|
|
|
|
|
|
|
|
 Seznam
nalezených poptávek
|
|
|
|
|
|
|
Solární panely pro doplnění stávajícího sytému ohřevu vody a podporu vytápění.
Stávající systém ohřevu vody a vytápění se skládá z akumulační nádrže DELTA 600 (600 l topné vody, 1x průtokový výměník na ohřev vody, 1x výměník pro připojení sol. panelů, výrobce fa Gamet - Polsko), dva plynové kotle o celkovém výkonu 2x 24 kW, teplovodní krb 11 kW. Stávající systém ohřevu vody a vytápění slouží pro 1-3 osoby, nárazově pro více osob.
Instalace solárních panelů se plánuje na sedlové střeše, jižní orientace, sklon 38 stupňů, pálená taška Tondach (Brněnka 14), výška panelů ca 8 m nad terasou, vzdálenost panelů od akumulační nádrže (délka potrubí) 9,5 m. Viz. přiložený nákres.
Specifikace: panely mají být určeny pro celoroční provoz, potřebný výkon panelů odhaduji na 4-6 kW.
Termín instalace: nejlépe 10.-15. květen 2012.
Cenový strop: dodávka panelů a montáž max. 50 000 Kč.
Lokalita: Tasovice u Znojma
Pozn.: Vaši nabídku pošlete, prosím, e-mailem, odpovím obratem. V případě, že se systém osvědčí, počítám s jeho rozšířením.
|
|
|
|
|
Poptáváme solární systémy pro domácí uživatele.
|
|
|
|
|
Záměrem zadavatele je na základě tohoto zadávacího řízení uzavřít s vybraným uchazečem smlouvu, na jejímž základě vybraný uchazeč zadavateli dodá a instaluje v areálu výrobního závodu zadavatele mokrou pračku plynů, jež bude technologicky navazovat na sušárny řepných řízků tím, že bude odsávat plyny vzniklé při sušení a snižovat tak emise tuhých znečišťujících látek (dále jen „TZL“). Součástí dodávky bude skrápěcí nerezový komín, který bude mít ve spodní části zádrž vody cca 25m3, odkud bude voda recirkulována pomocí odstředivého čerpadla do trysek rozmístěných po obvodu v horní části komínu.
Účinnost vybraným uchazečem dodané mokré pračky plynů vůči odstranění TZL musí činit alespoň 50 %.
|
|
|
|
|
Jsme realitní developeři / manažeři v Ugandě, podnikáme v tomto oboru již šest let a vedeme si docela dobře. Hledáme partnera, který nám pomůže jak finančně, tak i v chodu podnikání. Naším cílem po roce 2012 je rozšíření podnikání. Náš pracovní kapitál na začátku byl 200.000 USD, po pěti letech práce jsme zvýšili zisky na 850.000 USD. Jsme stále mladá společnost, ale s pomocí finanční podpory ochotných sponzorů nebo partnerů očekáváme mnohem více v příštích pěti letech...
Také provozujeme vedlejší podnikání zabývající se prodejem energetických zařízení jako generátory, solární panely atd. Importujeme tato zařízení a hledáme dodavatele.
|
|
|
|
|
Předmětem veřejné zakázky je dodávka zařízení na čištění odpadní vody 0,5-1m3/h.
Zařízení je určeno k čištění odpadních vod z technologie zplyňování dřevěných pelet. Při chlazení vzniklého plynu bude kondenzovat voda znečistěná dehtem, prachem a částečně dolomitem. Druhou částí odpadních vod bude čistící voda s louhem z procesu syntézy. Předpokládané roční využití činí 1500 hod./rok.
|
|
|
|
|
Předmětem veřejné zakázky je vývoj, výroba, dodávka, montáž a zprovoznění elektronického monitorovacího balančního systému dle uvedené specifikace.
