Poptávám mletý vápenec

Poptávám mletý vápenec

Poptávám mletý vápenec pro zahradu na potlačení mechu v trávě.
Poptávka byla vložena dne:
17.07.2017 12:18

Platnost poptávky:
17.08.2017 08:21

Kontaktní osoba:
kveta Řádová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 286 034

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní centrum - velký výběr, ovocné keře, okrasné stromy

Zahradní centrum - velký výběr, ovocné keře, okrasné stromy

Pokud hledáte to správné zahradnictví, které vám nabídne velký výběr ovocných keřů a okrasných stromů, jste na správném místě. Firma Zahradnictví ŠIMKOVÁ vám poskytne vše potřebné pro vaší zahradu ve svém zahradním centrum. V zahradnictví koupíte vše pro vaši zahradu. Ovocné keře a stromy: - malinoostružina, ostružník, maliník - angrešt, bílý a červený rybíz - jabloně, třešeň, višeň - slivoň, broskvoň, hrušeň - meruzalka srstka - jeřab moravský sladkoplodý - vinná réva - rakytník Okrasné stromy a keře: - vrba - nachová, bílá, jíva, prostřední - tavolník - nízký, japonský, krásný, zlatolistý - šeřík, černý bez - kalina - obecná, vonná, japonská, vrásčitá - vajgélie - květnatá, křížená - bub bahenní a letní - mochna křovitá - tavola a pustoryl - okrasná jabloň - dřišťál Všechny keře a stromy naleznete v nabídce firmy Zahradnictví ŠIMKOVÁ. Mimo výše uvedených listnatých dřevin, nabízí také doplňkový materiál jako je mulčovací kůra, lomový kámen, frézované kůly, barevná štěpka, hnojiva a substráty.


Květinářství, zahradnictví Želechovice - velký výběr semen, balkonových, řezaných květin

Květinářství, zahradnictví Želechovice - velký výběr semen, balkonových, řezaných květin

V Zahradním centru Želechovice je jarní sezóna v plném proudu. Máme velký výběr semen zeleniny i okrasných květin i řezaných a balkonových květin, jarnich cibulovin, primulí macešek, skalniček i ovocných stromků a keřů. Na prodejně najdete každý den čerstvé řezané květiny v mnoha barvách a zdravé, nepolámané květiny do truhlíku, stačí si jen vybrat. Díky nám si můžete květinami zkrášlit dům i zahradu a vypěstovat ze semínka tu nejlepší zeleninu, na zahrádce i na balkóně. Prodej: - semena zeleniny, užitkových rostlin - klasické i osvědčené odrůdy - semena květin - letničky, dvouletky a trvalky - travní semeno - okrasné květiny - balkónové květiny, záhonové letničky a dvouletky, trvalky - čersvě řezané květiny. - okrasné dřeviny - vrby, sakury - ovocné stromky, keře.


Travní koberce Praha a střední Čechy – pokládka možná kdykoliv

Travní koberce Praha a střední Čechy – pokládka možná kdykoliv

Jedině pokládkou kvalitního travního koberce od firmy AQUASTART, spol. s r.o. ze středních Čech nedaleko Prahy docílíte hustého a zeleného trávníku doslova kdykoliv. Travní koberce jsou vhodné pro okamžité zatravnění zahrad rodinných domů, dětských hřišť, střešních zahrad, fotbalových ploch i parků a prostor veřejného prostranství. Rozhodně nemusíte čekat na jaro, pokládka je možná kdykoliv. Trávník založený pokládkou travního koberce je nezaplevelený a základní sadbou přizpůsobený stupni požadované zátěže. Jestliže i Vy chcete krásný trávník, volejte nebo osobně navštivte firmu AQUASTART.


Bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI - lehký, tichý a bez škodlivých emisí

Bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI - lehký, tichý a bez škodlivých emisí

Pořiďte si bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI u firmy FORSCH, s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Jedná se o skvělého pomocníka nejen při ošetřování rostlin ve sklenících, sadech, zahradách a vinohradech, ale také při údržbě obecní zeleně, chodníků a pěšin. Lehký, tichý, bez škodlivých emisí, takový je zádový postřikovač FOX MOTORI. Postřikovač má druhý hydraulický okruh s mícháním a je vhodný jak pro postřikování roztoky, tak suspenzemi (roztoky obsahujícími jemné pevné částice). Membránové čerpadlo je motoricky poháněné z bezúdržbové baterie, kterou lze opětovně nabíjet. Kapacita baterie je elektronicky indikována. Jedno nabití baterie postačí, podle použitého pracovního tlaku na 5,5 až 15 nádrží o objemu 18 litrů. Hmotnost prázdného zádového postřikovače je pouhých 5,0 kg. Postřiková pistole má ve standardním vybavení prodloužení 60 cm, které lze doplnit dalším prodloužením z tvrzeného hliníku o délce 60, nebo 100 cm. K postřikovači lze také dokoupit herbicidní kryt.


Okrasné kameny - prodej okrasných kamenů a kamenné dlažby

Okrasné kameny - prodej okrasných kamenů a kamenné dlažby

Pokud jste se pustili do zahradních úprav a přemýšlíte jak svou zahradu ozvláštnit, aby byla originální a praktická, tak jsou ideálním řešením okrasné kameny, díky kterým doladíte krásný vzhled zahrady. Okrasné kameny nebo kamenné dlažby jsou vhodné k oddělení jednotlivých ploch v zahradě nebo zvýrazní různé zahradní cestičky či jezírka. Co si u nás vyberete: - lomový kámen (přírodní materiál vhodný pro realizaci nebo dekoraci ploch v okolí domů a staveb) - opracovaný kámen - drcené okrasné kamenivo - dekorační drtě - valouny pro realizaci zahradních jezírek a skalek - žula, vápenec, omílaná moravská droba, mramor, kvarcit, dolomit - kamenné podlahy - nášlapové kameny. Vytvořte si krásnou a přitom praktickou zahradu s okrasnými kameny od firmy Kontejnery Müller s.r.o.- věříme, že je to vaše nejlepší volba pro dekoraci zahrady.


Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Chcete si vysadit šťavnatou a zdravou zeleninu na Vaší zahrádce? Pak zavítejte do zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě, kde na Vás čeká stálá zásoba sezónních mladých rostlin. Naše zeleninová sadba se skvěle ujme a ihned roste. Můžete si tak zasadit rajčata, zelí, papriky, kedlubnu i dýni. Zelenina z vlastní zahrádky je voňavá, zdravá, barevná a vždy při ruce, využijte proto sezónní nabídku sazenic zeleniny a vybírejte si z osvědčených odrůd zeleniny k výsadbě: - kedluben - brokolice - kapusta hlávková - květák - brokolice - zelí bílé - papriky - rajčata - patizon - tykev - cuketa - dýně - meloun - okurka salátovka, hadovka, nakládačka - saláty. Všechny rostliny jsou připraveny k odběru pro výsadbu. Přijďte si do našeho zahradnictví vybrat kvalitní sazenice zeleniny a sklízejte bohatou úrodu. Zeleninu můžete pěstovat v záhonu, ale i v nádobách. Listová zelenina jako je salát či ředkvičky je vhodná pro pěstování v truhlících. Naopak v nádobách se daří plodové zelenině jako je paprika, lilek nebo rajčata, nevhodná je pak kořenová zelenina. Nezapomínejte také na bylinkovou zahrádku. Do truhlíku si můžete vyset také naše bylinky.