PÁKISTÁN; Kompresor, turbína

PÁKISTÁN; Kompresor, turbína

Poptáváme katalog a technické údaje následujících výrobků: šroubový kompresor na zemní plyn, turbnínu na zemní plyn.

Původní znění:
Inquiry
Dear Sir/Madam,

We need following equipment with complete technical specification/catalogues both used equipment and brand new as turn key project bases.

01. SCREW COMPRESSOR FOR NATURAL GAS
Flow Rate : 10m3/min/350CFM
Suction Pressure : 5 PSI
Discharge Pressure: 200PSI/15 Bar
Type of cooling : Air Cooled or water cooled
Type of Lubrication: Oil Lubricated
Including oil separators, oil cooler, oil filter pre and after filter in line.

02. NATURAL GAS POWER TURBINE FOR COMMERCIAL POWER GENERATION
Capacity : 18-22MW
Fuel : Natural Gas
Out Put : 430V, 50HZ, 3 PHASE

Including all equipment parts, turn key project up to start up.

Best Regards,
KHADIM HUSSAIN
Chief Executive

HAFIZ SAEED UR REHMAN
Business Development Manager


AIR TECH
R-56, Block-9,
K.A.E.C.H.S,
Karachi-Pakistan.
Tel : +92-21-439 2205
: +92-21-438 3860
Fax: +92-21-439 6154
E-mails : airtechpak@cyber.net.pk
airtechpak@gmail.com
airtechpak@yahoo.com
Poptávka byla vložena dne:
10.11.2009 08:36

Platnost poptávky:
10.02.2010 08:11

Kontaktní osoba:
Air Tech

Kontaktní email:

Telefon:
++92-21-34392205

Fax:
++92-21-34396154

Země:
Pakistan

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zapůjčení mobilní elektrocentrály při výstavbě, na staveništích včetně dopravy a připojení

Zapůjčení mobilní elektrocentrály při výstavbě, na staveništích včetně dopravy a připojení

Bez elektřiny se dnes neobejdete na žádném staveništi. Chystáte se na výstavbu rodinného domu či jiné stavby a potřebujete zajistit přísun elektrické energie? V tom případě je pro vás firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. skvělým řešením. Zajistí vám zapůjčení mobilní elektrocentrály včetně dopravy a připojení. Elektrocentrály jsou nepostradatelné ve stavebnictví - ať už při výstavbě domů, silnic a inženýrských sítí nebo pro zajištění osvětlení i napájení jeřábů. Naše půjčovna záložních zdrojů funguje non-stop! Elektrocentrálu zajistíme včetně dopravy a odborného zapojení a zapůjčit si ji lze krátkodobě i dlouhodobě. Jste z Brna, Znojma, Hodonína, Břeclavi? Jsme zde nepřetržitě pro všechny případy po celé Jižní Moravě - elektřinu dodáme všude, kde je potřeba !


Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů

Výroba, prodej průmyslových armatur, pneumatických prvků, ventilů

Pokud potřebujete průmyslové armatury, obraťte se na nás. Naše firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. je z Brna, a zaměřuje se přímo na pneumatické systémy a průmyslové armatury, dále pak na výrobou pneumatických "ISO" válců, a vyrábí také krátkozdvihové a nestandardní válce, bezpístnocové válce OSP-P. Jsme držiteli certifikátu systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 Zajišťujeme prodej, servis, opravy pneumatických válců, lineárních pneumatických a elektrických pohonů, pomocných lineárních vedení, průmyslových tlumičů rázů, koncových snímačů, ručních-pneumatických-elektrických ventilů. Dodáme ISO ventily, Ex ventily, PIEZO ventily, úpravné jednotky vzduchu, filtry, regulátory, tlakové maznice, vstřikovací maznice, chladící, absorbční a membránové sušiče, hadice a rychlospojky a další. Více informací na webových stránkách.


Pronájem elektrocentrály při plánované odstávce elektřiny do firem a podniků

Pronájem elektrocentrály při plánované odstávce elektřiny do firem a podniků

K plánovanému přerušení elektřiny může dojít, ale k přerušení provozu ve Vaší firmě nemusí. Zapůjčte si elektrocentrálu od firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. a vyhněte se přerušovanému provozu. Elektrocentrály jsou o síle 5 - 2 000 kVA a běží na výkonné motory Perkins a Volvo, které zajistí bezproblémový chod. K pronájmu patří i příslušenství v podobě potřebné kabeláže a rozvaděčů. Pokud nebudete vědět, jak výkonný rozvaděč budete pro Vaši firmu potřebovat, obraťte se na firmu PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o, která Vám s tím rovněž pomůže. Stejně tak pro Vás zjistí, kdy dojde k plánovanému odstavení elektřiny. Ceny zapůjčení elektrocentrál se pohybují od délky doby zapůjčení a množství zapůjčeného příslušenství. Pro více informací se podívejte na webové stránky firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o., která Vám zodpoví Vaše případné dotazy.


Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Repasované motory a polomotory výměnným způsobem - prodej, eshop

Máme repasované motory nebo polomotory pro osobní, nákladní automobily, traktory i autobusy. Repasované motory jsou testované po generální opravě. V našem eshopu se zaměřujeme na prodej repasovaných motorů výměnným způsobem pro: - nákladní automobily (IVECO) - dodávky (IVECO Daily, MERCEDES Viano, Vito a Sprinter, VW Crafter) - autobusy (IVECO IRISBUS, KAROSA, SOR) - stacionární stroje (IVECO AIFO) - traktory a zemědělská technika s motory na platformě IVECO nebo FIAT - manipulační techniku. Jak to funguje? - zákazník zaplatí cenu za motor včetně kauce. Kauce je záloha na vrácení starého dílu a je vratná v okamžiku uznání dodavatelem.


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Pronájem elektrocentrál při nahlášených odstávkách energie dodavatelem ČEZ, E.ON

Pronájem elektrocentrál při nahlášených odstávkách energie dodavatelem ČEZ, E.ON

Řešíte krátkodobou, dlouhodobou či pravidelnou odstávku elektrické energie? Při nahlášené odstávce elektřiny vaším hlavním dodavatelem ČEZ, E.ON má pro vás řešení firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. Dodávku elektrické energie pro Zlín, Uherské Hradiště i Hodonín vám spolehlivě zajistíme. Pronájem a půjčovna náhradních zdrojů: - elektrocentrály - dieselagregáty (5 kVA - 2000 kVa) - motorgenerátory. Poskytujeme kompletní služby od pravidelného pronájmu a zapůjčení elektrocentrál, motorgenerátorů a dieselagregátů včetně trvalé obsluhy. Elektrocentrály si můžete objednat s nebo bez trvalé obsluhy. Nevíte, kdy ČEZ, E.ON nebo jiný poskytovatel elektrické energie u vás plánuje odstávku sítě? I s tímto vám naše firma pronajemelektrocentral.cz pomůže. My vám tyto informace zjistíme.