centrum či relaxační místnost s krbem, kde si po fyzických aktivitách můžete odpočinout u šálku čaje a s kulisou klidné hudby. Převážně pro ženy je pak k dispozici kadeřnice, manikérka, pedikérka a kosmetička, která poradí s denním i večerním líčením. Pro ubytované hosty je již vstup do wellness centra zahrnut v ceně ubytování. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde si můžete prohlédnout zámecké pokoje, hotelovou restauraci a zjistit více informací o kraji Vysočina a okolí města Valeč u Hrotovic.


Léčba osteoporózy – osteologické vyšetření

Léčba osteoporózy – osteologické vyšetření

Hledáte zařízení, ve kterém byste se mohli začít léčit s osteoporózou? Jste na správném místě, naše společnost Mediekos Ambulance, s.r.o. na Hornické poliklinice v Ostravě má s touto léčbou dlouholeté zkušenosti. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní a snaží se vždy o naprostý komfort našich pacientů. Osteologické centrum v Ostravě je určeno jak pro dospělé, tak pro děti. Pro bližší informace navštivte naše internetové stránky nebo nás rovnou kontaktujte, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Trápí Vás bolesti kloubů, zad nebo špatná hybnost končetin? Navštivte největší ambulantní rehabilitační pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze. Naši specialisté Vám poskytnou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči podle Vašich potřeb. Nabízíme odborné aplikace moderních léčebných metod od lymfodrenáže, vodoléčby, rašelinových zábalů, elektroléčby, terapeutického ultrazvuku, laseru, fototerapie, cvičení Vojtovy metody nebo cvičení podle Mojžíšové. Objednejte se s pohybovými potížemi do Vaši nejbližší pobočky největšího ambulantního rehabilitačního a fyzioterapeutického pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze.


Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

Hemeroidy – hemoroidy, Praha, Brno

V ON CLINIC – ProctoClinic totiž máme recept na účinnou léčbu. Nejdůležitějším krokem je samozřejmě včasná diagnóza a hlavně léčba. Už při prvních příznacích nemoci byste měli navštívit lékaře. U hemeroidů mohou být prvními příznaky svědění, mokvání, ale také tlak v konečníku. Pokročilým příznakem je pak krev ve stolici. Pokud navštívíte ON CLINIC- ProctoClinic co nejdříve, můžete se vyhnout operaci. Zkušení lékaři z ON CLINIC - ProctoClinic provedou vstupní prohlídku a rozhodnou o následné léčbě. Pokud přijdete s problémem dostatečně včas, zvolí lékaři nechirurgické metody - Barronova ligace a fotokoagulace infačerveným světlem. Při nich dochází k přerušení přívodu živin do hemoroidálního uzlu. To se projeví jeho odumřením a odpadnutím během několika dnů po zákroku. Kromě omezení jízdy na kole či provozování sportů, u kterých dochází ke zvyšování nitrobřišního tlaku, vás tento zákrok nijak nevyřadí z běžného života. Léčba je navíc minimálně bolestivá a během zákroku používáme gel pro lokální znecitlivění. ON CLINIC – ProctoClinic je soukromé zdravotnické zařízení, které v České republice působí už od roku 1998. Náš tým tvoří zkušení lékaři – proktologové. Naše pobočky najdete v Brně a v Praze. K tomu, abyste nás navštívili, nepotřebujete doporučení od obvodního lékaře. Objednáme vás obvykle do 7 dnů. Hemoroidy pro nás nejsou problémem, ale nemocí, se kterou účinně bojujeme. Přesvědčte se o tom i vy.


Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Free-style masáže - uvolňující a hluboce relaxační i k řešení různých problémů

Dopřejte si příjemný zážitek a navštivte masérský salon Ing. Petra Fialy, který se specializuje na masáže východního stylu k uvolnění bolestí a spuštění přirozených léčivých schopností organismu. Free-style masáž je seskupení toho nejlepšího ze všech masáží, které provádím, a to thajské, čínské tlakové, havajské doplněné technikami shiatsu včetně použití lávových kamenů. Masáž dá odpočinout Vašemu tělu i duši, navodí Vám celkovou harmonii, psychicky i fyzicky se uvolníte. Využívám ji také při řešení problémů s kterými mě klienti navštěvují. Délka trvání je 1,5 hodiny i déle. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Spokojenost mých klientů je to nejdůležitější - svou práci provádím srdcem, s láskou a pokorou!