Poptávám skleněný obklad do kuchyně

Poptávám skleněný obklad do kuchyně

Prosím cenovou nabídku na skleněný obklad do kuchyně. sklo 6mm, v barvě lila/fialová/, kuchyň mám ve tvaru U uprostřed rozdělenou oknem. 2, 8m X 1, 2m + 2, 8m X 1, 5m šíře 0, 6m, 4x otvor na dvojzásuvku.
Poptávka byla vložena dne:
13.03.2012 14:17

Platnost poptávky:
13.04.2012 13:55

Kontaktní osoba:
Monika Zachová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 640 896

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čistota a pohodlí zaručeno  - Mobilní toaleta TOPLINE s mytím rukou

Čistota a pohodlí zaručeno - Mobilní toaleta TOPLINE s mytím rukou

Mobilní toaleta TOPLINE s mytím rukou je ideálním řešením při sportovní, kulturní či jiné akci. Mobilní toaletu TOPLINE s mytím rukou pronajímá firma WC servis Nymburk. Mobilní toaleta TOPLINE s mytím rukou Pro své zákazníky realizujeme výhodné krátkodobé a dlouhodobé pronájmy mobilních toalet TOPLINE s mytím rukou. Wc je vybaveno nádrží na vodu, zásobník s mýdlem a papírovými ručníky, pisoár, držák toaletního papíru, odvětrání a možnost dodání zámku. Informace o pronájmu wc s možností mytí rukou naleznete na našich stránkách.


Venkovní, interiérová dřevěná špalíková dlažba-funkční i ekologická podlaha

Venkovní, interiérová dřevěná špalíková dlažba-funkční i ekologická podlaha

Myslete ekologicky při výběru podlah - dřevěná špalíková dlažba je funkční i ekologická podlaha z ryze přírodního materiálu, díky výborným užitným vlastnostem dřeva se využívá nejen jako interiérová, ale také pro venkovní prostory. Jde o dlouhodobé, trvanlivé řešení ploch. Prodejcem této dřevěné dlažby je firma Wood Cité s.r.o. Pašovice z okresu Uherské Hradiště-regionu Zlínský kraj. Dřevo je v porovnání s betonem velmi lehký materiál, je zdravotně nezávadné, je méně prašné, má skvělé tepelně izolační vlastnosti a dobře tlumí hluk. Velkou výhodou dřevěných podlah je i snadná opravitelnost a možnost celkové renovace. Špalíkové dlažby dodáváme ve více rozměrech kostek, lze i kombinovat různé rozměry a tím vznikne esteticky zajímavý povrch. Některé kostky mají i rustikální vzhled, což se využívá např. při rekonstrukcích historických objektů, nádvoří zámků či hradů. Tyto podlahy se hodí i do stájí pro koně, kotců pro psy, kde je možné je snadno vyčistit, dezinfikovat a pro jakékoliv hodně zatěžované venkovní plochy - terasy, průjezdy. Povrchová úprava může být přírodní, nebo s impregnací. Rozhodnete-li se pro špalíkovou dřevěnou dlažbu, můžete si být jisti, že Vaše podlaha vydrží několik desítek let.


Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Slyšeli jste už o provětrávané bezúdržbové fasádě? A co fasádní dřevěné obklady znáte? Firma G Import spol. s r.o.je předním dodavatelem této novinky. Se kterým Váš dům bude mít nezaměnitelný přírodní design. Můžete jej připevnit jak na novostavbu, tak na starší budovu. Z fasádních materiálů si můžete vybrat výrobce SILBONIT, PARKLEX, KRONOART. Výhody provětrávané fasády: -paropropustnost -vytváří tepelný most -voděodolnost -UV a akustická ochrana. Dřevěných fasádních obklady Parklex: -povrch fasádního obkladu je tvořen pravým tropickým dřevem -má speciální folii, která odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu -absolutní bezúdržbovost -povrchy produktů Parklex jsou ošetřeny takovým způsobem, aby eliminovali všemožné vnější vlivy a dosahovaly tak nejvyšší možné míry bezúdržbovosti -nejlepší protipožární odolnosti u organických materiálů -životnost 30 let -dostupnost v několika barevných odstínech. Na anšich webových stránkách naleznete jak vzorník tak i realizované fasády.


Dlažby, obklady ze dřeva -  dřevěné fasády, obložení stěn, stropů

Dlažby, obklady ze dřeva - dřevěné fasády, obložení stěn, stropů

Na dlažby a obklady z exotického dřeva se aktuálně zaměřuje společnost BUČEK střechy Vlčnov. Ve větší míře jde o obklady fasády ze dřeva - dřevěné fasády. V interiéru položíme dřevěné dlažby a realizujeme obložení stěn i stropů ze dřeva. Působíme nejčastěji v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj. Dřevěná fasáda Vám bude sloužit po dlouhá léta - obklad z masivního dřeva dodá budově výjimečný vzhled a navíc docílíte úspory energie, díky tomu, že dřevo má dobré tepelně izolační vlastnosti. Dřevěné obložení stěn a stropů. Pokud použijete obklady a dlažby ze dřeva v interiéru, zútulníte danou místnost a vytvoříte příjemné klima. Jsou ideální volbou do dřevostavby, roubenky i moderní novostavby.


Kamínková dlažba, kamenný koberec na schodiště, terasu, k bazénu, do vjezdu

Kamínková dlažba, kamenný koberec na schodiště, terasu, k bazénu, do vjezdu

Stále populárnější metodou zpevnění povrchu v exteriéru je kamínková dlažba. Kamenný koberec z mramorových kamínků různých barev je vhodný na schodiště, terasu, k bazénu i do vjezdu nebo pod pergolu. V regionu Zlínský, Olomoucký kraj se můžete obrátit na firmu JK Kámen Kroměříž, která se specializuje na exteriérové a interiérové schody z mramorových kamínků. Poskytují 5 let záruku na mechanické vlastnosti na naše pokládky. Kamenný koberec je pro svoji strukturu velmi příjemný při chůzi na boso a oceníte bezespárový povrch, který velmi usnadňuje údržbu. Překvapí Vás velký výběr barev, lze namíchat i dekor dle Vašeho přání. Domluvte si osobní konzultaci na tel.: 736767987.


Pokládka zámkové dlažby a obrubníků Praha - pokrytí všech druhů venkovních povrchů

Pokládka zámkové dlažby a obrubníků Praha - pokrytí všech druhů venkovních povrchů

Hledáte spolehlivého dodavatele a odborníka na pokládku? Proč se obrátit právě na nás? Zde vám nabízíme hned několik důvodů: - Zkušenosti od roku 1991 - Jsme schopni zpracovat objednávku od 1m2 až po několik tisíc m2 - Operujeme v Praze a okolí - K dispozici máme moderní stroje - Pracujeme jen s těmi nejlepšími materiály - Máme mnoho spokojených klientů Obraťte se právě na nás a nechte zrealizovat své představy zkušenou firmou, která má za sebou mnoho úspěšných zakázek. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně pokládky dlažby volejte na číslo +420 602 366 732.