Léčivé přípravky s obsahem nintedanibu, afatinibu, gefitinibu

Léčivé přípravky s obsahem nintedanibu, afatinibu, gefitinibu

Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem nintedanibu, afatinibu, gefitinibu po dobu 3 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 12:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 778 346 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zadavatel IČ:
00179906

Zadavatel ulice:
Sokolská 581

Zadavatel PSČ:
500 05

Zadavatel obec:
Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Duchoň

Zadavatel telefon:
+420 495 832 512

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://fnhk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33652100-6
Antineoplastika

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volně prodejně homeopatika - bohatý lékárenský sortiment levně

Volně prodejně homeopatika - bohatý lékárenský sortiment levně

Homeopatka jsou přírodní, velmi účinnou a přitom zcela bezpečnou léčebnou metodou. Dbejte o své zdraví a přijďte nakoupit do Lékárny POLIKLINIKA s.r.o. v Opavě. Čeká Vás tady bohatý lékárenský sortiment za příznivé ceny, s možností platby kartou. Vybírat můžete z bohaté nabídky volně prodejných léků i homeopatik. Homeopatika jsou k dispozici ve formě cukrových globulí (kuliček), granulí, tablet, lihových kapek, mastí, gelů a čípků. Vhodnou formu si zvolíte dle léčebné potřeby. Dávkování léku se liší podle charakteru a rozsahu nemoci, které také souvisí s celkovým zdravotním stavem pacienta. Homeopatická samoléčba však nenahrazuje nutnou lékařskou péči, ale může Vám pomoci v obnovení zdraví a harmonie organismu. Homeopatika se mohou užívat v rámci několika odlišných onemocnění. Homeopatické léky se při péči o vlastní zdraví používají právě proto, že Vás dokáží vyléčit bez škodlivých vedlejších účinků a navíc jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a to od novorozenců, až po seniory. Jsou také velice vhodnou alternativou v léčbě běžných potíží v období těhotenství.


Internetový obchod lékárny Bona, eshop, prodejna léků, dětské výživy, kosmetiky

Internetový obchod lékárny Bona, eshop, prodejna léků, dětské výživy, kosmetiky

Potřebujete profesionální poradenství v oblasti léčiv, doplňků stravy či zdravotních prostředků? Neváhejte a obraťte se na naši LÉKÁRNU BONA BRAVO Šluknov s.r.o., která se nachází ve městě Dolní Poustevna v okrese Děčín. Zajišťujeme konzultace a prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, vitamínů, minerálů, čajů, dětské výživy, homeopatik a kosmetiky jako například opalovacích krémů, šampónů, produktů s péči o pleť i tělo. Lze u nás zakoupit zdravotní obuv, zdravotnické prostředky, autolékárničky, ortézy či výživu pro sportovce. Nabízené výrobky si můžete objednat i z pohodlí domova přes internetový obchod lékárny.


Léčebná kosmetika na kožní problémy a exém

Léčebná kosmetika na kožní problémy a exém

Mezi nejčastější kožní alergické projevy patří atopický ekzém, kontaktní dermatitida a kopřivka. Atopický ekzém je chronický povrchový zánět kůže, který můžete léčit za pomocí léčebné kosmetiky, kterou zakoupíte v naší lékarně POLIKLINIKA v Opavě. Kůže postižená atopickým ekzémem a jinými kožními problémy či přesušená pokožka vyžaduje zvláštní péči. Nabízíme Vám kosmetiku značek: Avene, Aderma, La Roche, Vichy, Weleda, Eucerin, Swiss kosmetika, Bioderma, Ducray. Běžné kosmetické přípravky kůži vysušují a dráždí. Léčebná kosmetika na léčbu kožních problému je vyvíjena speciálně pro tento typ pokožky a má za úkol ji promašťovat, zamezit ztrátě vody a posílit kožní bariéru. Používání by mělo být pravidelné i v době, kdy je kůže přechodně bez potíží. V naší lékarně Vám také poskytneme poradenství a poradíme, jaký typ kosmetiky používat. Máme širokou škálu různých speciálních promazávacích přípravků ve formě krémů a tělových mlék. Také pokožka ekzematika se rychle vysušuje, a proto je třeba k mytí používat různé mycí emulze a oleje, které zabraňují ztrátě vlhkosti a nenarušují ochrannou vrstvu pokožky. I při mytí vlasů je třeba pečlivě vybírat vhodný šampon, zvláště pokud se ekzém vyskytuje také na hlavě. Navštivte naší lékárnu, kde Vám rádi poradíme a budeme se těšit na vaší návštěvu.