Elektronický monitorovací balanční systém (dále EMBS) je především určen pro zajištění kontinuálního řízení nabíjecího a vybíjecího procesu akumulátorů resp. akumulátorových bank s akumulátorovými články (akumulátory) na bázi sloučenin LiFePO4/LiFeYPO4 a dále je určen pro zajištění kontinuálního měření elektrických i neelektrických parametrů akumulátorových článků resp. akumulátorových bank zmíněného typu.
|
|
|
|
|
část A) Fotovoltaická instalace
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie, podpůrných zařízení fotovoltaického systému, instalací, konstrukcí a příslušenství nutného pro jeho provoz dle specifikace. Součástí dodávky je i montáž všech specifikovaných součástí fotovoltaického systému.
Část B) Akumulátorová banka
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka akumulátorové banky s níže specifikovanými parametry a vlastnostmi.
Akumulátorová banka bude sloužit pro optimalizaci chodu fotovoltaického systému resp. optimalizaci dodávky elektrické energie z fotovoltaického systému. Její nabíjení a vybíjení bude zajišťováno vazebními členy, které jsou specifikovány dalším oddílu této zakázky.
|
|
|
|
|
Hledáme dodavatele fotovoltaických článků
1. Administrátor (realizátor) e-aukce
Tendromat.cz s.r.o.
Slavíkova 6142/18d, 708 00 Ostrava-Poruba
IČ: 28594762, DIČ: CZ28594762
Zast.: Žaneta Doubková, administrátor e-aukcí
Telefon: 558 271 563, 774 300 858, E-mail: info@tendromat.cz
Web: www.tendromat.cz, Facebook: facebook.com/Tendromat
2. Zadavatel e-aukce
ASTROM export-import spol. s r.o.
V Mokřinách 57/4, 140 00 Praha 4
IČ: 18627021, DIČ: CZ18627021
Zast.: Karel Quast (technické dotazy zodpoví na tel. 602 200 954, E-mail: astrom@astrom.cz)
3. Termín konání výběrového řízení
a) Zadávací kolo od 8. 3. 2012 od 10:00 hodin, do dne 18. 3. 2012 do 16:00 hodin.
b) Soutěžní kolo od 19. 3. 2012 od 10:00 hodin, do dne 19. 3. 2012 do 10:30 hodin.
4. Zadávací podmínky:
a) Cena za měrnou jednotku (komplet) bude uváděna v částce bez DPH.
b) Cenová nabídka se týká plochy o rozměru cca 25 x 7 metrů (jedna strana střechy, na druhou se
nebude instalovat)
c) Cena je stanovena jako fixní za komoditu včetně dodávky, montáže, připojení a předání zařízení a
včetně vyřízení potřebných povolení od ČEZU (klient nebude prodávat přebytky nebo obecně cokoli
ČEZu, výroba elektřiny bude sloužit výhradně pro provozní potřeby domu)
d) Nejsou přípustné žádné další manipulační poplatky nebo skryté poplatky související s
administrativou nebo dopravou.
e) Požadovaný příkon: minimálně 12 – 14 kW
f) Záložní zdroje: ano, umístit je lze na půdu domu, ale zde je to alternativní součást dodávky,
rozhodovat bude poměr výkon/cena
g) Původ zdrojů a materiálu: výroba mimo Čínu, nejlépe Japonsko a regulace a Evropa (Siemens,
ABB…..)
h) Lokalita: obec u Mariánských Lázní
i) Termín realizace: 2. polovina května – 1. polovina června roku 2012
j) Podpis smlouvy do 14 dnů od ukončeného soutěžního kola.
k) Nejsou přípustné žádné sankce související se zrušením nebo posunutím termínu odběru, dodavatel
garantuje zadavateli nabídnuté jednotkové ceny po dobu 14 dní od ukončení soutěžního kola e-aukce.
|
|
|
|
|
Účelem stavby je modernizace technologického vystrojení stávající úpravny vody za účelem dosažení kvality vyrobené pitné vody v souladu s normovými požadavky, stabilizace provozu při prudkých změnách kvality surové vody a dosažení požadovaného výkonu úpravny vody.
|
|
|
|
|
Stavební úpravy stávajícího objektu: vnitřní dispoziční úpravy, nové rozvody veškerých instalací, zateplení objektu, instalace solárních panelů, sanace vnějších schodišť
|
|
|
|
|
|
(Obsah poptávek nesmí být dále šířen bez předchozího souhlasu provozovatele.)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|