Dodávka pěnidla pro CTR Nelahozeves II

Dodávka pěnidla pro CTR Nelahozeves II

Předmětem veřejné zakázky je nákup 20 m3 syntetického hasiva – pěnidla pro tvorbu těžké pěny, tvořícího vodní film, odolného vůči alkoholu s 1 % přimíšením pro hašení nepolárních kapalin a zároveň max. 3% přimíšení pro hašení polárních kapalin.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 12:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
MERO ČR, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Mělník

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 250 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MERO ČR, a.s.

Zadavatel IČ:
60193468

Zadavatel ulice:
Veltruská 748

Zadavatel PSČ:
278 01

Zadavatel obec:
Kralupy nad Vltavou

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Janál

Zadavatel telefon:
+420 315 701 227

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mero.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej mořících přípravků, moření a pasivace ocelí, antikorozní ochrana

Prodej mořících přípravků, moření a pasivace ocelí, antikorozní ochrana

Pokud potřebujete dodavatele mořících přípravků, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o., má sídlo Modřicích, a zaměřuje se na moření a pasivaci legovaných antikorozních ocelí. Provádíme také tryskání balotinou nerezových ocelí, pasivaci uhlíkových ocelí, tryskání, děláme nátěry uhlíkových ocelí a odmaštění pro kyslíkovou čistotu. Nabízíme poradenství v oblasti antikorozní ochrany kovů. Zajišťujeme bezplatný technický a technologický servis. Prodáváme mořící přípravky značky ANTOX a aplikační a ochranné prostředky - postřikové láhve na aplikaci mořícího gelu, stříkací zařízení, štětce, ochranné obleky a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej přísady do olejů a maziv METANOVA C3. Pro průmysl, strojírenství

Prodej přísady do olejů a maziv METANOVA C3. Pro průmysl, strojírenství

Hledáte kvalitní přísady do olejů a maziv našich strojů? Pak jste to správně. Firma METANOVA CZ Brno je velkým prodejcem a specialistou na přísady do motorů a maziv, aditiva. Využijete ho v průmyslu, strojírenství. Na vaše převodovky, motory, kompresory, čerpadla, ložiska, kladky, drtiče, různé pohony, důlní stroje, lodní pohony, hutě, atd. Také využívám v cementárnách, vápenkách, lomech, štěrkovnách, vodárnách, čističkách odpadních vod, elektrárnách včetně jaderných elektráren), cihelnách, v plynárenském průmyslu, automobilovém atd. METANOVA C3 Využijete to všude tam, kde potřebujete prodloužit životnost strojů a zařízení, snížit opotřebení, snížit spotřebu energie (elektrické energie, plynu, paliva) a pod. Další výhody a dávkování naleznete na našich webových stránkách.


Centrotrade Deutschland GmbH - celosvětový dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu Praha

Centrotrade Deutschland GmbH - celosvětový dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu Praha

Společnost Centrotrade Deutschland GmbH se zastoupením v Praze je předním dodavatelem přírodního a syntetického kaučuku i latexu pro mnoho předních výrobců. Centrotrade Deutschland GmbH je členem mnoha světových organizací zabývajících se obchodem s přírodním kaučukem a garantuje prvotřídní kvalitu dodávaného materiálu. Dodávky kaučuku jsou logisticky zvládnuty celokontejnerovou přepravou přímo ze zemí původu (země jihovýchodní Asie, Afrika, Střední a Jižní Amerika), případně jako dílčí dodávky z skladů umístěných po Evropě. Pokud se chcete o přírodním či syntetickém kaučuku a latexu dozvědět více, kontaktujte společnost Centrotrade Deutschland GmbH.


Předvulkanizovaný latex Revultex, přírodní kaučuk a latex -  zastoupení pro celou Českou republiku

Předvulkanizovaný latex Revultex, přírodní kaučuk a latex - zastoupení pro celou Českou republiku

Kromě zmíněného je Centrotrade Deutschland GmbH též dodavatelem předvulkanizovaných přírodních latexů Revertex a Vitex a jakož i syntetických kaučuků (SKI 3, SKD, SBR, EPDM a dalších). Celý tým společnosti Centrotrade se snaží vždy vyhovět každé Vaší poptávce. Na každou objednávku se Vám budeme snažit vypracovat tu nejlepší nabídku. Neváhejte nás, pro to kdykoliv kontaktovat. Váš zájem o námi dodávané suroviny je pro nás vždy výzvou i potěšením. Jakýkoliv druh přírodního latexu nebo přírodního kaučuku jsme schopni dodat v co možná nejkratší době a v jakémkoliv množství. Ing. Richard Rangl - spojení na telef. čísle 603822777 nebo richard.r@centrum.cz


Prodej a distribuce přírodního kaučuku a latexu od producentů pro Českou republiku

Prodej a distribuce přírodního kaučuku a latexu od producentů pro Českou republiku

Společnost Centrotrade Deutschland GmbH zajišťuje prodej a distribuci přírodního kaučuku a přírodního latexu pro Českou republiku přímo od producentů. Dále je společnost prodejcem i syntetických kaučuků mnoha druhů. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv poptávkou na přírodní i syntetický kaučuk nebo latex, budeme se Vám individuálně věnovat a předložíme Vám výhodnou nabídku.


Dodávka chemických surovin - plniva a pigmenty pro výrobu barev a laků

Dodávka chemických surovin - plniva a pigmenty pro výrobu barev a laků

Sháníte dodavatele chemických surovin pro barvářský průmysl? Pak jste na správném místě. Společnost GENETRIX s.r.o. z Bohumína je specialistou na dovoz a vývoz plniv a pigmentů k výrobě barev a laků. Jsme výhradními prodejci zinkových bělob, které vyrábí společnost Bochemie a máme tradiční zastoupení na českém i zahraničním trhu s barvářskými surovinami. Neváhejte se na nás obrátit, ke každé zakázce přistupujeme individuálně a naší snahou je vyhovět všem Vašim požadavkům. Jakmile s námi jednou začnete spolupracovat, už nebudete chtít jiného dodavatele!