maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka Výsledek hledání poptávek z oboru: 

maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka

str. 1 / 12 (záznamy 1/10 z 117)
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka Seznam nalezených poptávek 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  INDIE; Organické potraviny
Poptáváme zeleninové a nezeleninové organické potraviny, organickou kosmetiku, organická vína, organickou vodu, organické mléko a mléčné produkty, organické čerstvé ovoce a zeleninu.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  Nákup hovädzieho a bravčového mäsa a mäsových výrobkov
Predmetom zákazky je nákup 21 400 kg hovädzieho a bravčového mäsa a mäsových výrobkov. Celkové množstvo je kalkulované na obdobie 12 mesiacov podľa spotreby v roku 2009 a nie je pre verejného obstarávateľa záväzné. Dodávky sa budú špecifikovať čo do množstva a druhu tovaru záväznými objednávkami, najneskôr 24 hodín pred termínom dodávky. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo zvýšiť alebo znížiť celkové predpokladané množstvá jednotlivých položiek predmetu zákazky podľa vlastných potrieb za predpokladu, že sa neprekročí celkový finančný limit predmetu zákazky stanovený v súťažných podkladoch počas celého zmluvného obdobia. Predpokladané množstvo je cca 21 400 kg hovädzieho, bravčového mäsa a mäsových výrobkov. Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH: Rozpätie hodnôt. Od: 90 000,0000 Do: 100 000,0000 EUR
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  BENIN; Potravinářské výrobky
Poptáváme potraviny, nápoje, víno, konzervované maso, mražená kuřata a krůty, mléčné výrobky, energetické nápoje, cereální výrobky, tabákové výrobky, čaj a kávu, rýži, cukr, zdravotní výrobky atd. Pošlete nám laskavě cenovou nabídku. Rádi bychom navázali dlouhodobou spolupráci.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  TOGO; Potravinářské výrobky
Hledáme spolehlivé dodavatele potravinářských výrobků jako konzervované potraviny, konzervované maso, rybí konzervy, nápoje. Budeme nakupovat ve velkém množství, bude-li nabídka v pořádku.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  VB; Spotřební zboží
Poptáváme: 1. trička 2. pleťové krémy 3. sardinky 4. konzervované maso 5. potravinářský olej 6. olivový olej 7. alkoholické nápoje 8. energetické nápoje 9. vína 10. konzervované potraviny. Pošlete nám laskavě specifikace svých produktů a cenovou nabídku nebo webové stránky vaší firmy.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  ŘECKO; Hovězí maso 140t
Jsme řecká firma a máme smlouvu s řeckou armádou na 140.000 kg (140 t) hovězího masa. Rádi bychom vás požádali o cenu hovězího masa, ale věnujte pozornost technickým specifikacím, které by měly splňovat vaše firma a maso. Maso: vykostěné zmrazené hovězí maso, které pochází z dobře krmeného hovězího do stáří 24 měsíců. Maso by mělo být dodáváno v samostatných kusech. Všechny kusy masa by měly být ve vakuu, vhodné pro jídlo a v kartonových krabicích asi 20 kg. (Krabice by měly mít pevnosti materiálu nejméně 190 lib/in2, podle ISO 2759 třetí verze) Prosím, pošlete nám cenu pro kategorii U a O, hovězí maso bez kosti, hrudí bez kosti, noha bez kosti a bok bez kosti. Firma: 1. jednotka pro zpracování masa s licencí EU 2. aplikace systému HACCP 3. podrobný seznam společností, které budou dodávat maso, země původu, podle 13. práva EU (EK 1760/2000) 4. Potvrzující dopis vztahující se k zemi jatek a licenci. Měl by být podepsán oficiálním státním veterinářem. 5. Potvrzující dopis veterinárního výboru země původ. Velmi bychom uvítali, kdybyste mohli odpovědět co nejdříve.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  BENIN; Potravinářské výrobky
Jsme dovozci a distributoři všech druhů potravinářských výrobků a nápojů, např. konzervovaných potravin, rýže, mouky, rostlinného oleje, mléka, rybích konzerv, nápojů, piva, sladu, vína, lihovin, těstovin, hovězích konzerv, másla / margarínu, majonézy, sušenek, cukrovinek, koláčů s čerstvým ovocem, mražených ryb, mraženého drůbežího masa, mraženého masa, čerstvých jablek atd. Hledáme dodavatele / vývozce, kteří chtějí rozšířit své podnikání. Pošlete nám prosím nabídky, specifikace produktů, ceny, balení atd.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  BENIN; Nápoje
Poptáváme obchodní spolupráci s výrobci, exportéry vín, džusů, energetických nápojů, piva, sušenek, mléčných výrobků, tomatové pasty, čajů, alkoholu, dalších potravin, olejů, masa, koření, dále pesticidů, insekticidů, parfémů, maziv atd.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  Hledám dodavatele bouraného masa z EU
Poptávám dodavatele bouraného masa z EU. Pravidelné kamionové odběry.
maso, masné výrobky, zpracování masa, jatka  ČÍNA; Potravinářské firmy
Firma Su Po Trading Co, Ltd je obchodní společnost sídlící v Číně. Rádi bychom navázali obchodní spolupráci s českými potravinářskými firmami.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
(Obsah poptávek nesmí být dále šířen bez předchozího souhlasu provozovatele.)
Aktuální poptávky