Přístrojové vybavení KKN – návazná péče, projekt I – část 41

Přístrojové vybavení KKN – návazná péče, projekt I – část 41

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového přístrojového vybavení - sestavy mrazáků a lednic, určené pro transfúzní oddělení Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 11:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Karlovarská krajská nemocnice a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Karlovarská krajská nemocnice a.s.

Zadavatel IČ:
26365804

Zadavatel ulice:
Bezručova 1190/19

Zadavatel PSČ:
360 01

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Ivana Barnoky

Zadavatel telefon:
+420 354 225 119

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kkn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33194000-6
Přístroje a nástroje pro transfúzi a infúzi

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přepravní chlazení a klimatizace THERMO KING, prodej, montáž a kvalitní servis

Přepravní chlazení a klimatizace THERMO KING, prodej, montáž a kvalitní servis

Patříte mezi dodavatele chlazeného či mraženého zboží a sháníte kvalitní přepravní chlazení? Firma PEK - TK s.r.o. z Kolína je výhradním prodejcem prvotřídního přepravního chlazení, klimatizace a konvektorů topení světového leadera THERMO KING. Pro své zákazníky zajišťujeme prodej, montáž chlazení i následný servis. Součástí našich služeb jsou rovněž kompletní dodávky vozidel včetně izolací nákladového prostoru, který je určen pro převoz chlazeného i mraženého zboží. Při přepravě a skladování potravin vycházíme z Vašich individuálních přání a požadavků. Zavolejte nám a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího chlazení.


Chlazení a řízená fermentace, sortiment pro mikro a mini pivovary

Chlazení a řízená fermentace, sortiment pro mikro a mini pivovary

Řízení chlazení pro mikro a mini pivovary Vám pomůže s ideální teplotou nápojů i procesem kvašení a fermentace. Firma ZAMMA-SUDY se specializuje na veškerý potřebný sortiment pro mikro a mini pivovary nebo sortiment pro výrobu vína. V sortimentu firmy ZAMMA-SUDY naleznete: -kompaktní chladící jednotky (Které jsou určeny například pro chlazení nádob, deskových výměníků nebo klimatizací prostor v potravinářském průmyslu.) -ponorné chladiče  (Jejich umístění je na nádobě a jsou variantou pro menší provozovny.) -nápojové výčepní chladiče (Které jsou určeny k chlazení a stáčení nápojů v restauracích i domácnostech.) -chladící desky, spirály a radiátory (Které jsou instalovány přímo vně nádoby a jsou vyráběny na míru dle konkrétních požadavků.) -ohřev - topení (Ohřev, který se využívá např. na počátku fermentace. Může být součástí kompaktního chladiče, který je vybaven funkcí tepelného čerpadla nebo je externě instalován do systému.) Jako firma se především dlouhodobě staráme o spokojenost našich zákazníků. Snažíme se prioritně uspokojovat Vaše potřeby, a prodáváme Vám pouze spolehlivé produkty, kterými dosáhnete kvalitních výsledků u svých výrobků.


Výkonná klimatizace Sinclair-prodej, instalace, servis

Výkonná klimatizace Sinclair-prodej, instalace, servis

Pokud sháníte úspornou klimatizaci s vysokým výkonem, společnost Fresh Air Ořechov Vám ráda pomůže s výběrem. Zabýváme se prodejem, dodávkou, instalacemi a servisem pro klimatizace Sinclair, Toshiba, LG, Acond, Mitsubishi a Fujitsu. Specializujeme se na klimatizace, chladírenské, mrazírenské technologie a tepelná čerpadla. Působíme v regionu Uherský Brod a Zlínský kraj, Kyjov, Hodonín i Veselí nad Moravou. Klimatizace Sinclair: - Baron serie - Caesar serie - Polar serie - Symphony serie - Multi combi serie - Serie uni ON/OFF - Serie uni DC INVERTER - Plasma technologie Sinclair - zbavuje ovzduší částeček, sterilizace ovzduší, neutralizace pachů, kontrola VOC látek - volitelné Filtry - vysoce kvalitní motor - vysoký výkon odvlhčování - tichý provoz - ohleduplné k životnímu prostředí - funkce sušení - úspora energie. Klimatizace Sinclair Vám snadno vytvoří domácí pohodu a příjemné klima ve všech typech rezidenčního bydlení.


Cukrárenské vitríny eshop – lákavá nabídka dortů, zákusků a desertů

Cukrárenské vitríny eshop – lákavá nabídka dortů, zákusků a desertů

Všichni majitelé restaurací, cukráren nebo obchodů jistě vědí, že lákavě vystavené zboží se prodává mnohem lépe. Lahodným dortů, zákusků a desertům vystaveným v designových cukrárenských vitrínách z eshopu společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o. jistě zákazníci neodolají a vy nebudete stačit zboží doplňovat. V nabídce eshopu si jistě vyberete přesně takovou chladicí cukrárenskou vitrínu, která se bude přesně hodit do prostor Vašeho obchodu. Ať už se bude jednat o menší či větší variantu, vždy si můžete být jisti elegantním designem, tichým a nenáročným chodem a dlouhou životností. Pokud Vás nabídka chladicích cukrárenských vitrín pro úspěšnou presentaci nabídky zákusků a dortů ve Vašem obchodě zaujala, neváhejte s dotazy kontakotovat eshop společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o.


Servis bílé techniky, chlazení - opravy praček, myček, ledniček, sporáků

Servis bílé techniky, chlazení - opravy praček, myček, ledniček, sporáků

Nečekané problémy spojené se závadou domácího spotřebiče je možné řešit v klidu díky rychlému servisu, který zajistí společnost DUO SERVIS ELEKTRO Otrokovice. Řešíme opravy praček, myček, ledniček, sporáků i dalších spotřebičů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis bílé techniky a chlazení v lokalitě Zlín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem i dalších městech. Při objednávce servisu, naši zákazníci mohou požadovat Expres servis. Skladem máme většinu náhradních dílů, které souvisí s nejčastějšími opravami. Zastoupení značek: - AEG, Ardo, Electrolux, Fagor, Mora, Gorenje, Goddess, Beko, Brandt, Baumatic, Samsung, Zanussi.


Chladící vestavby prodej Praha -  Euroengel profesionální ledničky - mrazničky

Chladící vestavby prodej Praha - Euroengel profesionální ledničky - mrazničky

Boxy nabízíme v objemu: 22l, 32l, 56l, 82l, 140l, 330l, 915l, v horním či čelním plnění s možností chlazení, mražení nebo doplňkového ohřevu. Provozní napětí je 12-24V nebo 100-240V(50-60Hz). Možnost použití plynu R 134a neobsahující freony. Přenosné chladící boxy jsou řešením pro bezpečný převoz zboží podléhajícího rychlé zkáze. Uvažujete o pořízení chladící vestavby do vozidla? Jste u nás na správném místě!