FZŠ - Duchcov - Cisternová automobilová stříkačka - Pořízení nové CAS 20 pro JSDH Duchcov

FZŠ - Duchcov - Cisternová automobilová stříkačka - Pořízení nové CAS 20 pro JSDH Duchcov

Předmětem veřejné zakázky je pořízení nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ „R“ (speciálním redukovaném pro šest osob) a hmotnostní třídy S.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 11:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Duchcov

Originální záznam:

Okres:
Teplice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 780 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Duchcov

Zadavatel IČ:
00266299

Zadavatel ulice:
Náměstí Republiky 20/5

Zadavatel PSČ:
419 01

Zadavatel obec:
Duchcov

Kontaktní osoba:
Bc. Jitka Vlastníková

Zadavatel telefon:
+420 417 514 415

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.duchcov.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran

Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran

Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran se vám vyplatí. Firma Beran z Trutnova provádí kvalitní a rychlý servis nákladních aut. Potřebujete mít před jízdou bezvadně zkontrolované nákladní auto? Jste rádi, když se můžete na své vozidlo 100% spolehnout? Dopřejte svému autu kompletní servisní služby s garancí kvality. Servis nákladních aut Trutnov u firmy Beran skýtá hned několik výhod. Jednak jsme tu pro vás od 8 – 16 hodin v moderně vybavené servisní dílně a o váš vůz se postarají technici s dlouholetými zkušenostmi. Servisní služby: Záruční a pozáruční servis nákladních vozidel Avia Servis nákladních vozidel všech značek do celkové hmotnosti 18 t Diagnostika motorů Generální opravy motorů a převodovek Opravy vstřikovacích čerpadel Generální opravy podvozků a nástaveb Diagnostika a opravy brzd Opravy hydraulických zvedacích čel Servis nosičů kontejnerů Repase vstřiků Mechanické práce Neváhejte a zajistěte si včas servis nákladních aut u firmy Beran v Trutnově.


Spací nástavby a spoilery -přesná výroba a montáž na Váš nákladní automobil

Spací nástavby a spoilery -přesná výroba a montáž na Váš nákladní automobil

Společnost Hagemann, jako jeden z největších výrobců užitkových nástaveb v ČR, Vám v Opavě a v Ostravě zajistí profesionální výrobu a montáž spacích nástaveb a spoilerů na nákladní auta. Spací nástavby a spoilery na nákladní vozidla jsou plně funkční díly, které zajišťují snížení aerodynamického odporu vozidla a spoří Vám tak náklady pohonných hmot. Společnost Hagemann zajistí výrobu a montáž spací nástavby nebo spoilerů na míru vašeho vozidla. Moderní vzhled, kvalitní materiál a přesná montáž, Vám ušetří peníze a zpříjemní cestu. Spací nástavba je nezbytným dílem na nákladním vozidle, pokud zajišťujete komfort a bezpečnost pro řidiče. Spací kabiny nabízí pohodlí pro správný odpočinek, úložný prostor a více místa pro manipulaci ve vozidle. Spoilery jsou odborně tvarované karosářské díly namontované na vozidle za účelem snížení odporu vzduchu. Naše firma Vám poskytne široký výběr, odbornou výrobu a profesionální montáž.


Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů

Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů

Chcete mít jistotu, že brzdy vašeho nákladního vozu jsou naprosto v pořádku? Navštivte náš autoservis, který se specializuje výhradně na nákladní automobily a zaručí vám kvalitní diagnostiku brzdového systému. Ať už jde o závadu na systému ABS nebo EBS, můžeme vám zaručit její rychlé a profesionální odstranění. Specializujeme se na systémy značky Knorr, Haldex a Wabco. Svěřte péči o váš brzdový systém profesionálům, kteří ví co dělají! U nás máte záruku kvalitně odvedené práce!


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme nejen v Kopřivnici, ale také v Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Příboře i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Kompletní a špičkový servis nákladních vozidel a návěsů - vše na jednom místě

Kompletní a špičkový servis nákladních vozidel a návěsů - vše na jednom místě

Potřebujete opravit nákladní vozidlo, návěsovou techniku nebo autoklimatizaci? O kompletní a špičkový servis nákladních vozidel a návěsů se vám postarají v Olomouci ve firmě SEPAJACOM s.r.o.! U nás jsme odborníky opravdu na všechno - pro vaše nákladní vozidlo i návěs poskytneme odborně a kvalitně tyto služby: - opravy nákladních vozidel (DAF, VOLVO, MAN, MERCEDES, IVECO, SCANIA) - prodej nových vozidel DAF - opravy elektroinstalací, návěsové techniky (SCHMITZ, KOGEL, SCHWARZMÜLLER, KRONE) - pneuservis (opravy a prodej pneu) - opravy a montáž nezávislého topení (WEBASTO, EBERSPÄCHER), autoklimatizací - diagnostika vozidel a návěsů - ověřování tachografu - příprava na STK. Vlastníte ojeté nákladní vozidlo či návěs? I s tímto vám rádi pomůžeme a dohodneme se s vámi na jeho výkupu. Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit - jsme zde jen pro Vás!


Nástavby a kontejnery na nákladní vozy

Nástavby a kontejnery na nákladní vozy

Společnost KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o. má bohaté zkušenosti s výrobou nástaveb a kontejnerů na nákladní vozy. Pokud tedy i vy potřebujete pro provozování vašeho obchodu tyto úprav na nákladních vozech, neváhejte nás kontaktovat. Vybírat můžete z kompletní nabídky běžných celoplechových i velkoobjemových kontejnerů, dodáváme a montujete také nosiče těchto kontejnerů na veškerá u nás běžná nákladní vozidla. Konstrukce nástaveb nákladních vozů je vyrobena z oceli nebo hliníku u vozů do 12 tun, u vozů nad 11 tun je ocelová. Pro plachty nabízíme potisk dle návrhu zadavatele.