Poptávám přechodové krycí plechy

Poptávám přechodové krycí plechy

Poptávám přechodové krycí plechy AL v šíři 10cm (pásy) nejlépe lakované červenohnědé (tm.červené) k napojení na štítové oplechování v souvislosti s prováděním zateplení štítové fasády.Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
17.07.2017 14:53

Platnost poptávky:
17.08.2017 14:39

Kontaktní osoba:
František Doležal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 424 748

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru

Ať už jste kutil a chatař či majitel největší stavební firmy, který potřebuje kvalitní hutní materiál nakupte u společnosti GAVENDA s.r.o., která působí zejména v Opavě a okolí. Dodáním hutního materiálů naše služby nekončí, ať už se železem chcete pracovat jakkoli, určitě vám bude přínosem naše komplexní dělení hutních materiálů. Mezi naše služby se řadí dělení a řezání hutního materiálu, díky našemu technickému vybavení jsme schopni realizovat zakázky na míru podle potřeb zákazníka. Vždy Vám zajistíme kvalitu a rychlost bez rozdílu, zda se jedná o jeden řez či větší množství. Nabízíme velkoobchod a maloobchod s hutním materiál všeho druhu: - tenkostěnné profily - jäkly - tažené ocely - kulatina - plechy, trubky - žebírková a profilová ocel - betonářská ocel a kulatiny - plechy a profily z barevných kovů, nerezu - polykarbonátové desky - materiály pro reklamní panely - armovací a svařované sítě do betonu - materiál pro stavebně zámečnické práce.


Výroba trubek, otevřených i uzavřených profilů

Výroba trubek, otevřených i uzavřených profilů

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s je firma zabývající se výrobou profilů a trubek Profily uzavřené: - oválný - zvláštní čtyřboký - uzavřený čtvercový - obdelníkový (tažený, svařovaný) - speciální - uzavřený L, Z, T - duté čtvercové profily tvářené za tepla. Profily otevřené: - L rovnoramenný děrovaný, nerovnoramenný - otevřený plochý žlábkový, otevřený J - speciální korýtkový - plochý s půlkruhovými výztuhami, děrovaný s výztuhami - U rovnoramenný a s jednostrannou přírubou, Z symetrický, J speciální - pravoúhlý symetrický korýtkový, C symetrický - korýtkový rozevřený symetrický - C speciální - otevřený profil U nerovnoramenný, polodrážkový, T profil otevřený, Z speciální. Trubky: - hladké - kalibrované válcované za studena - přesné tažené za studena - závitové - hladké - konstrukční a lešenářské - kotlové redukované za tepla. Kontaktujte naši firmu ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s pro objednávku či více informaci. Rádi vám poradíme.


Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Velkoochodní prodejce hutního materiálu, firma KAMAX - METAL Kroměříž, provádí i zpracování plechů - veškeré materiály připravíme na požadovaný rozměr a tvar dle Vašich požadavků. Provádíme svařování a dělení, pálení, stříhání, ohýbání plechů. Zajištěna je i doprava materiálu. Proto je naše oblast působnosti širší - Kroměříž i Olomoucký kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov. S důvěrou se na nás obraťte, využijte naše dlouholeté zkušenosti.


Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky té nejlepší kvality v širokém sortimentu a s možností okamžitého vydání skladových zásob zakoupíte pouze u společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o. V naší nabídce ocelových výrobků naleznete svažované i bezešvé ocelové trubky, jekly – uzavřené profily čtvercové i obdélníkové, kruhovou ocel i plechy, širokou a čtvercovou ocel. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů, které ocení nejen zákazníci ze strojírenství, stavebnictví, v oblasti chemického průmyslu nebo při výrobě energetických zařízení.


Prodej hutního materiálu, profily, trubky, plechy, ocel - výhodné ceny

Prodej hutního materiálu, profily, trubky, plechy, ocel - výhodné ceny

Ocelové profily, plechy, trubky a ocel dodává pro pro výrobní, obchodní a stavební společnosti a také nabízí maloobchodní prodej hutních výrobků soukromým subjektům. Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu: - profilová ocel: - profily L, I, T, U, IPE, HEA, HEB, HEM - kruhové tyče - čtvercové tyče - ploché tyče - šestihranné tyče - jaklové profily - silnostěnné, tenkostěnné, profily tvaru L, U, C - ocelové trubky - závitové, podélně svařované, bezešvé, přesné bezešvé - plechy: - tenké, tlusté z oceli třídy 11 (válcované za tepla nebo za studena) - pozinkované ocelové válcované za studena - z oceli třídy 11 válcované za tepla žebrované, s oválnými výstupky - trapézové třídy 10 a 11 - mezirozměrové - ocel - betonářská, široká, pásová. Dle přání zákazníka dodáme objednaný materiál na místo určení - Just in Time. Pokud hledáte kvalitní hutní materiál od prověřeného dodavatele, pak se na nás kdykoliv obraťte.


Prodej hutního materiálu Jičín – ocelové profily, ocelové plechy

Prodej hutního materiálu Jičín – ocelové profily, ocelové plechy

Zámečnictví HSV Jičín Hledáte kvalitní hutní materiál? Potřebujete poradit jaké ocelové profily nebo plechy použít? Kontaktujte naší firmu Zámečnictví HSV Jičín pro podrobnější informace. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Provádíme na zakázku zámečnické práce a nabízíme prodej hutního materiálu. Prodej hutních materiálů: ocelové profily ocelové plechy Včas si zajistěte nákup kvalitního hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email.