Lékárna Opava - prodej léků, kvalitní zdravotnické potřeby, homeopatika, kosmetika

Lékárna Opava - prodej léků, kvalitní zdravotnické potřeby, homeopatika, kosmetika

Hledáte lékárnu v Opavě s profesionálním personálem, který Vám ochotně pomůže a poradí? Naše Lékárna POLIKLINIKA s.r.o., kterou najdete v Opavě na ulici Slezského odboje, Vám poskytne vše z lékárenského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme možnost vyzvednutí léků na předpis a také zakoupení volně prodejných léků. V našem sortimentu naleznete také: - zdravotnické přípravky a pomůcky - veškerý zdravotnický materiál - potravinové doplňky - vitamíny a minerály - kosmetiku a opalovací krémy - kojeneckou a dětskou výživu - homeopatika - ortopedické pomůceky - přípravky na různé kožní nemoci - přípravky na léčení atopického exému - dětskou kosmetiku, pleny - výběr různých druhů čajů - přírodní produkty, homeopatika, doplňky stravy. Vše za velmi příznivé ceny. Neváhejte a navštivte nás.


Výroba léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, veterinárních přípravků Ostrava

Výroba léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, veterinárních přípravků Ostrava

Chcete zimu bez rýmy a nachlazení? Potřebujete dodat tělu vitaminy? Obraťte se na galenickou laboratoř Ostrava, kde můžete vitaminy koupit přímo prodejně nebo na e-shopu. Výroba, prodej: - hořčík GLO - chladivé mazání - masážní mast - tekuté pudry - vápník GLO - zinek GLO - vitamin C 500 GLO - léky a léčivé látky - potravinové doplňky - veterinární přípravky - masti, pasty, tekuté pudry, roztoky a emulze. Působíme v Moravskoslezském kraji, naše výrobky však distribuujeme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat pro kompletní nabídku.


Dermocentrum Opava -  léčebná kosmetika pro kožní onemocnění, krémy pro alergiky

Dermocentrum Opava - léčebná kosmetika pro kožní onemocnění, krémy pro alergiky

Potřebujete speciální lečebnou kosmetiku? V naší lékárně POLIKLINIKA s.r.o. v Opavě naleznete také široký sortiment léčebné kosmetiky na kožní problémy a exémy. Běžné kosmetické přípravky kůži vysušují a dráždí, proto je dobré vyhledat specializované Dermocentrum. Naše Dermocentrum Opava, které provozuje Lékárna POLIKLINIKA s.r.o., nabízí účinnou léčebnou kosmetiku určenou na léčbu kožních problému. Kosmetika je vyvíjena speciálně pro tento typ pokožky a má za úkol ji promašťovat, zamezit ztrátě vody a posílit kožní bariéru. V naší lékarně Vám také poskytneme poradenství a poradíme, jaký typ kosmetiky používat. Máme širokou škálu různých speciálních promazávajících přípravků ve formě krémů a tělových mlék. Dermocentrum Opava nabízí: - specializovaný prodej léčebné kosmetiky na kožní problémy a onemocnění - volný prodej přípravků na kožní problémy a onemocnění - volný prodej přípravků na atopický exém - opalovací krémy Kompletní sortiment těchto značek: AVENE, BIODERMA, EUCERIN, LaRoche, Vichy, Klorane, Ducray, Aderma.